Strona 13 z 24 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #121
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    jest różnica, zależy co komu pasuje. ALe jak sam widzisz w Alfie też są duże rabaty, chyba nawet procentowo większe niż w Mercedesie, więc też można by powiedzieć żę co to za polityka, czemu się trzeba targować, i tak dalej. Takie czasy że firmy ceną regulują sobie popyt. Dla mnie alfa jest bardzo fajną marką, cały czas traktowaną przez dealerów po macoszemu, nad czym boleję. nawet w miejscowym salonie FCA niedaleko fiaty to cały dział, jeepy na najlepszych miejscach, a 2-3 alfy stoją poupychane po kątach

  2. #122
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firste Zobacz post
    Przed Stelvio odwiedziłem salony Merca, Audi, BMW, nie zaproponowali żadnych fajnych rabatów (Merc nawet żadnego, wręcz straszył, że zaraz podrożeje XD )
    No i to jest właściwe podejście a nie Arabskie targi gdzie na wejściu 50% się woła.

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    I w tym momencie jak patrzę na wyposażenie alfy za 250 i auta które kupiłem za 300 to jestem przekonany że to nie ja tu przepłacam 30k za kawę

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    No to prawda ale za 250k to chyba ktoś bardzo musi chcieć tyle dac bo raczej spokojnie zejdziesz do 220
    To po ch podają taką cenę. Nie lepiej od razu dać 220? Nic dziwnego, że ludzie czują się dy... Jak nie pojęczysz jak Arab to płąć jak za zboże.
    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Nie ma idealnych rozwiazan
    Są i to nazywa się opcje i pakiety. Chcesz taniego golasa? Proszę bardzo. Chcesz kamery 360, lasery, autonomiczne bajery, wentylowane fotele, internet w samochodzie, głośniejszy wydech. Też proszę bardzo tu jest cennik.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #123
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    STELVIO 2.2 210 q4
    Postów
    21

    Domyślnie

    hmmm jako właściciel auta premium i alfy stelvio wtrącę swoje kilka groszy. Pomijam kwestie wizualne aut, ponieważ dla jednych Stelvio jest śliczna a inny powie tylko Q5. Natomiaste w zakresie nowinek technologicznych, Stelvio nie ma Holda - nadal nie mogę w to uwierzyć, jakość wyświetlacza w porównaniu z autami premium bardzo słaba, nawet nie ma możliwości połączenia z netem (nawet Honda ma). Audi ma rewelacyjne światła -Matrixy) BMW już w niższych modelach światła laserowe. Co jeszcze może umilić jazdę? Night vision - podczerwień, domykanie drzwi, klimatyzacja 4 strefowa,szyby dźwiękoszczelne, szyba przednia ogrzewana,system rozpoznawania znaków,utrzymywanie auta w pasie (alfa tylko ostrzega o najechaniu na pas) Alfa jest super ale to nie jest auto klasy PREMIUM

  4. #124
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz-dark Zobacz post
    hmmm jako właściciel auta premium i alfy stelvio wtrącę swoje kilka groszy. Pomijam kwestie wizualne aut, ponieważ dla jednych Stelvio jest śliczna a inny powie tylko Q5. Natomiaste w zakresie nowinek technologicznych, Stelvio nie ma Holda - nadal nie mogę w to uwierzyć, jakość wyświetlacza w porównaniu z autami premium bardzo słaba, nawet nie ma możliwości połączenia z netem (nawet Honda ma). Audi ma rewelacyjne światła -Matrixy) BMW już w niższych modelach światła laserowe. Co jeszcze może umilić jazdę? Night vision - podczerwień, domykanie drzwi, klimatyzacja 4 strefowa,szyby dźwiękoszczelne, szyba przednia ogrzewana,system rozpoznawania znaków,utrzymywanie auta w pasie (alfa tylko ostrzega o najechaniu na pas) Alfa jest super ale to nie jest auto klasy PREMIUM
    Jasne, ale jak w otomoto zastosujesz filtr, minimum 280 km i do 200 tys zł , tylko alfa się liczy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  5. #125
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Stelvio nie ma Holda - nadal nie mogę w to uwierzyć, jakość wyświetlacza w porównaniu z autami premium bardzo słaba, nawet nie ma możliwości połączenia z netem (nawet Honda ma). Audi ma rewelacyjne światła -Matrixy) BMW już w niższych modelach światła laserowe. Co jeszcze może umilić jazdę? Night vision - podczerwień, domykanie drzwi, klimatyzacja 4 strefowa,szyby dźwiękoszczelne, szyba przednia ogrzewana,system rozpoznawania znaków,utrzymywanie auta w pasie
    No i potem trzeba mocno kombinować jak to badziewie dla gimbazy wyłączyc. Kupiłem Alfe m.in dlatego ,że płaciłem za rewelacyjne osiągi a nie za bajery warte w sumie 100 euro na Aliexpresie. Jak któryś producent wpadnie na genialny pomysł wprowadzenia przycisku "A" wyłączającego wszystko oprócz silnika i hamulców to kupuje taki samochód w ciemno

  6. #126
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    STELVIO 2.2 210 q4
    Postów
    21

    Domyślnie

    Cytat Napisał kutulu Zobacz post
    No i potem trzeba mocno kombinować jak to badziewie dla gimbazy wyłączyc. Kupiłem Alfe m.in dlatego ,że płaciłem za rewelacyjne osiągi a nie za bajery warte w sumie 100 euro na Aliexpresie. Jak któryś producent wpadnie na genialny pomysł wprowadzenia przycisku "A" wyłączającego wszystko oprócz silnika i hamulców to kupuje taki samochód w ciemno

    1. jak nie możesz domówić "bajerów" to auto nie jest w segmencie PREMIUM
    2. jak cię interesują tylko osiągi to patrz w segment sportowych aut a nie na auta PREMIUM - m3,RS3,AMG GT, GTR,

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    asne, ale jak w otomoto zastosujesz filtr, minimum 280 km i do 200 tys zł , tylko alfa się liczy
    Auta PREMIUM nie kosztują do 200.000))) PREMIUM SUV TO Q8
    Ostatnio edytowane przez Łukasz-dark ; 19-01-2019 o 14:19

  7. #127
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Łukasz-dark Zobacz post
    1. jak nie możesz domówić "bajerów" to auto nie jest w segmencie PREMIUM
    2. jak cię interesują tylko osiągi to patrz w segment sportowych aut a nie na auta PREMIUM - m3,RS3,AMG GT, GTR,



    Auta PREMIUM nie kosztują do 200.000))) PREMIUM SUV TO Q8
    Ja nie twierdze ze to marka premium, ja po prostu twierdze ze to bardzo dobrze prowadzący się samochód, ze świetnymi osiągami, wystarczająco wyposażony w doskonałej cenie. Jak chcesz na sile metkę premium to polecam okulary D&G, ja wybieram Olivier peoples.... nie interesuje mnie metka, tylko Design, silnik i parametry jazdy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  8. #128
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    F80
    Postów
    118

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Jasne, ale jak w otomoto zastosujesz filtr, minimum 280 km i do 200 tys zł , tylko alfa się liczy


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    przepraszam ale głupoty piszesz. Seat leon, golf R, honda civic type r, cupra ateca, nawet mustang v8, a z aut większych skoda superb 2.0 280 koni. Wybór jest spory. Alfa ma aspiracje wyżej mierzyć, ale póki co oprócz świetnych właściwości jezdnych sporo jej brakuje

  9. #129
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał krist Zobacz post
    przepraszam ale głupoty piszesz. Seat leon, golf R, honda civic type r, cupra ateca, nawet mustang v8, a z aut większych skoda superb 2.0 280 koni. Wybór jest spory. Alfa ma aspiracje wyżej mierzyć, ale póki co oprócz świetnych właściwości jezdnych sporo jej brakuje
    Chodziło mi o suva


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  10. #130
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Chodziło mi o suva


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    To tylko Ateca ale jest mniejsza i jednak to seat w ostateczności do rozważenia Ale to jedyna konkurencja o podobnych parametrach jesli chodzi o suva

    Technologicznie seat wydaje sie lepszy ale jednak Alfa Dużo lepiej się prezentuje



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory