Strona 6 z 24 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #51
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Pan Marek przeszedł do Renault. Serio
    Tyle lat w AR i doprowadzili do tego, że najlepszy sprzedawca idzie... do Renault. Ciekawe co tam za kwas musiał się zadziać. Dziwne, że żaden inny warszawski dealer go nie wziął z całą bazą klientów.

  2. #52
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Gdansk
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM
    Postów
    56

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Ja polecam Panią Izę z salonu z Gdyni. Tak cierpliwego człowieka to ja już dawno nie widziałem. Naprawdę dawno, a byłem/jestem bardzo upierdliwy i dociekliwy...
    tez polecam, zaangażowanie i kreatywność. Zorganizuje każdy samochod do testów, jak nie ma u dealerow w Polsce to pożyczy od klienta który taki już ma, aby potencjalny klient mogl przetestować to co chce - jestem pod wrazeniem

  3. #53
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Tyle lat w AR i doprowadzili do tego, że najlepszy sprzedawca idzie... do Renault. Ciekawe co tam za kwas musiał się zadziać. Dziwne, że żaden inny warszawski dealer go nie wziął z całą bazą klientów.
    Może chodziło mu właśnie o to żeby z Fiatem już więcej nie współpracować
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #54
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Może chodziło mu właśnie o to żeby z Fiatem już więcej nie współpracować
    Myślę, że to jest temat na który każdy dealer/handlowiec miałby bardzo dużo do powiedzenia - gdyby mógł mówić. To są sprawy tak delikatne (w każdej marce aby nie było że coś sugeruję), że za mówienie więcej niż można traci się autoryzację, pracę a często dostaje wilczy bilet.


    Abstrahując - nie mnie jednemu się wydaje, że FCA w Polsce mógłby zrobić dużo więcej i inaczej, niż to robi aktualnie. Pytanie zasadnicze - powtarzane od 20 paru lat - czy w ogóle chce? Przerabialiśmy to wielokrotnie, niektórych życie nie uczy niczego.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  5. #55
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2018
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Stelvio 2.0
    Postów
    8

    Domyślnie

    Polecam w Poznaniu Voyager Group. Własnie jestem po odbiorze Stelvio (od zamówienia do odbioru dokładnie dwa miesiące). Wzorowo przygotowana jazda testowa. Podstawione do porównania dwa auta w wersji 200 KM i 280 KM. Obsługa w zakresie doboru auta i zamówienia wzorowa (handlowiec Krzysztof Kulasza). Zawsze gotowy do pomocy i sprawnie udzielający odpowiedzi na wszystkie moje pytania. Sprawy związane z finansowaniem również bardzo sprawnie poprowadzone (od spraw związanych z finansowaniem Rafał Pasek). Niestety, tego typu obsługa to nie standard w AR. Pierwsze podejście do zakupu Stelvio miałem w AutoCentrum na Wojciechowskiego w Poznaniu. W trakcie pobytu w salonie czułem się jak intruz. Do dzisiaj (po upływie prawie trzech miesięcy) nie doczekałem się oferty.

    Artur.

  6. #56
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Nie będę kopać leżącego, ale jak widzę na otomoto ciągle rosnącą liczbę Stelvio to chyba FCA olewa Alfę... i Giulie z 2016
    W sierpniu/wrześniu samych Stelvio było 160/170 wystawionych, teraz już ponad 200.

  7. #57
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Nie patrz na to co wystawiaja dealerzy na otomoto , bo to jest radosna fantastyka . Moja, zanim odebrałem, to wisiała jako auto stockowe przez tydzień .

  8. #58
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Część z tych aut jest opisana jako "w produkcji", wiem jak to wygląda. Bardziej mnie bawią auta z 2017, które ciągle są wystawiane ponownie i nie dzieje się z nimi nic.
    Ogólnie jestem ciekaw, ile z nich w przyszłym roku jeszcze tam będzie, ale znając podejście salonów do sprzedaży - raczej sporo.

  9. #59
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    wieke z nich to cenowe wabiki, zadzwonisz to ci powiedza ze juz sprzedane, a potem wisi kolejne kilka mcy na otomoto. wiem bo zanim zamowilem swoja, to tygodniami sledzilem otomoto i troche podzwonilem po dealerach.

  10. #60
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Kia cee'd
    Postów
    23

    Domyślnie

    potwierdzam temat,
    całkowity brak chęci sprzedaży, zarówno samochodu jak i leasingu i ubezpieczenia. niby reklam leasing 100%, ale zawsze są jakieś wyłączenia typu, bo za duży rabat, za bardzo czerwony >} negocjacje z fca kończą się na 106 %, a jak przedstawisz oferte konkurencji, to miła pani stwierdzi że przyjęła do wiadomości, ale ją system nie puszcza.., podobnie z ubezpieczeniem. nie rozumiem zupełnie tego. gdzie jest nadzór nad pracownikami salonów.... ale w sumie się nie dziwię bo nowe pokolenie pracowników 20- 30 lat to inna historia, to pokolenie leni...

    - - - Updated - - -

    oczywiście generalizuję

    - - - Updated - - -

    większość sprzedawców samochodów w salonach robi kiepską robotę dla producentów samochodów. Mam wrażenie ze lepiej by się sprzedawały bez ich obecności. Teraz ich nikt nie rusza, obrót jest bo samo się sprzedaje. zobaczymy w przyszłym roku....

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory