Strona 2 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2012
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa Romeo
    Postów
    133

    Domyślnie

    Z mojej strony polecam salon Auto Plus w Gdańsku i Pana Michała. Kupowałem tam Julkę i obsługa bardzo profesjonalna od początku do końca. Oferta na samochód, ubezpieczenie i kredyt. Wszystko załatwione mailowo i telefonicznie. Osobiście tylko odbiór. Ofertę mieli bardzo dobrą i negocjować można było bez problemu a sprzedawca chciał sprzedać samochód i zna się na marce.

  2. #12
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    01 2014
    Auto
    .
    Postów
    451

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tada TB Zobacz post
    Miałem podobnie tylko że z Giuliettą.
    Trzech dilerów chcieło żeby kupić to co akuratnie mieli.
    Gdy prosiłem o ofertę na dany model z produkcji to kontakt się urywał.
    Przez przypadek trafiłem na Euromot Żory do Pana S. Jak będziesz chciał to podam nazwisko.
    Miał co prawda 2 egzemplarze dostępne od ręki ale jak poprosiłem o ofertę w dwóch wersjach
    wyposażenia to bez problemu z tego co pamiętam w tym samym dniu je otrzymałem.
    Wszystko odbyło się przez telefon i internet nawet nie widziałem tego Pana bo najpierw wszystkie dokumenty przywiózł pracownik serwisu jak i późnij Alfa przyjechała do mnie na lawecie od nich w bardzo fajnej cenie. (zarówno Giulietta jak i transport najtaniej jakieś 200 km)
    Nawet na mazury dostarczali na lawecie Renedata.
    Reklamują się tym że mają najtaniej i faktycznie w moim przypadku tak było.
    Ja mialem podobnie. Chcialem kupic Veloce a proponowali z pakietem Veloce
    Ostatnio edytowane przez fan ; 23-09-2018 o 19:19

  3. #13
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Honda Crv
    Postów
    5

    Domyślnie

    Nie tylko w Euromobil (uwazam , ze sprzedawca powinien od razu byc zwolniony z pracy bo nie zna nawet produktu ktory sprzedaje a akurat Alfa modeli za duzo nie ma),Carserwis (Pani byla calkiem sympatyczna i starala sie byc pomocna ale procz tego co na stronie za dużo nie wiedziala a Pan nie.przeslal oferty ),Boltowicz akurat nie mieli podobnego samochodu i za bardzo nie widzialem zainteresowanIa aby mi sprzedac inne auto nIz stockowe.Nie bylem w Dutkiewicz bo troche mi nie po drodze

  4. #14
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar SmreQ
    Dołączył
    05 2013
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    STELVIO 2.0 280 AWD
    Postów
    22

    Domyślnie

    Ja moje Stelvio kupiłem w Euromobilu w Warszawie. Do momentu odbioru samochodu wszystko było OK, dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Po odbiorze kiedy dzwoniłem z jakimś pytaniem zero kontaktu, odpowiedzi... Zadzwoniłem z innego numeru i telefon był odbierany w momencie - ŻENADA!


    Natomiast pierwszy wybór, z racji miejsca zamieszkania, padł na ZASADA Kraków i też było bardzo słabo. Pierwsza wizyta w salonie - stałem 20 min bo nikogo nie było na salonie... Po rozmowie miałem dostać maila z ofertą finansowania i oczywiście nie dostałem nic. Nie wspominając już o cenie - w Warszawie zapłaciłem prawie 20 tys. mniej za dużo lepszą konfigurację...
    Ostatnio edytowane przez SmreQ ; 24-09-2018 o 11:39

  5. #15
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał SmreQ Zobacz post
    Ja moje Stelvio kupiłem w Euromobilu w Warszawie. Do momentu odbioru samochodu wszystko było OK, dobry kontakt telefoniczny i mailowy. Po odbiorze kiedy dzwoniłem z jakimś pytaniem zero kontaktu, odpowiedzi... Zadzwoniłem z innego numeru i telefon był odbierany w momencie - ŻENADA!


    Natomiast pierwszy wybór, z racji miejsca zamieszkania, padł na ZASADA Kraków i też było bardzo słabo. Pierwsza wizyta w salonie - stałem 20 min bo nikogo nie było na salonie... Po rozmowie miałem dostać maila z ofertą finansowania i oczywiście nie dostałem nic. Nie wspominając już o cenie - w Warszawie zapłaciłem prawie 20 tys. mniej za dużo lepszą konfigurację...
    Chyba zalezy na kogo trafisz, ja w zasadzie same bardzo dobre doswiadczenia, wrecz bylem zaskoczony ze tak dobrze wszystko szlo

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Hehe, czyli jednak wszystkie salony mają w pompie klienta.
    W Poznaniu robiłem testowe podejście, raczej zlewka.
    W Euromobil trochę lepiej, ale czekam 3 dzień roboczy na odpowiedź na maila.
    Za chwilę się wkurzę i wybiorę się po dziadkowóz Lexusa.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar Tada TB
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Opolskie
    Auto
    A.R. Giulietta
    Postów
    107

    Domyślnie

    Koniec końców samochód zamówiony w Opolu, oferta bardzo dobra, nie rewelacyjna ale przynajmniej byłem traktowany (w miarę) poważnie i negocjacje były.. merytoryczne.
    Podsumowując spróbuj w Opolu albo Poznań Pol-car[/QUOTE]

    -----------------------------------------------------------------------------------------

    W moim przypadku Opole na początku ok do momentu gdy stwierdziłem że nie chcę na 17 calowych
    tylko 16 calowych kołach i poprosiłem o wycenę mocniejszej wersji kontakt się urwał.
    Ale to i dobrze. Żory za cenę o ponad 2 tyś niższą zaoferowały wersję Super z dużo lepszym wypasem + dodatki
    tylko że na 16 " też alu tak jak chciałem a nie wersję Giulietta tak jak proponowało Opole.

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Zoabczcie Spectrum Tarnow, kontakt z Panem Konradem. Facet bardzo dobrze ogarniety ws. Alfy

  9. #19
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Żeby było śmieszniej, to jakiś tydzień temu prosiłem o kontakt w sprawie leasingu przez formularz na stronie Alfy. Cisza.
    Żenada.

  10. #20
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Ja mimo ze z Wroclawia to auto kupilem w salonie Dukiewicz w Warszawie ( tez na poczatku mi sie Dutkiewicz wydawalo). Ze swojej strony moge polecic pana Macieja Bieganskiego. Wszystko na maila zalatwilismy.

    Próbowałem we wroclawiu w ADF mam dosłownie rzut kamieniem do nich do salonu. Tam oglądałem auto ale na oferte sie mailowa nie doczekałem.. Tzn przyszla ale po mojej odpowiedzi z dodatkowym pytaniem sie nie doczekałem..

    W Warszawie probowalem z innymi salonami ale oferty albo byl brak albo duzo gorsza.

    W GAM nie próbowałem bo nie wiedziałem wtedy ze Alfe maja. Za to serwis odpukac wydaje się ok.

    Szkoda ze ADF nie potrafi No ale może zabiorą autoryzację to się ockna..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez niegowic ; 24-09-2018 o 15:42

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory