Strona 4 z 19 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 187

Temat: pytania przed zakupem

  1. #31
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2019
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo 159 2,4 TI Sportwagon
    Postów
    10

    Domyślnie

    Bardzo Wam dziękuję za info. Bardzo cenne uwagi. Chętnie poznałbym jakiego pretorianina Alfy z Poznania lub okolic.

    - - - Updated - - -

    No właśnie zastanawiam się czy jest możliwość włożenia większego wyświetlacza tylko chyba trzeba całą dechę wymontować? jml pisz coś więcej o tym. Piszcie jeszcze o tym Harmanie bo powoli mi się go odechciewa. Dzisiaj próbowałem HK i zwykłego. Moim zdaniem powalającej różnicy nie ma. Powiem więcej ja mam w swojej 159 TI BOSE ze zmieniarka i Wiecie co? przy tym ten HK to żenada. Naprawdę nawet w MP3 jak przywalę to aż czuć jak koszula na klacie drży. Żadnego efektu przesterowania szczególnie basów. A tutaj nie zwala z nóg. Nawet kolega co ma wypas nowe BMW5 był pod wrażeniem jak to u mnie gra gra. Ktoś też na Allegro już widziałem ma do sprzedaży głośniki i wzmacniacz HK.

  2. #32
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,995

    Domyślnie

    Cytat Napisał Howard Zobacz post
    No właśnie zastanawiam się czy jest możliwość włożenia większego wyświetlacza tylko chyba trzeba całą dechę wymontować?
    jest coś o tym w temacie o Android Auto (zrobił się off-top jakiś czas temu), kolega [MENTION=79678]kozak[/MENTION] podlinkowywał gdzieś info do włoskiego forum clubalfa.it gdzie gość to robił.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Howard Zobacz post
    Powiem więcej ja mam w swojej 159 TI BOSE ze zmieniarka i Wiecie co? przy tym ten HK to żenada. Naprawdę nawet w MP3 jak przywalę to aż czuć jak koszula na klacie drży.
    Wadą tego HK jest to, że jest cichy. Można słuchać na maxa i d... nie urywa. Dużo głośniej i niewiele gorzej gra "średni".
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #34
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cichy? Słucham na poziomie 24 max. Powyżej chyba dla użytkowników aparatów sluchowych.

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  5. #35
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Jest duuużo cichszy niż "średni"

    Te same utwory w teraz bez problemu słucham na maxa a w poprzedniej Super nie dało się wysiedzieć w samochodzie
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #36
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Wadą tego HK jest to, że jest cichy. Można słuchać na maxa i d... nie urywa. Dużo głośniej i niewiele gorzej gra "średni".
    Z mojej obserwacji (mam zwykły zestaw z SUBem czyli chyba ten nazywany w skrócie średnim, ale jeździłem kilka razy po kilka dni zestawem z HK) HK gra bardziej dokładnie czyli przebija się więcej średnich tonów. Tony wysokie i basy grają podobnie jeśli nie identycznie jak w zestawie średnim. Minusem HK jest tendencja do dudnienia tapicerki w drzwiach (na pewno tak się dzieje w Giulii, w Stelvio nie testowałem zbyt długo).

    Natomiast wszystkie zestawy są spieprzone z uwagi na brak możliwości sterowania mocą samego SUBa (nie mówiąc już o częstotliwości odcięcia) oraz za brak equalizera. Pod tym kątem to jest niestety średniowiecze.

  7. #37
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Minusem HK jest tendencja do dudnienia tapicerki w drzwiach (na pewno tak się dzieje w Giulii
    Bo tam są te beznadziejne przełączniki od szyb. Kika tygodni po odbiorze musiałem jechać na wymianę od strony pasażera bo grzechotał. Teraz po roku zaczyna z drugiej strony.

    Jak się to ogarnie to gra całkiem nieźle.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #38
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał murder Zobacz post
    Natomiast wszystkie zestawy są spieprzone z uwagi na brak możliwości sterowania mocą samego SUBa (nie mówiąc już o częstotliwości odcięcia) oraz za brak equalizera. Pod tym kątem to jest niestety średniowiecze.
    Klocek za 170 000 zł bez equalizera. Normalnie średniowiecze
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	24077-max_unison_research_absolute_845se_01.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	63.6 KB
ID:	254640

  9. #39
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Minusem HK jest tendencja do dudnienia tapicerki w drzwiach (na pewno tak się dzieje w Giulii, w Stelvio nie testowałem zbyt długo).
    Miałem to własnie napisąć, widać i czuć ,że głośniki "chcą" ale ich mocowanie i usztywnienie jest niezbyt fortunne. Podejrzewam,ze dobre dystanse + trochę butylu zrobią robotę. Inna sprawa,że jeżeli ktos chce mieć dużo basu do umcy-umcy i szacunku na dzielni to lepiej brac podstawowy i robić samemu

  10. #40
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2016
    Mieszka w
    Älmhult, Szwecja
    Auto
    Giulietta QV 2010;Jeep Grand Cherokee MY15
    Postów
    65

    Domyślnie

    Dla ułatwienia dla klientów, niektórzy dealerzy u mnie wpisują informacje, jeśli chodzi o dodatkowe wyposażenie, Pakiet 1 i Pakiet 3 albo Pakiet2. Czy macie pomysł jak rozkminić o jaki pakiet może im chodzić. Czy one są jakoś numerowane?

    a może jedynym sposobem rozkminienia wyposażenia jest sprawdzanie po VIN. Mimo posiadania VIN kiedy próbuje go rozkodować podaje mi informacje że nie ma takiego VIN. Nie ma możliwości błedu w numerze.

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem
    Utworzone przez saycool w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 882
    Ostatni post / autor: 29-09-2021, 22:59
  2. [Stelvio] pytania do posiadaczy przed zakupem
    Utworzone przez stp21 w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 84
    Ostatni post / autor: 08-11-2018, 20:57
  3. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory