Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 30

Temat: pierwsze z wtórnego

  1. #11
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    wiem, że portal taki sobie ale w miarę obiektywny

    https://autokult.pl/24551,utrata-war...z-ile-stracisz

    potwierdza, że 3 lata równa się 50 %. Może Stelvio jest ewenementem na rynku i będzie akurat więcej. Co do Giuli to 50 % będzie na bank, co nie zmienia faktu, że ogłoszenia będą takie jak teraz są, czyli przestrzelone.

  2. #12
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Ja wziąłem w tym miesiącu Veloce z 2017 roku z salonu. Cena nizsza od cennikowej o 69tys zł brutto. Ciezko jest tak naprawde stwierdzić jaka jest realna cena za samochod jesli diler daje taki upust na nowe auto (wiadomo, nie jest to najnowszy rocznik, ale upust i tak robi wrazenie). Według mnie z uzywkami moze byc ciezko, na dzien dzisiejszy nie ma wogóle sensownych uzywanych aut na aukcjach (same rozbitki ze stanów albo te poleasingowe golasy ktore wstawialiscie wycenione duzo za duzo. Zobaczymy jak za pare lat to bedzie wyglądało.

  3. #13
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Ja wziąłem w tym miesiącu Veloce z 2017 roku z salonu. Cena nizsza od cennikowej o 69tys zł brutto. Ciezko jest tak naprawde stwierdzić jaka jest realna cena za samochod jesli diler daje taki upust na nowe auto (wiadomo, nie jest to najnowszy rocznik, ale upust i tak robi wrazenie). Według mnie z uzywkami moze byc ciezko, na dzien dzisiejszy nie ma wogóle sensownych uzywanych aut na aukcjach (same rozbitki ze stanów albo te poleasingowe golasy ktore wstawialiscie wycenione duzo za duzo. Zobaczymy jak za pare lat to bedzie wyglądało.
    zgadzam sie - te wersje business- bedzie ciezko sprzedać. W maju byłem w BB to naplacu mieli 20szt giulii z przebiegiem 10-30tys km -rocznik 2016 wszystkie na skórze ceny ok 120-140 tys i co z tego skoro tylko dwie w automacie. reszta manual - i skóra czerwona . W tej cenie manual jest mało poszukiwany...

  4. #14
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Giuletta
    Postów
    32

    Domyślnie

    to chyba dobrze, że mało kto chce sprzedawać

    kiedys byłem napalony na Focus RS, ale masa ogłoszeń to oddanie leasingu po 10-20kkm

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    mało się sprzedało, to mało kto chce sprzedawac...

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    Trudności w sprzedaży działają tylko i wyłącznie na korzyść kupującego. Jak nikt nie chce czegoś długo kupić - a koszty stania na parkingu też jakieś są- to obniża się cenę. Rok temu kupiliśmy 23 miesięcznego Ypsilona za 47 % wartości, w opcji platynowej z kilkoma bajerami dodatkowymi, jeszcze miesięczną gwarancją. Włoskie auta mają to do siebie, że lecą z ceny niemiłosiernie, a są moim zdaniem bardzo niezawodne. Jak już coś siądzie to albo tania pierdoła albo coś z czym da się jeździć (ma to tylko wpływ na komfort). Przynajmniej ja mam takie doświadczenia.

  7. #17
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    02 2016
    Auto
    159
    Postów
    181

    Domyślnie

    Znalazłem jedną ingeresującą Giulię, ale wyposażoną w reflektory halogenowe. Uważam, że w tej klasie cenowej takie światła do pomyłka i chciałbym je wymienić na ksenony 25W. Czy ktoś z was orientuje się, jak trudna jest przekładka?

  8. #18
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2018
    Mieszka w
    Poznań i okolice
    Auto
    Jeszcze nie Alfa i już chyba też nie :(
    Postów
    64

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan3387 Zobacz post
    Trudności w sprzedaży działają tylko i wyłącznie na korzyść kupującego. Jak nikt nie chce czegoś długo kupić - a koszty stania na parkingu też jakieś są- to obniża się cenę.
    Ale nie w Alfie

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    bez przesady, parę postów wyżej/wczoraj kolega pisał wziął Veloce z placu 2017r z 69tyś upustu. ja też jak kupowałem to takie z 40-50 a nawet 60tyś upustu się pojawiały (były to mocno doposażone Super 2016 a ja szukałem na przełomie 17/18).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #20
    Użytkownik Świeżak Avatar treslunas
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Giulia Veloce 210
    Postów
    191

    Domyślnie

    Cytat Napisał Farfocel Zobacz post
    Znalazłem jedną ingeresującą Giulię, ale wyposażoną w reflektory halogenowe. Uważam, że w tej klasie cenowej takie światła do pomyłka i chciałbym je wymienić na ksenony 25W. Czy ktoś z was orientuje się, jak trudna jest przekładka?
    to giulia nie ma w standardzie xenonów 25?

Podobne wątki

  1. [159] Pierwsze kilometry - pierwsze pytania
    Utworzone przez Crazy_Joe w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 18
    Ostatni post / autor: 07-11-2020, 19:27
  2. Pierwsze kroki, pierwsze problemy.
    Utworzone przez Nicram w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 21:44
  3. Pierwsze autko, pierwsze problemy /chyba elektornia..../
    Utworzone przez Bronuś w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 17:22

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory