Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Temat: Giulia Q - serwis

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie Giulia Q - serwis

    Pytanie do kolegów posiadających Giulie Q - czy wiecie, ktory serwis w Wawie ma najwieksze doswiadczenie w serwisie Q? zbliza mi sie pierwszy przeglad i nie chcialbym jej oddac w przypadkowe rece. najwiecej Q sprzedal chyba Pan Marek ale juz nie bedzie na polczynskiej dlatego nie mam przyjemnosci tam jechac chyba ze bardzo dobrze znaja sie na Q.

  2. #2
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    zDolny Śląsk
    Auto
    Mito 135 MA TCT było, Giulietta 170 MA TCT_była, Stelvio 200KM, Ducato 3,0 160 AT był, Corsa 130
    Postów
    221

    Domyślnie

    Cytat Napisał QVerde Zobacz post
    Pytanie do kolegów posiadających Giulie Q - czy wiecie, ktory serwis w Wawie ma najwieksze doswiadczenie w serwisie Q? zbliza mi sie pierwszy przeglad i nie chcialbym jej oddac w przypadkowe rece. najwiecej Q sprzedal chyba Pan Marek ale juz nie bedzie na polczynskiej dlatego nie mam przyjemnosci tam jechac chyba ze bardzo dobrze znaja sie na Q.
    Nie mogłem sie powstrzymać - wybaczcie. Kolejny dowód, że firme tworzą ludzie a szef jest dodatkiem z pomysłem i kapitałem. A nie odwrotnie.
    Ad rem wszędzie jest chyba tak samo. Może Bielsko - w końcu serwis przyfabryczny FCA ale to kawał drogi dla Ciebie.

  3. #3
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Kazdy salon/serwis ktory ma autoryzacje na Q

    jest takowa dedykowana,

    ale wiadomo co czlowiek to czlowiek

    w

  4. #4
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar krisQ
    Dołączył
    07 2017
    Mieszka w
    Grodzisk Mazowiecki
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio At
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał QVerde Zobacz post
    Pytanie do kolegów posiadających Giulie Q - czy wiecie, ktory serwis w Wawie ma najwieksze doswiadczenie w serwisie Q? zbliza mi sie pierwszy przeglad i nie chcialbym jej oddac w przypadkowe rece. najwiecej Q sprzedal chyba Pan Marek ale juz nie bedzie na polczynskiej dlatego nie mam przyjemnosci tam jechac chyba ze bardzo dobrze znaja sie na Q.
    Nie polecam Carserwisu -- ostatnio w Q ustawiali mi geometrię, zeszło im się ze 4h i twierdzili, że robili jazdę próbną. Jak wyjechałem, to kierownica przy jeździe na wprost była skręcona o jakieś 10 stopni... Musiałem jechać następnego dnia na poprawkę i znowu zostawić samochód na pół dnia.
    U Bołtowicza -- obsługa jak do tej pory spoko w podstawowych sprawach, zawsze bezpłatny samochód zastępczy czeka na mnie. Przyjemne drobiazgi takie jak 2 litry oleju na dolewki za free jak kiedyś przy okazji powiedziałem, że poziom spadł do połowy (po 10 tys od wymiany, więc wcale dolewek między wymianami tak naprawdę nie trzeba było robić).
    Mam wrażenie za to, że bardzo starają się nie umieć powtórzyć części drobnych upierdliwych usterek gwarancyjnych typu skrzypienie plastików, albo mówią, że "proszę się umawiać na oddzielną wizytę, to się zajmiemy", chyba licząc na to, że nie będzie mi się już chciało. Twierdzili, że poprawili drżenie lampki oświetlenia wnętrza przy 180km/h ("zdjęliśmy podsufitkę, wszystko podokręcaliśmy i wytłumiliśmy"), z tego powodu auto musiało zostać na noc. Lampka jak brzęczała tak brzęczy, nic się nie zmieniło.
    A ja nie bardzo mam czas jeździć 3x z tą samą usterką, więc strategia skuteczna

    Koledzy, którzy serwisowali u Dukiewicza, jak do tej pory mieli tylko pozytywne opinie, ale sam nie sprawdzałem

  5. #5
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2014
    Auto
    F F12, AR Giulia Q, AR Stelvio
    Postów
    92

    Domyślnie

    w koncu pojechalem do Dukiewicza, nie mam uwag z wyjatkiem jednej ponizej ale to chyba dotyczy wszystkich ASO AR.

    dzisiaj oddalem tez samochod zony do serwisu nissana Odyssey. krotkie porownanie ktore wiele tlumaczy:
    AR Giulia Q - na okres serwisu dostaje Guliette za 100zeta
    Nissan Micra, 8 lat, wartosc nie wiecej niz 10k - dostalem za darmo prawie nowego Nissana Qas.... (nie wiem jak to sie pisze ;-)) na okres naprawy, ktora potrwa ok tygodnia.

    juz nie wspominam o wystroju, kawie, TV itp. W ASO AR staly jakies stare maszyny z kawa za zeta. nie chce byc czepialski, nie jezdze do ASO zeby napic sie kawy czy ogladac tv ale dla niektorych to pewnie jest istotne. pod wzgledem mechanicznym pewnie sa ok i maja duze doswiadczenie. Ale ze stara alfa jezdze do Pablo - kawy tam nie ma ale wiem ze dobrze zrobia samochod ;-)

    nie ma wyjscia - trzeba byc pasjonatem marki. niesetey sami pasjonaci jej nie uratuja.

    przy okazji dla uzytkownikow Q - nie jezdzie na tor na fabrycznych p zero corsa - nie starczaja na caly track day!!! mowie o torze jastrzab, relatywnie sliski asflat ale trasa za bardzo kreta na te opony
    Ostatnio edytowane przez QVerde ; 24-11-2018 o 13:56

  6. #6
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Jak widać jeśli chodzi o wymagający samochód to bardziej się liczy ponad 20 lat doświadczenia serwisu niż kawa
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Mnie czeka za 1tys km, zobaczymy jak im pojdzie

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Czy próbowaliście znaleźć zamiennik oleju do Q? Kupiłem ma alledrogo selenie Quadrifoglio i za 8l zapłaciłem 520 zł. Wolałbym Millers ale maja tylko certyfikacje fiata z końcówka h2 a w instrukcji jest napisane gh2. Boje się o gwarancje ale w Veloce oleje millersa świetnie mi się sprawdziły.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #9
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Kolpak
    Dołączył
    09 2018
    Mieszka w
    Częstochowa
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Michalwawa Zobacz post
    Czy próbowaliście znaleźć zamiennik oleju do Q? Kupiłem ma alledrogo selenie Quadrifoglio i za 8l zapłaciłem 520 zł. Wolałbym Millers ale maja tylko certyfikacje fiata z końcówka h2 a w instrukcji jest napisane gh2. Boje się o gwarancje ale w Veloce oleje millersa świetnie mi się sprawdziły.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ja do tej pory raz wymieniałem, teraz będzie drugi.
    Lałem Selenie Power, bo to ponoć to samo co Q.
    Rok temu Q było tylko w ASO w kosmicznej cenie.
    Jak dobrze pamiętam to chyba jeszcze Ravenol miał tą normę.

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kolpak Zobacz post
    Ja do tej pory raz wymieniałem, teraz będzie drugi.
    Lałem Selenie Power, bo to ponoć to samo co Q.
    Rok temu Q było tylko w ASO w kosmicznej cenie.
    Jak dobrze pamiętam to chyba jeszcze Ravenol miał tą normę.
    Ale pamiętasz czy ro było w okolicach 500 zł czy drożej? A Ravenol ma te normę i żadnego innego nie znalazłem


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. giulia
    Utworzone przez janromeo w dziale Tu się witamy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 31-03-2018, 18:43
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory