Strona 8 z 24 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #71
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta Veloce
    Postów
    69

    Domyślnie

    Ja polecam Pana Macieja Biegańskiego z salony Dukiewicza w Warszawie. Kupowałem akurat Giuliettę Veloce i mimo, że jestem z Krakowa to po samochód "pofatygowałem" się do Warszawy. Chciałem kupić auto które było u nich na stanie w dobrej cenie, Pan Maciej poinformował mnie, że ten konkretnie samochód został już przez nich zarejestrowany jako testowy ale w podobnej cenie mogę zamówić u nich nowy z Włoch. Podzwoniłem jeszcze do dealerów w Krakowie oczywiście z efektem niezadowalającym. Pojechałem na wycieczkę do Warszawy, obsługa super, rabat OK, została mi jeszcze "wciśnięta" jazda testowa, po 2 miesiącach pojechałem już odebrać nową Alfę

  2. #72
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał dziekan Zobacz post
    Ja polecam Pana Macieja Biegańskiego z salony Dukiewicza w Warszawie. Kupowałem akurat Giuliettę Veloce i mimo, że jestem z Krakowa to po samochód "pofatygowałem" się do Warszawy. Chciałem kupić auto które było u nich na stanie w dobrej cenie, Pan Maciej poinformował mnie, że ten konkretnie samochód został już przez nich zarejestrowany jako testowy ale w podobnej cenie mogę zamówić u nich nowy z Włoch. Podzwoniłem jeszcze do dealerów w Krakowie oczywiście z efektem niezadowalającym. Pojechałem na wycieczkę do Warszawy, obsługa super, rabat OK, została mi jeszcze "wciśnięta" jazda testowa, po 2 miesiącach pojechałem już odebrać nową Alfę
    +1 ja u niego kupiłem Swoje Stelvio i ogolnie bylem zadowolony wysłałem kilka zapytań A on odpowiadał najszybciej I najbardziej rzeczowo, Pojechałem po Samochód do Warszawy z Wrocławia mimo że mieszkam rzut beretem od ADF.. niestety tam czulem sie jak intruz i jakby to mi miało zależeć na kupnie A nie im na sprzedaży..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #73
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    Potwierdź to co koledzy też u niego kupowałem Stelvio i wszystko na wysokim poziomie. Zobaczymy jak będzie dalej..

  4. #74
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Giuletta
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    Był w salonie AR Zasada pod Łodzią. obejrzał wszystkie alfy i jeepy. Minęła godzina
    ja to wchodziłem do salonu, prosiłem o sprzedawcę, chce taki i taki model, co macie na stocku i ile możecie dać rabatu przy leasingu 100%
    szkoda byłoby mi ogladać godzinę parę samochodów


    Lexus to niby premium, obrazy, kawka ale ceny i oferta słaba

  5. #75
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerro Zobacz post
    ja to wchodziłem do salonu, prosiłem o sprzedawcę, chce taki i taki model, co macie na stocku i ile możecie dać rabatu przy leasingu 100%
    szkoda byłoby mi ogladać godzinę parę samochodów
    Mam takie samo podejście. Do salonu idę po to, żeby na żywo obejrzeć model auta, który sobie już wcześniej wyselekcjonowałem i dowiedziałem się o nim wszystkiego z testów necie. W zasadzie to wolałbym, żeby mi handlowiec nie stał nad głową, bo i tak raczej niczego nowego od niego się nie dowiem. Jeżeli auto mi się spodoba to potem i tak wysyłam mailem zapytanie do kilku salonów o ofertę, więc ostatnie co bym robił to kręcił się po salonie z nadzieją, że ktoś do mnie w końcu podejdzie .

  6. #76
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał g0trek Zobacz post
    Mam takie samo podejście. Do salonu idę po to, żeby na żywo obejrzeć model auta, który sobie już wcześniej wyselekcjonowałem i dowiedziałem się o nim wszystkiego z testów necie. W zasadzie to wolałbym, żeby mi handlowiec nie stał nad głową, bo i tak raczej niczego nowego od niego się nie dowiem. Jeżeli auto mi się spodoba to potem i tak wysyłam mailem zapytanie do kilku salonów o ofertę, więc ostatnie co bym robił to kręcił się po salonie z nadzieją, że ktoś do mnie w końcu podejdzie .
    Ale są różni ludzie. Ja np. właśnie oczekuję że mi ktoś coś opowie o aucie

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  7. #77
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał g0trek Zobacz post
    Jeżeli auto mi się spodoba to potem i tak wysyłam mailem zapytanie do kilku salonów o ofertę, więc ostatnie co bym robił to kręcił się po salonie z nadzieją, że ktoś do mnie w końcu podejdzie .
    Problem w tym, że może minąć np. miesiąc, dwa.... pół roku.... i żadna odpowiedź na Twoje maile nie nadejdzie
    W innych markach jest pod tym względem znacznie lepiej.

  8. #78
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Problem w tym, że może minąć np. miesiąc, dwa.... pół roku.... i żadna odpowiedź na Twoje maile nie nadejdzie
    W innych markach jest pod tym względem znacznie lepiej.
    Zapytanie ofertowe wysłałem do około 10 salonów AR. Nie odezwał się nikt może z dwóch. A tak to odpowiedzi jeszcze tego samego dnia zwykle

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  9. #79
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Problem w tym, że może minąć np. miesiąc, dwa.... pół roku.... i żadna odpowiedź na Twoje maile nie nadejdzie
    W innych markach jest pod tym względem znacznie lepiej.
    Na razie mam pozytywne doświadczenia. Wysłałem do dwóch i z obu dostałem odpowiedź następnego dnia. Możliwe, że akurat miałem farta, bo nie jest to norma. To moja pierwsza Alfa, więc możliwe, że żyję w błogiej nieświadomości jeśli chodzi o jakość obsługi klienta .

  10. #80
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Fantastycznie! dotychczasowe kontakty z dealerami ALfy skutecznie zniechęciły mnie do zakupu Stelvio, ale co tam, w przyszłym roku może znowu spróbuję

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory