Strona 20 z 50 PierwszyPierwszy ... 101112131415161718192021222324252627282930 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 191 do 200 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #191
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulia Veloce 280 KM - auto jest mega
    Postów
    60

    Domyślnie

    Panowie odliczanie cały VAT z najmu czy tylko 50%.
    Mój księgowy mówi ze odliczenie całości jest bardzo problematyczne.

  2. #192
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa romeo giulia
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał MirekGD Zobacz post
    Panowie odliczanie cały VAT z najmu czy tylko 50%.
    Mój księgowy mówi ze odliczenie całości jest bardzo problematyczne.

    50%, przy 100% trzeba prowadzić kilometrówkę i tylko do użytku firmowego

  3. #193
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mylisz z wynajmami placonymi mniej lub bardziej liniowo od przebiegu (ktos ma taka oferte). wiekszosc ma jednak rozsadny limit w najmniejszym wariancie typu 15-20tys km/rok. mi takie cos starcza spokojnie do codziennej jazdy + wyjazdy weekendowe + jakies wakacje.
    Nie znalazłem żadnej oferty przy wynajmie długoterminowym gdzie w cenie byłby przebieg do 20 tys km rocznie. Z reguły są to liczby typu 10 do 15 tys. Ale nawet jak gdzieś taka oferta jest, to nadal marnie to wygląda. Robie rocznie od 25 do 35 tysięcy i znam sporo ludzi, którzy również w takim przedziale się mieszczą. A wtedy koszty wynajmu rosną lawinowo.
    To oferta dla ludzi, którzy używają samochodu od święta i do kościoła. Auto jest po aby nim jeździć. A nie liczyć, ileż to jeszcze mogę przejechać w tym roku, aby nie przekroczyć limitu?

  4. #194
    Użytkownik Świeżak Avatar bartekpl
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Alfa Romeo Giulia
    Postów
    83

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Nie znalazłem żadnej oferty przy wynajmie długoterminowym gdzie w cenie byłby przebieg do 20 tys km rocznie. Z reguły są to liczby typu 10 do 15 tys. Ale nawet jak gdzieś taka oferta jest, to nadal marnie to wygląda. Robie rocznie od 25 do 35 tysięcy i znam sporo ludzi, którzy również w takim przedziale się mieszczą. A wtedy koszty wynajmu rosną lawinowo.
    To oferta dla ludzi, którzy używają samochodu od święta i do kościoła. Auto jest po aby nim jeździć. A nie liczyć, ileż to jeszcze mogę przejechać w tym roku, aby nie przekroczyć limitu?
    Mam ofertę teraz na BMW 430 na dwa lata w najmie za 1699 netto z ubezpieczeniem, serwisem, limitem 20tys km/rok do dowolnej zmiany. Operatorem jest LeasePlan.

  5. #195
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Nie znalazłem żadnej oferty przy wynajmie długoterminowym gdzie w cenie byłby przebieg do 20 tys km rocznie
    przeciez oferta ze strony alfaromeo chocby na tyle jest.
    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Robie rocznie od 25 do 35 tysięcy i znam sporo ludzi, którzy również w takim przedziale się mieszczą.
    ja jezdze codziennie + wakacje + jakas zagranica - wyszlo mi niecale 16tys km. moze kwestia tego ze do biura mam 7.5km a nie np 50km.
    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    A wtedy koszty wynajmu rosną lawinowo.
    nie przesadzaj, jakie lawinowo. nie sledze obecnych ofert bo nie mam po co, ale jak pamietam te z przed roku to roznica przy opcji 20tyskm/rok a 40tys km/rok nie byla drastyczna, nie pamietam juz z 10-20% max


    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    To oferta dla ludzi, którzy używają samochodu od święta i do kościoła. Auto jest po aby nim jeździć. A nie liczyć, ileż to jeszcze mogę przejechać w tym roku, aby nie przekroczyć limitu?
    jezdze jak tylko mam po co, nic nie licze itp, nie wiem o co Ci chodzi.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #196
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Ypsilon / 500x
    Postów
    4

    Domyślnie

    Panowie czy ktoś wie co wchodzi do wyposażenia Giulii za 1.300 PLN + VAT? Czy jest to golas czy ma chociaż ksenony? Dziękuję

  7. #197
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Giuletta
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Nie znalazłem żadnej oferty przy wynajmie długoterminowym gdzie w cenie byłby przebieg do 20 tys km rocznie. Z reguły są to liczby typu 10 do 15 tys. Ale nawet jak gdzieś taka oferta jest, to nadal marnie to wygląda. Robie rocznie od 25 do 35 tysięcy i znam sporo ludzi, którzy również w takim przedziale się mieszczą. A wtedy koszty wynajmu rosną lawinowo.
    To oferta dla ludzi, którzy używają samochodu od święta i do kościoła. Auto jest po aby nim jeździć. A nie liczyć, ileż to jeszcze mogę przejechać w tym roku, aby nie przekroczyć limitu?
    40kkm to dopłata 100-200zł
    https://abonament.alfaromeo.pl/


    ale te oferty LeasePlan są lepsze, chociaż cieżko je wydobyć od sprzedawców

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał paśny Zobacz post
    Panowie czy ktoś wie co wchodzi do wyposażenia Giulii za 1.300 PLN + VAT? Czy jest to golas czy ma chociaż ksenony? Dziękuję
    Giulia Super 200KM – Lakier płatny (tj. każdy poza czerwonym Alfa Rosso) oraz Pakiet Lightning (Biksenony 35W z AFS i DRL)

    Giulia Veloce 280KM – Lakier metalik, System Carplay/Android Auto, 7-calowy wyświetlacz TFT, Alarm fabryczny, Asystent Kierowcy Plus, Pakiet Convenience, Tempomat adaptacyjny, Łopatki zmiany biegów

    ale nie możesz nic dodać/zmienić, nawet felg

  8. #198
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Cytat Napisał paśny Zobacz post
    Panowie czy ktoś wie co wchodzi do wyposażenia Giulii za 1.300 PLN + VAT? Czy jest to golas czy ma chociaż ksenony? Dziękuję
    Rada z dupy ale chyba najlepiej popytać bezpośrednio w salonach co mogą zaproponować i jak wygląda oferta finansowa. Propozycję auta do stałem od ręki, a oferta z leasplanu była gotowa w max godzinę po wizycie w salonie.

  9. #199
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulia Veloce 280 KM - auto jest mega
    Postów
    60

    Domyślnie

    Ta oferta na Veloce 280KM wydaje się naprawdę fajna.
    Fakt jak pytałem w salonie to sprzedawca nie miał o niej pojęcia i musiałem mu powiedzieć czego ma szukać.
    To wyposażenie tej wersji też nie jest najgorsze.
    ma prawie wszystko co potrzeba.

  10. #200
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Wkrótce Stelvio :-)
    Postów
    3

    Domyślnie

    Witam Szanowne Grono!

    Jeszcze nie jestem 100% Alfaholikiem (przyznaję bez bicia - do tej pory byłem użytkownikiem głównie wytworów koncernu VAG), ale przymierzam się do wynajmu długoterminowego Stelvio lub Giulii Veloce (ciężka decyzja i cały czas biję się z myślami). Oferta jaką mam na Stelvio, zakłada finansowanie przez Arval i w związku z tym pytanie do osób, które korzystały z tej opcji finansowania - jak długo trwa rozpatrywanie wniosku przez Arval? Czytam te wszystkie mało optymistyczne komentarze o ekstremalnie długim czasie rozpatrywania wniosków przez LeasePlan i zastanawiam się, czy nastawiać się na to samo w Arvalu.
    Ostatnio edytowane przez Bundy75 ; 27-05-2019 o 11:42

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory