Strona 2 z 50 PierwszyPierwszy 123456789101112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    jeśli nie przeszkadza Ci że będzie to praktycznie goła wersja to OK. zrób zapytanie o Twoją konfigurację i zobaczymy czy będzie juz tak kolorowo. teraz wynajem jest robiony przez Leaseplan, rok temu było ALD, tam owszem była super oferta na golasa, a jak doposażyłem Super w dodatki za ok 40tyś, to nagle rata wzrosła dwukrotnie - mniej więcej wychodziło to tak jakbym płacił raty za golasa a całe dodatki spłacał w pełni przez okres wynajmu.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    mniej więcej wychodziło to tak jakbym płacił raty za golasa a całe dodatki spłacał w pełni przez okres wynajmu.
    Bo tak właśnie wygląda rzeczywista utrata wartości tego typu auta przy odsprzedaży po kilku latach. Nikt nie bierze pod uwagę, ile kosztowało pierwszego nabywcę dodatkowe wyposażenie. Ono jest tylko takim miłym dodatkiem (jeśli jest bogate) dla kolejnego nabywcy
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #13
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2009
    Mieszka w
    Skierniewice
    Auto
    Była Alfa Romeo 156 2.5 V6 2000r., jest Giulietta QV, jest Stelvio 280 KM
    Postów
    360

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jeśli nie przeszkadza Ci że będzie to praktycznie goła wersja to OK. zrób zapytanie o Twoją konfigurację i zobaczymy czy będzie juz tak kolorowo. teraz wynajem jest robiony przez Leaseplan, rok temu było ALD, tam owszem była super oferta na golasa, a jak doposażyłem Super w dodatki za ok 40tyś, to nagle rata wzrosła dwukrotnie - mniej więcej wychodziło to tak jakbym płacił raty za golasa a całe dodatki spłacał w pełni przez okres wynajmu.
    Na tą chwilę zadowalam się swoją Giulietta QV, a nawet jeśli chciałbym brać Giulie bądź Stelvio to bardziej w grę wchodziłby leasing. Chociaż może z ciekawości zapytam o ofertę

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  4. #14
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał mourning Zobacz post
    Na tą chwilę zadowalam się swoją Giulietta QV, a nawet jeśli chciałbym brać Giulie bądź Stelvio to bardziej w grę wchodziłby leasing. Chociaż może z ciekawości zapytam o ofertę

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    zapytaj ale na konfig jaki by cie teoretycznie interesowal. ciekaw jestem czy cos sie zmienilo jesli chodzi o kalkulacje oplaty za opcje.wrzuc jakby co info na forum.

    wynajmu sie balem, nawet leasingu troche (dotychczas kupowalem za gotowke), ale
    gdybym teraz miał brac auto jeszcze raz, i oferta na wynajem np doposazonego veloce bylaby w miare przyzwoita, to już bym w takie cos poszedl.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Bo tak właśnie wygląda rzeczywista utrata wartości tego typu auta przy odsprzedaży po kilku latach. Nikt nie bierze pod uwagę, ile kosztowało pierwszego nabywcę dodatkowe wyposażenie. Ono jest tylko takim miłym dodatkiem (jeśli jest bogate) dla kolejnego nabywcy
    nie do konca tak jest,choc pewnie tez zalezy od klienta na jakiego trafisz przy odsprzedazy. jak szukalem 3.5 roku temu uzywanej 159 tbi z przebiegiem do 100tys km, to oferty na mobile.de i tym podobnych serwisach byly od 8tys eur do 20tys eur roznic w przebiegu nie bylo, w wyposażeniu/zadbaniu tak (np wersja ti z koniakowymi skorami vs distinctive goly z tkanina). mysle ze sa klienci ktorych dodatki w aucie nie intetesuja i tacy nie doplaca nic do ceny przy odsprzedazy, a sa tacy ktorzy szukaja wersji doposazonej i sa sklonni za to niemalo doplacic. w wynajmie od ald zakladali ze przy odsprzedazy wyposazenie nie wplywa na cenę, ciekawe jak na to patrzy leaseplan
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 20-02-2019 o 00:36

  5. #15
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Dam znać za 3 lata jak Leaseplan wyceni rocznikowo już 5 letnią Veloce dosyć mocno doposażoną. Po 2 miesiacach użytkowania jestem całkowicie zakochany w samochodzie i nie wyobrazam sobie rozstawania. Liczę na dosyć znośną cene właśnie majac na uwadze wiek samochodu w momencie wyceny i jego przebieg (około 60 tys bedzie nastukane)

  6. #16
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Dam znać za 3 lata jak Leaseplan wyceni rocznikowo już 5 letnią Veloce dosyć mocno doposażoną.
    a mozna wiedziec ile wyliczyli Ci rate miesieczna? ... jestem ciekaw czy tylko mi tak hu*** wyliczyli ... i moze szukac poprostu gdzie indziej.

  7. #17
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,392

    Domyślnie

    Cytat Napisał median09 Zobacz post
    Dam znać za 3 lata jak Leaseplan wyceni rocznikowo już 5 letnią Veloce dosyć mocno doposażoną. Po 2 miesiacach użytkowania jestem całkowicie zakochany w samochodzie i nie wyobrazam sobie rozstawania. Liczę na dosyć znośną cene właśnie majac na uwadze wiek samochodu w momencie wyceny i jego przebieg (około 60 tys bedzie nastukane)
    Ale zdajesz sobie sprawę, że ta wycena będzie inna dla Ciebie, gdybyś chciał wykupić to auto po zakończonej umowie i zupełnie inna dla kolejnego nabywcy, jeśli Ty go nie wykupisz, a jeszcze inna, jeśli auto nie sprzeda się w rozsądnym czasie? Chyba nie muszę pisać, która z nich będzie najkorzystniejsza dla Leaseplan?
    Ostatnio edytowane przez Krzysztof ; 22-02-2019 o 21:36
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  8. #18
    Użytkownik Świeżak Avatar median09
    Dołączył
    06 2018
    Mieszka w
    Kraków/Bielsko-Biała
    Auto
    AR Giulia Veloce TBi Q4 2017r.
    Postów
    187

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Ale zdajesz sobie sprawę, że ta wycena będzie inna dla Ciebie, gdybyś chciał wykupić to auto po zakończonej umowie i zupełnie inna dla kolejnego nabywcy, jeśli Ty go nie wykupisz, a jeszcze inna, jeśli auto nie sprzeda się w rozsądnym czasie? Chyba nie muszę pisać, która z nich będzie najkorzystniejsza dla Leaseplan?
    Zdaję sobie sprawę, dlatego jestem ciekawy jak to ostatecznie wyjdzie. Przy zaporowej kwocie przemyślę sprawę dwa razy

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Hyoah Zobacz post
    a mozna wiedziec ile wyliczyli Ci rate miesieczna? ... jestem ciekaw czy tylko mi tak hu*** wyliczyli ... i moze szukac poprostu gdzie indziej.
    Priv

  9. #19
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Auto
    alfa romeo 159 SW 2.4 jtd Q-tronic
    Postów
    2

    Domyślnie

    W carserwisie jest korzystna wycena wynajmu. Niby od 1.149 zł za wersję Super i od 1.649 zł za veloce, ale to teoria. Ciekawe ile realne wyliczenie by wyniosło. Nie mogę wrzucać linków, bo jestem nowy. Jak się wpisze w googla "alfa romeo giulia veloce wynajem carserwis" i "alfa romeo giulia super wynajem carserwis", to wyskakują te oferty jako jedne z pierwszych

  10. #20
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    A5
    Postów
    54

    Domyślnie

    Ruszyła w końcu strona https://abonament.alfaromeo.pl z ofertami na ten rok. Za podstawową Gulię 200 KM chcą 1300 zł netto z ubezpieczeniem i serwisem na 2 lata. 20 k km limitu rocznie. Może i golas ale wycena moim zdaniem atrakcyjna.

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory