Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 30

Temat: pierwsze z wtórnego

  1. #21
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    dla Velcoce 25W xenon to standard. Giulia i Super mają halogenowe reflektory w standardzie. Business ma 35W w standardzie. To podaję wg stanu rzeczy z lat 2016 do wiosny 2018, teraz już nie śledzę skoro mam już swoją Giulię.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #22
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Alfa Romeo 156 '02 1.9 JTD 8v, Fiat 125p '69
    Postów
    28

    Domyślnie

    W listopadzie pan w salonie w Opolu mówił że do zwykłej Giulii i Super nie doliczamy już xenonów 25W bo są w standardzie.

  3. #23
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Znalazłem jedną ingeresującą Giulię, ale wyposażoną w reflektory halogenowe. Uważam, że w tej klasie cenowej takie światła do pomyłka i chciałbym je wymienić na ksenony 25W. Czy ktoś z was orientuje się, jak trudna jest przekładka?
    Trudno się nie zgodzić, ale ksenonów w standardzie też nie ma w C klasie i trójce

  4. #24
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    W nowym G20 w standardzie są Ledy, a za dopłatą laser.
    W Giulii w standardzie halogen, a o ledach można pomarzyć.

  5. #25
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    złom
    Postów
    723

    Domyślnie

    F30, z którym konkurowała Giulia w chwili swojej premiery, wychodziło z halogenami. G20 ma teraz serię pilotażową, więc wiadomo, że turbo bidy się nie skonfiguruje. Pożyjemy, zobaczymy. Jak będą wypasy kalibru 318/320, wątpię żeby leciały z ledem w standardzie.

  6. #26
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dla Velcoce 25W xenon to standard. Giulia i Super mają halogenowe reflektory w standardzie. Business ma 35W w standardzie. To podaję wg stanu rzeczy z lat 2016 do wiosny 2018, teraz już nie śledzę skoro mam już swoją Giulię.
    Prawda, że nowoczesność i premium bije po oczach? W 2016 brałem w leasingu Mondeo - full ledy wszędzie z przodu i z tyłu, na dodatek przód dynamic led. Dopłata była zdaje się 2,5 tys.
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  7. #27
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    No ale to nadal Mondeo.

    Rzeczy typu H7 w Giulii to są w cennikach chyba tylko po to, żeby potem móc napisać "Alfa Romeo Giulia, już od 1599* netto/m-c"
    *) lampy H7, bez tylnej kanapy i kierownicy, w kredycie 50/50

    albo do turbo bieda floty, której i tak nikt nie zbuduje na Giulii, więc na jedno wychodzi - obniżenie minimum w cennikach.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Tomekkk
    Dołączył
    07 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    159 SW 1,9JTDm Q-Tronic
    Postów
    395

    Domyślnie

    Jak byłem na Sycylii w tym roku to co najmniej jedna trzecia mijanych Giulii miała zwykłe reflektory na H7, także na rodzimym rynku standardowe lampy są dość popularne.

  9. #29
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomekkk Zobacz post
    Jak byłem na Sycylii w tym roku to co najmniej jedna trzecia mijanych Giulii miała zwykłe reflektory na H7, także na rodzimym rynku standardowe lampy są dość popularne.
    Potwierdzam. Większość Giulii jakie spotkałem we Włoszech w tym roku miała żarówki halogenowe. Czułem się jak Szejk z 25W

  10. #30
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    A dużo ich tam jeździ? Bo jak byłem przez 10 dni września (Rimini) to widziałem tylko jedną w mieście i jedną na trasie. Przez całą podróż z PL do I (przez CZ i A, powrót A i D).

Podobne wątki

  1. [159] Pierwsze kilometry - pierwsze pytania
    Utworzone przez Crazy_Joe w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-11-2020, 19:27
  2. Pierwsze kroki, pierwsze problemy.
    Utworzone przez Nicram w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 21:44
  3. Pierwsze autko, pierwsze problemy /chyba elektornia..../
    Utworzone przez Bronuś w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 17:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory