Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Temat: 20'' felgi w Giuli Veloce

  1. #11
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie! Avatar Sporadycznie
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce
    Postów
    9

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    19" pooglądaj sobie w mojej sygnaturze z linku do google photos (ja mam z szerszym tyłem felga 9" a opona 255). Powiem Ci że jest twardo (pewnie przez opony RF w dużej mierze). Zastanawiam się czy następne opony na lato nie powinny być 235/40R19 przód i 265/35R19 tył żeby ciut dodać opony i bez run flat-a.
    20" sobie nie wyobrażam do normalnego użytkowania.

    Ja mam przód 225/45 R18 (8J) oraz tył 255/40 R18 (9J) - jeździłem na letnich oponach Run-Flat. Teraz na te felgi założyłem opony zimowe bez run-flat i planuje zostawić na tych felgach już zimowki a na lato kupić większe.

    Mówisz jednak, że 19'' to maks wg. Ciebie? (producent w książeczce też niestety nie przewidział 20 :/ ) Natomiast odnośnie komfortu jazdy muszę Ci powiedzieć, że nigdy więcej RF. O nieeeeeeboooo wygodniej na normalnych oponach. Aż byłem w szoku, że aż taka różnica! (nie wspominając o tym, że jak na RF wyjeżdzałem z garażu i przy zakręcie 90stopni opony trzeszczały aż zęby bolały)

    btw - 265 chcesz na 9J włożyć czy to już 9,5?

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał BAR30_AR Zobacz post
    Nie widzę Twojej sygnatury, ale dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba szukać maksymalnie 19 stek.
    Też miałem ten problem, musisz wejść w profil kolegi Epsonix -> "O mnie" -> Sygnatura
    Ostatnio edytowane przez Sporadycznie ; 07-01-2019 o 13:56

  2. #12
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał BAR30_AR Zobacz post
    Nie widzę Twojej sygnatury, ale dzięki za odpowiedź. Czyli trzeba szukać maksymalnie 19 stek.
    pewnie jakież masz ustawienia w swoim panelu żeby nie wyświetlać. Tu masz link:
    https://photos.app.goo.gl/Ted9bjuZfmmRtjga9




    Cytat Napisał Sporadycznie Zobacz post
    Mówisz jednak, że 19'' to maks wg. Ciebie?
    Komfort już jest taki sobie, nierówne drogi i robi się średnio przyjemnie. Studzienka trochę nierówna - łup. Pewnie wina głównie RFów, choć profil też już jest niezbyt wysoki.




    Cytat Napisał Sporadycznie Zobacz post
    btw - 265 chcesz na 9J włożyć czy to już 9,5?
    na 9", felg nie zamierzam zmieniać. 255 na 9" jest troche naciągnięta, 265 będzie wyglądać normalniej IMHO a podniesie profil opony o 3.5mm (zawsze coś). Wg wielu tabel z netu, na 9" felgę można zakładać opony w przedziale od 235 do 275, 265 to tylko różnica o oczko od nominału
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. [Giulia] ZDERZAK tylny do giuli
    Utworzone przez marekkoczta w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-11-2018, 22:55
  2. Maska w Giuli
    Utworzone przez Rafał15 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 27-05-2018, 19:02
  3. [Giulia] Szersze felgi/opony tył do Q4/Veloce - wady/zalety
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 27
    Ostatni post / autor: 12-03-2018, 22:17
  4. Felgi z Giulii Veloce 19 do Alfy GT/147
    Utworzone przez GTBodek w dziale Styling - Body Kit
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-02-2018, 22:31
  5. [Giulia Veloce] Poszukuję kolegi z Giulią VELOCE z Warszawy/okolic, NAGRODA!
    Utworzone przez Latrunculus w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 18-07-2017, 07:54

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory