Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 129

Temat: Dodanie kamery i czujnikow parkowania

  1. #31
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Było, poszukaj [emoji846]


    p.s.

    https://forum.clubalfa.it/threads/ag...camera.116406/


    Wysłane z mojego Galaxy s8+ przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 27-12-2018 o 15:46

  2. #32
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    a wiecie może czy idzie dołożyć do Stelvio czujnik otwierania bagażnika poprzez wymach nogą :-) ?

  3. #33
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    a wiecie może czy idzie dołożyć do Stelvio czujnik otwierania bagażnika poprzez wymach nogą :-) ?
    Tez jestem zaintwresowan


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

  4. #34
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    Tez jestem zaintwresowan


    Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk
    I ja cos czuje ze jakby sie pojawil spec to mialby klientow z calej polski bo aso nic nie chce robic..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #35
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Czy ktoś ma może schemat pinów z kamery cofania? Chodzi mi o piny w kamerze.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  6. #36
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    [MENTION=79678]kozak[/MENTION]. gadam na alfaowner z gościem (na marginesie info: który twierdzi że jest kumplem autora MESa, ciekawe jest to że obaj kupili Stelvio, więc myślę że fajnie mogą dopracować z czasem MESa pod Stelvio/Giulię, bo będzie miał autor motywację i auto do sprawdzania - właśnie obczajają dołożenie ACC), w każdym razie jedną rzecz jakiej się dowiedziałem przy okazji, to że można wykupywać krótkoterminowy dostęp online do najnowszego eLearn/ePera - taki pakiet na 1h podobno kosztuje EUR8 a na 24h EUR11 - w sumie ta druga opcja nie byłaby zła - wykupić, pościągać po kolei wszystkie schematy/opisy (drukować całe działy do PDF), z ePera też by możnabyło trochę przeklikać i przeimportować to do jakiś plików. jak będę miał kiedyś więcej czasu to chyba sobie coś takiego przygotuję.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #37
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    [MENTION=79678]kozak[/MENTION]. gadam na alfaowner z gościem (na marginesie info: który twierdzi że jest kumplem autora MESa, ciekawe jest to że obaj kupili Stelvio, więc myślę że fajnie mogą dopracować z czasem MESa pod Stelvio/Giulię, bo będzie miał autor motywację i auto do sprawdzania - właśnie obczajają dołożenie ACC), w każdym razie jedną rzecz jakiej się dowiedziałem przy okazji, to że można wykupywać krótkoterminowy dostęp online do najnowszego eLearn/ePera - taki pakiet na 1h podobno kosztuje EUR8 a na 24h EUR11 - w sumie ta druga opcja nie byłaby zła - wykupić, pościągać po kolei wszystkie schematy/opisy (drukować całe działy do PDF), z ePera też by możnabyło trochę przeklikać i przeimportować to do jakiś plików. jak będę miał kiedyś więcej czasu to chyba sobie coś takiego przygotuję.
    Dokładam się [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  8. #38
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    To jest usługa dla danego VIN i jest dostępna już dawno. https//www.techauthority.com
    Ostatnio edytowane przez Marek156/159sw ; 10-02-2019 o 23:39

  9. #39
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    To jest usługa dla danego VIN i jest dostępna już dawno. https//www.techauthority.com
    dzięki za info, pewnie od dawna, ale nigdy się z tym przez tyle lat obecności na forum nie spotkałem. cenowo średnio.

    znalazłem i tak coś fajnego za free - tam jest eLearn przynajmniej jeśli chodzi o schematy/pinouty/opisy, kampanie, TSB i wiele innych:
    https://aftersales.fiat.com/elearn/m...d=9&regionId=2


    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Czy ktoś ma może schemat pinów z kamery cofania? Chodzi mi o piny w kamerze.
    a tu dla Ciebie już to co chciałeś?
    https://aftersales.fiat.com/elearn/m...deID=952008211

    NIe wiem czy to chwilowy błąd że jest wejście, czy takie dane udostępniają. na wszelki wypadek kilka interesujących mnie spraw sobie na przyszłość druknąłem do pdfów (np już wiem jak obejść SGW)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 11-02-2019 o 02:08
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #40
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dzięki za info, pewnie od dawna, ale nigdy się z tym przez tyle lat obecności na forum nie spotkałem. cenowo średnio.

    znalazłem i tak coś fajnego za free - tam jest eLearn przynajmniej jeśli chodzi o schematy/pinouty/opisy, kampanie, TSB i wiele innych:
    https://aftersales.fiat.com/elearn/m...d=9&regionId=2



    a tu dla Ciebie już to co chciałeś?
    https://aftersales.fiat.com/elearn/m...deID=952008211

    NIe wiem czy to chwilowy błąd że jest wejście, czy takie dane udostępniają. na wszelki wypadek kilka interesujących mnie spraw sobie na przyszłość druknąłem do pdfów (np już wiem jak obejść SGW)
    Nie da rady wejść. Potrzeby login i haslo

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [159] Czujniki parkowania dodanie
    Utworzone przez dexster w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 12-05-2015, 10:41
  2. Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 09-04-2014, 06:19
  3. [159] domontowanie czujnikow parkowania z tylu
    Utworzone przez AlfaRomeo156 w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 18-12-2011, 21:46
  4. [159] Cos do czujnikow nie mam szczescia - Niezdecydowana rezerwa
    Utworzone przez Wrath w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 25-10-2011, 20:45
  5. [145] Problem z klimatyzacja. Opis czujnikow.
    Utworzone przez themim w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 07-04-2011, 12:11

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory