Strona 1 z 24 1234567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Honda Crv
    Postów
    5

    Domyślnie Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

    Witam,
    szukam Stelvio wersja executive.
    Jako laik poczytalem info w necie i tutaj na forum.
    Uzbrojony w wiedze odwiedzilem salony w Warszawie i wyszedlem totalnie negatywnie zaskoczony.
    Sprzedawcy nie wiedza co maja na stanie.
    Przy ilości lacznie20aut nie wiem jak mozna nie ogrnac tematu.
    Nie potrafia foteli rozroznic.
    Od dwoch sprzedawcow dopiero po kilku przypomnieniach dostalem oferte na zasadzie copy paste z otomoto plus emaile w sprswie ubezpieczenia i finansowania.Zero wspolpracy z Klientem.
    Czy sprzedawcy siedza za kare? Czy na stalej pensji?Nie potrafia wogole zachecic do kupna.
    Jak u was bylo?
    Moze w Warszawie maja za duzo chetnych i generalnie sie nie chce.
    Czy ktos moze polecic dobrego sprzedawce / salon?
    Z goty dziekuje.
    Pzdr

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar per2u
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Świnoujście
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,8ts , 2003 po lifcie
    Postów
    201

    Domyślnie

    Dziwne. W Szczecinie pełna profeska, ciągły kontakt z pracownikiem salonu ....zależało mu na sprzedaży . Wszystko załatwiałem właściwie przez maila, duża pomoc przy kredycie .

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  3. #3
    Użytkownik Świeżak Avatar Tada TB
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Opolskie
    Auto
    A.R. Giulietta
    Postów
    107

    Domyślnie

    Miałem podobnie tylko że z Giuliettą.
    Trzech dilerów chcieło żeby kupić to co akuratnie mieli.
    Gdy prosiłem o ofertę na dany model z produkcji to kontakt się urywał.
    Przez przypadek trafiłem na Euromot Żory do Pana S. Jak będziesz chciał to podam nazwisko.
    Miał co prawda 2 egzemplarze dostępne od ręki ale jak poprosiłem o ofertę w dwóch wersjach
    wyposażenia to bez problemu z tego co pamiętam w tym samym dniu je otrzymałem.
    Wszystko odbyło się przez telefon i internet nawet nie widziałem tego Pana bo najpierw wszystkie dokumenty przywiózł pracownik serwisu jak i późnij Alfa przyjechała do mnie na lawecie od nich w bardzo fajnej cenie. (zarówno Giulietta jak i transport najtaniej jakieś 200 km)
    Nawet na mazury dostarczali na lawecie Renedata.
    Reklamują się tym że mają najtaniej i faktycznie w moim przypadku tak było.
    Ostatnio edytowane przez Tada TB ; 23-09-2018 o 16:04

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2014
    Auto
    Brak
    Postów
    5

    Domyślnie

    Nie udało mi się uzyskać satysfakcjonującej współpracy ze strony handlowców Alfy Romeo w Warszawie. A jako że parcia na nowe auto wielkiego nie mam to nikogo nie ścigam, nie przypominam się. Giulia po prostu mi się podoba, jakbym dostał fajną ofertę na fajne auto, bym się zastanawiał czy się skusić czy nie.

    Wydaje mi się, żeby w Warszawie kupić alfę bardzo chcieć mieć auto właśnie tej marki i trochę samozaparcia. A ja uważam, iż słaba współpraca przy sprzedaży bardzo źle wróży na współpracę po zakupie, czekam aż nowe auto mi będzie naprawdę potrzebne. I wtedy pewnie udam się do salonów innych marek - wybór jest spory.

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał slaawek Zobacz post
    Nie udało mi się uzyskać satysfakcjonującej współpracy ze strony handlowców Alfy Romeo w Warszawie. A jako że parcia na nowe auto wielkiego nie mam to nikogo nie ścigam, nie przypominam się. Giulia po prostu mi się podoba, jakbym dostał fajną ofertę na fajne auto, bym się zastanawiał czy się skusić czy nie.

    Wydaje mi się, żeby w Warszawie kupić alfę bardzo chcieć mieć auto właśnie tej marki i trochę samozaparcia. A ja uważam, iż słaba współpraca przy sprzedaży bardzo źle wróży na współpracę po zakupie, czekam aż nowe auto mi będzie naprawdę potrzebne. I wtedy pewnie udam się do salonów innych marek - wybór jest spory.
    Tak to już jest w Warszawie. Przykry fakt.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  6. #6
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    09 2018
    Auto
    Honda Crv
    Postów
    5

    Domyślnie

    Dokladnie tego sie obawiam.jak nie wiedza co dokladnie sprzedaja to cholera serwis moze tez wiedzy nie posiadac.

    Generalnie rozmowa ze sprzedawcami sie nie kleila.Na pytanie jestem zainteresowany zakupem tego modelu sprzedawca np. w Eurobil odpowiedzial no i.co? I w sumie.mialem go poinformowac noni gown@ ale tego nie zrobilem.
    Niestety widze , ze nie jestem.odosobnionym przypadkiem

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Ale produkt mają genialny i już po pierwszej jeździe zapomina się o walce ze sprzedawcą.
    Całe to doświadczenie opisałem w ankiecie do FCA.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  8. #8
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukastelvio Zobacz post
    Witam,
    szukam Stelvio wersja executive.
    Jako laik poczytalem info w necie i tutaj na forum.
    Uzbrojony w wiedze odwiedzilem salony w Warszawie i wyszedlem totalnie negatywnie zaskoczony.
    Sprzedawcy nie wiedza co maja na stanie.
    Przy ilości lacznie20aut nie wiem jak mozna nie ogrnac tematu.
    Nie potrafia foteli rozroznic.
    Od dwoch sprzedawcow dopiero po kilku przypomnieniach dostalem oferte na zasadzie copy paste z otomoto plus emaile w sprswie ubezpieczenia i finansowania.Zero wspolpracy z Klientem.
    Czy sprzedawcy siedza za kare? Czy na stalej pensji?Nie potrafia wogole zachecic do kupna.
    Jak u was bylo?
    Moze w Warszawie maja za duzo chetnych i generalnie sie nie chce.
    Czy ktos moze polecic dobrego sprzedawce / salon?
    Z goty dziekuje.
    Pzdr
    Byłeś we wszystkich salonach w stolicy?

  9. #9
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    251

    Domyślnie

    Ja usiłowałem zamówić Alfę już od marca tego roku. Ostatecznie udało się dopiero 21 sierpnia . Czekam na odbiór. Gdyby nie to że uparłem się wcześniej na ten samochód to juz miałbym coś innego (sprzedawcy oczywiście o tym nie wiedzieli) . Tylko u mnie oferty były przeważnie bardzo dobre a momentami wręcz rewelacyjne- lepsze niż oferowane przez forumowego brokera. Cóż z tego skoro handlowcy nie potrafili dokończyć sprawy
    Tak pokrótce:
    Wrocław ADF - poddałem się po 3 miesiącach, prośbach , moich wizytach, mailach, telefonach. Formalnie to dalej czekam na potwierdzenie oferty i zamówienie, mieli sie odezwać, zapomnieli
    Gam Długołęka- jak wyżej
    Ganninex- totalna olewka, brak odpowiedzi
    Zasada Kraków, totalna olewka, brak odpowiedzi
    Warszawa - Carserwis Pan Marek- olewka, brak odpowiedzi , Pani Monika - kopiuj-wklej otomoto - wyjściowa oferta najgorsza ze wszystkich
    Poznań - jedni chyba nawet nie odbierali telefonu, mailowo tez olewka , jedynie Pol-car potraktował mnie poważnie dał dobrą ostateczną ofertę, niestety o kilka dni spóźnioną.
    Koniec końców samochód zamówiony w Opolu, oferta bardzo dobra, nie rewelacyjna ale przynajmniej byłem traktowany (w miarę) poważnie i negocjacje były.. merytoryczne.
    Podsumowując spróbuj w Opolu albo Poznań Pol-car

  10. #10
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Ja pierwsze podejście robiłem w Bydgoszczy, zero odzewu, a mieli mi ofertę uszykowac itd XD zrobiliśmy wspólnie konfig i miałem cene dostać na tel.
    Nawet tam drugi raz nie jechałem.
    Choć by być sprawiedliwym, to nigdy (w Bydzi) też nie miałem telefonu z Merca, Audi, z BMW tylko SMSy.
    Aha, z Merca miałem, czekałem na rabat, a zadzwonili, bym się spieszył z decyzją, bo za 5 dni cena rośnie o 5 tys

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory