Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Temat: Stelvio - kilka pytań na dzień przed zakupem

  1. #11
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał gwynebleid Zobacz post
    przy aucie za tę cenę śmiesznie wygląda 6.5 calowy wyświetlacz centralny
    wyświetlacz pomiędzy zegarami może być mniejszy, ale ten 7 cali fajnie się sprawdza
    Jeden i drugi wyświetla te same okrojone bezużyteczne informacje więc to tylko bajer za 1000zł

    Cytat Napisał gwynebleid Zobacz post
    składane lusterka bo są ogromne
    to to akurat jest w standardzie chcesz czy nie

    Cytat Napisał gwynebleid Zobacz post
    z rzeczy zbędnych ale fajnych to łopatki, których się nie używa,
    To to akurat must have zamiast całej reszty badziewia. Jak już kupuje się crossovera ze sportowymi aspiracjami to trzeba mieć trochę sportu

    Cytat Napisał gwynebleid Zobacz post
    20 calowe felgi rozwalają mózg
    oraz się na dziurach i krawężnikach. Bo przecież Crossover to w teren będzie jeździł. Czy nie?

    Cytat Napisał gwynebleid Zobacz post
    adaptacyjny tempomat o dziwo działa i to bardzo dobrze
    ja tego nie mam niestety a bym wolał zamiast HK czy tej bzdurnej nawigacji.

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    polecam wyswietlacz 7" pomiedzy zegarami, natomiast uwazam ze ten 6.5
    Paradoks Alfy. Pomocniczy wyświetlacz mniejszy od głównego Ogólnie na to co oferuje infotainment to by wystarczył 5" monochromatyczny
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Jeden i drugi wyświetla te same okrojone bezużyteczne informacje więc to tylko bajer za 1000zł
    no tak, w Stelvio można brać 8.8 bez navi za dopłatą 1000zł, w Giulii 8.8 idzie tylko z navi a to już dopłata do auta ponad 10k.

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Paradoks Alfy. Pomocniczy wyświetlacz mniejszy od głównego Ogólnie na to co oferuje infotainment to by wystarczył 5" monochromatyczny
    po prostu ten 3.5" między zegarami wygląda IMHO jakoś biednie i jakby pochodził auta projektowanego przed 2010r - kolorowa wersja tego ze 159. ten 7" po prostu ładnie się komponuje w zegarach, wszystko wygląda jak powinno.

    co do 6.5 zamiast 8.8 to akurat w moim przypadku, czyli braku navi i używania tylko Android Auto, 8.8 nic nie daje - wyświetlałby tylko głupie logo AA jako uzupełnienie ekranu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #13
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    co do 6.5 zamiast 8.8 to akurat w moim przypadku, czyli braku navi i używania tylko Android Auto, 8.8 nic nie daje - wyświetlałby tylko głupie logo AA jako uzupełnienie ekranu.
    To też jest dobre W dobie projektowania responsywnych interfejsnów od webu po aplikacje mobilne to tu mamy zawsze taki sam stosunek boków obszaru aplikacji Chyba w Mercedesie widziałem na full screen na szerokim ekranie ale głowy nie dam. Np mapa na ekranie przed kierowcą. Olaboga nie da się. No chyba, że w VAG
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    mylisz moze z wbudowana navi albo car play, ktory w alfie jest na calym 8.8.

    w przypadku android auto mozliwe ze jest jakies ograniczenie bo podobne ograniczenie widziakem na youtube w ktoryms z aut chyba grupy vag.

  5. #15
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    ok tu jest na cały ekran ale sam ekran nie jest taki szeroki więc akurat mogą się zgadzać proporcje
    https://www.youtube.com/watch?v=KmXs7d_tCu8
    Czyli chyba po prostu ta apka się nie rozszerza. Smuteczek bo update nie będzie na 100%
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #16
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar hagi
    Dołączył
    01 2011
    Mieszka w
    kujawsko - pomorskie
    Auto
    159 2,4 JTDm
    Postów
    510

    Domyślnie

    Tak to jest wina samego AA a nie implementacji tego systemu w Alfie. Gdzieś czytałem że ma się to zmienić po jakim tam update apki ale nie wiem bo nie mam tel z Androidem. W CP jest chyba na cały ekran ale tam z kolei inne ograniczenia są.

  7. #17
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    dla potwierdzenia tu zmniejszony ekran w bmw:
    https://youtu.be/nrERxp4AB7Y

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Julka z 2016... kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Vieworld w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 397
    Ostatni post / autor: 09-10-2016, 12:29
  2. [147] kilka pytań przed zakupem.
    Utworzone przez Drifter w dziale 147
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 10-06-2013, 07:43

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory