Strona 11 z 24 PierwszyPierwszy ... 23456789101112131415161718192021 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #101
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Honda Crv
    Postów
    5

    Domyślnie

    Witam,widze ze w temacie nic sie nie zmienilo.

    Ostatecznie zamiast Stelvio kupilem MB Eklasse kombi.

    Zaluje ze nie wyglada jak Stelvio

    AR musi przynajmniej w PL nauczyc sie sprzedwac samochody.

    W MB BMW AUDI podejscie do klienta jest takie jak powinno. Co prawda tez duzo nie wiedza o szczegółach wyposażenia itp ale maja czas rozmawiac,jezdzic samochódem i go prezentowac.

    No i olbrzymi wybor samochodow na stocku i bylo z czego wybierac.

  2. #102
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    08 2018
    Mieszka w
    Konstancin-Jeziorna
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    11

    Domyślnie

    kurczę dziwne. jak kupowałem swoje Stelvio (sierpień 2017) w Warszawie to byłem pod wrażeniem obsługi. wracaliśmy z rodziną z objazdu salonów różnych marek (mini, lr, jag, jeep, bmw) i na pałę wstąpiliśmy do Bołtowicza na Ursynowie (w zasadzie obejrzeć Mazdę 6 kombi). Błyskawicznie zajął się nami pan Krzysztof, kierownik salonu, pokazał samochód, umówił na jazdę próbną następnego dnia, zrobił kalkulację leasingu w różnych wariantach. w końcu kupiłem first edition z placu (bo akurat była czerwona ze szklanym dachem i dużym upustem ).
    zresztą po zakupie pozom obsługi pozostał równie wysoki, (darmowe samochody zastępcze itp.). np. rok temu jakiś baran wjechał mi w przód na parkingu i uciekł. lampa i zderzak do wymiany. na ferie zimowe pojechałem z rodziną Giulią
    w każdym razie zarówno przed jak i po sprzedaży czuć, że chcą być tą mistyczną marką "premium"

  3. #103
    Użytkownik Świeżak Avatar g0trek
    Dołączył
    11 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    127

    Domyślnie

    Cytat Napisał moa Zobacz post
    Błyskawicznie zajął się nami pan Krzysztof, kierownik salonu
    Też u tego Pana kupowałem. Potwierdzam opinię.

  4. #104
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2011
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    159SW 08' JTD 150KM Nero Carbonio, GTV 96' 2.0V6 Rosso Proteo Met.
    Postów
    90

    Domyślnie

    To chyba muszę się tam wybrać. Wczoraj bylem ze znajomą w Lublinie w Auto Torino... Nie wierzyłem w to co tam się działo. Pominę, że doradca rozmawiał ze mną w sobotę i miał przygotować ofertę - nie przygotował. Cała rozmowa wyglądała mniej-więcej tak: konfigurator źle działa, konfigurator się zawiesza i tak w kółko. Zero zainteresowania czego może potrzebować moja znajoma.
    Tydzień wcześniej byliśmy w volvo: kawa, herbata, najpierw mały pokaz auta w salonie, poopowiadanie o różnych fajnych cechach itp, przy konfigurowaniu potrafił zapytać co i do czego potrzebne, przedstawić plusy danych rozwiązań. Jazda próbna za kilka dni.
    W alfie natomiast: stało demo z piękna beżową skóra: no jest bardzo droga, 13 tysiecy. Mamy tańszą za 4, ale nie ma jasnej. "Jaka ma być?" Na zasadzie "Którą szynkę podać? Drogą czy tanią? ile szynki?". Ani razu nie odszedł od biurka pokazać i poopowiadać o aucie, serio. Do tego samochody stoją z padniętymi aku...
    W volvo znajoma dostała bardzo konkretną ofertę leasingu, wszystkie koszty jasno przedstawione, ubezpieczenia, przeglądy itp. W alfie? "No to tyle i tyle kosztuje. Leasing? No są, ale to zależy od wkładu, ale to zależy. Przeglądy? Tak trzeba robić. No i płacić. Ubezpieczenie? No tak, trzeba, ale to nie on. Przedłużona gwarancja? No jest, ale to zobaczy bo nie wie dokładnie" Nic sam nie powiedział, zero. I grande finale: |
    "- Chcemy na jazdę próbną się umówić.
    - Nie mamy auta, bo sprzedaliśmy ostatnio.
    - Czyli nie ma możliwości sprawdzenia jak auto jeździ przed zakupem?
    - Będzie ale dopiero się rejestruje.
    - A kiedy mniej więcej będzie można je sprawdzić?
    - 2-3 tygodnie, ale to z innym silnikiem."
    Dajcie namiar na jakiegoś sensownego doradcę klienta, możne być warszawa czy Rzeszów, przy okazji możemy lexusa zobaczyć w wawie, bo to co się tu działo było tak abstrakcyjne, że nie zadzwonię do tego typa, nie ma opcji.
    Były:
    156 SW 01' 1.9 JTD 115 cosmo blu, 156 SW 02' 1.9 JTD 140 nero metallico
    147 5D 03' 1.9 JTD 140 nero fuoco, 156 SW fl 03' 2.4 JTD 175 nero
    BMW e39 Touring 01' 2.2 170 titansilber metalic, Mazda MX-5 98' 1.8 140 18K
    147 3D fl 05' 1.9 JTD 115 nero metallico
    Jest:
    159 SW fl 08' JTD 150 nero carbonio
    147 3D 03' 1.6 T.S. 120 verde acero
    GTV 96' 2.0 v6 TB 202 rosso proteo met.

  5. #105
    Użytkownik Świeżak Avatar Olej555
    Dołączył
    02 2013
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    BMW f10 2016, Mazda 6 2015, Alfa Romeo 159 SW 2.4 JTDm 2006 , Alfa 156 SW 1.9JTD 200
    Postów
    222

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagex123 Zobacz post
    To chyba muszę się tam wybrać. Wczoraj bylem ze znajomą w Lublinie w Auto Torino... Nie wierzyłem w to co tam się działo. Pominę, że doradca rozmawiał ze mną w sobotę i miał przygotować ofertę - nie przygotował. Cała rozmowa wyglądała mniej-więcej tak: konfigurator źle działa, konfigurator się zawiesza i tak w kółko. Zero zainteresowania czego może potrzebować moja znajoma.
    Tydzień wcześniej byliśmy w volvo: kawa, herbata, najpierw mały pokaz auta w salonie, poopowiadanie o różnych fajnych cechach itp, przy konfigurowaniu potrafił zapytać co i do czego potrzebne, przedstawić plusy danych rozwiązań. Jazda próbna za kilka dni.
    W alfie natomiast: stało demo z piękna beżową skóra: no jest bardzo droga, 13 tysiecy. Mamy tańszą za 4, ale nie ma jasnej. "Jaka ma być?" Na zasadzie "Którą szynkę podać? Drogą czy tanią? ile szynki?". Ani razu nie odszedł od biurka pokazać i poopowiadać o aucie, serio. Do tego samochody stoją z padniętymi aku...
    W volvo znajoma dostała bardzo konkretną ofertę leasingu, wszystkie koszty jasno przedstawione, ubezpieczenia, przeglądy itp. W alfie? "No to tyle i tyle kosztuje. Leasing? No są, ale to zależy od wkładu, ale to zależy. Przeglądy? Tak trzeba robić. No i płacić. Ubezpieczenie? No tak, trzeba, ale to nie on. Przedłużona gwarancja? No jest, ale to zobaczy bo nie wie dokładnie" Nic sam nie powiedział, zero. I grande finale: |
    "- Chcemy na jazdę próbną się umówić.
    - Nie mamy auta, bo sprzedaliśmy ostatnio.
    - Czyli nie ma możliwości sprawdzenia jak auto jeździ przed zakupem?
    - Będzie ale dopiero się rejestruje.
    - A kiedy mniej więcej będzie można je sprawdzić?
    - 2-3 tygodnie, ale to z innym silnikiem."
    Dajcie namiar na jakiegoś sensownego doradcę klienta, możne być warszawa czy Rzeszów, przy okazji możemy lexusa zobaczyć w wawie, bo to co się tu działo było tak abstrakcyjne, że nie zadzwonię do tego typa, nie ma opcji.
    jak w komedii Barei „Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem”. Śmiech przez łzy. Cały proces sprzedaży wygląda mizernie.
    Dobrych dealerów marki można policzyć na palcach jednej ręki. Chociaż nie wiem czy nie przeszacowałem

  6. #106
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Olej555 Zobacz post
    jak w komedii Barei „Nie wiem, nie znam się, nie orientuję się. Zarobiony jestem”. Śmiech przez łzy. Cały proces sprzedaży wygląda mizernie.
    Dobrych dealerów marki można policzyć na palcach jednej ręki. Chociaż nie wiem czy nie przeszacowałem
    Ja ostatnio byłem pozytywnie zaskoczony w Dlugolece, co prawda mowie ze ja na przeglądzie ale Pani grzecznie zaproponowale kawe/herbatę cos tam pogadaliśmy i nawet każde próbna fiatem 500x jak mówiłem że dla żony cos pewnie będziemy szukać wydrujowala nawet oferty bieżące itd. Wiec mysle ze to niezle wyglądało

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #107
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagex123 Zobacz post
    Dajcie namiar na jakiegoś sensownego doradcę klienta, możne być warszawa czy Rzeszów
    Polecają Dukiewicza w Warszawie.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #108
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagex123 Zobacz post
    W volvo znajoma dostała bardzo konkretną ofertę leasingu, ....
    Nie mam nic do Volvo, ostatnio robią niezłe auta choć są to samochody dla innego klienta niż Alfy ... choć to i tak niżej niż Audi, a Audi niżej niż BMW, natomiast sądząc po cenach aut, ta "kawa i herbata" są w tych markach baaaardzo drogie. To ja wolę mieć zaprzyjaźnionego dealera w Alfie i dobrą cenę zamiast pić premium kawę w salonie w którym i tak jestem i pozostanę anonimowy (taka niemiecka kultura obsługi jeleni).
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  9. #109
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał Gagex123 Zobacz post
    To chyba muszę się tam wybrać. Wczoraj bylem ze znajomą w Lublinie w Auto Torino... Nie wierzyłem w to co tam się działo. Pominę, że doradca rozmawiał ze mną w sobotę i miał przygotować ofertę - nie przygotował. Cała rozmowa wyglądała mniej-więcej tak: konfigurator źle działa, konfigurator się zawiesza i tak w kółko. Zero zainteresowania czego może potrzebować moja znajoma.
    Tydzień wcześniej byliśmy w volvo: kawa, herbata, najpierw mały pokaz auta w salonie, poopowiadanie o różnych fajnych cechach itp, przy konfigurowaniu potrafił zapytać co i do czego potrzebne, przedstawić plusy danych rozwiązań. Jazda próbna za kilka dni.
    W alfie natomiast: stało demo z piękna beżową skóra: no jest bardzo droga, 13 tysiecy. Mamy tańszą za 4, ale nie ma jasnej. "Jaka ma być?" Na zasadzie "Którą szynkę podać? Drogą czy tanią? ile szynki?". Ani razu nie odszedł od biurka pokazać i poopowiadać o aucie, serio. Do tego samochody stoją z padniętymi aku...
    W volvo znajoma dostała bardzo konkretną ofertę leasingu, wszystkie koszty jasno przedstawione, ubezpieczenia, przeglądy itp. W alfie? "No to tyle i tyle kosztuje. Leasing? No są, ale to zależy od wkładu, ale to zależy. Przeglądy? Tak trzeba robić. No i płacić. Ubezpieczenie? No tak, trzeba, ale to nie on. Przedłużona gwarancja? No jest, ale to zobaczy bo nie wie dokładnie" Nic sam nie powiedział, zero. I grande finale: |
    "- Chcemy na jazdę próbną się umówić.
    - Nie mamy auta, bo sprzedaliśmy ostatnio.
    - Czyli nie ma możliwości sprawdzenia jak auto jeździ przed zakupem?
    - Będzie ale dopiero się rejestruje.
    - A kiedy mniej więcej będzie można je sprawdzić?
    - 2-3 tygodnie, ale to z innym silnikiem."
    Dajcie namiar na jakiegoś sensownego doradcę klienta, możne być warszawa czy Rzeszów, przy okazji możemy lexusa zobaczyć w wawie, bo to co się tu działo było tak abstrakcyjne, że nie zadzwonię do tego typa, nie ma opcji.
    Amen.

  10. #110
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    To ja wolę mieć zaprzyjaźnionego dealera w Alfie i dobrą cenę zamiast pić premium kawę w salonie w którym i tak jestem i pozostanę anonimowy (taka niemiecka kultura obsługi jeleni).
    No to w końcu Alfa jest premium czy nie?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory