Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Stelvio nero edizione 2018 - rozkodowanie VIN

  1. #1
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    159 SW 1,9 jtdm
    Postów
    13

    Domyślnie Stelvio nero edizione 2018 - rozkodowanie VIN

    Witam, po 3 latach nieobecności znowu stałem się posiadaczem samochodu o najgłębszej duszy czyli Alfy - tym razem Stelvio. Autko jest jeszcze w Californi i bardzo chciałbym wiedzieć co jest na pokładzie, bardzo zależy mi na grzaniu foteli i kierownicy bo przecież "taki mamy klimat" Prosze o pomoc osoby które maja możliwość rozszyfrowania specyfikacji.

    ZASFAKNN4J7C21236
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	1a01747a-8489-4541-bcea-660c19f6cde1.JPG
Wyświetleń:	5
Rozmiar:	42.5 KB
ID:	254272   Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	eaf94b5b-3893-49f0-b8aa-eb43e2eaf472.JPG
Wyświetleń:	4
Rozmiar:	43.7 KB
ID:	254273  

  2. #2
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Cholera kolejny złom zamiast na szrot trafi na drogi pięknego kraju nad Wisłą... Masarka...

  3. #3
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    A gdzie przód tego pięknego autka?

  4. #4
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Przód już czeka w Polsce. Skoro to i tak będzie ulep to grzanie możesz dołożyć przy okazji.

  5. #5
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    01 2013
    Auto
    159 SW 1,9 jtdm
    Postów
    13

    Domyślnie

    Cytat Napisał ciafok Zobacz post
    Cholera kolejny złom zamiast na szrot trafi na drogi pięknego kraju nad Wisłą... Masarka...

    kolego nie rozpędzaj się i nie oceniaj poza tym nie pytałem tu o opinię zwoleników aut kolizyjnych czy nie tylko o rozkodowanie Vinu!


    Proszę o pomoc ludzi który mają mniej jadu. Dziękuję

    - - - Updated - - -

    Wiecie co trochę nie chce mi się wdawać w polemikę bo z taką krótkowzrocznością trudno dyskutować i szkoda że tylu tu znawców z znikomą wiedzą ale rozumiem że zawiść i jad jak to "kolega" wcześniej określił "z pięknego kraju nad Wisłą" bierze górę. Dla Waszego spokoju experci i w trosce o wasz dobry sen umieszczę zdjęcie przodu. Licze tylko na to że jak stukniecie w jakiś słupek albo murek to oddacie swoje alfy na złom. Miejcie honor! nie dopuście do poruszania się złomów po naszych idealnych drogach.

    p.s to pomoże ktoś sensowny z tym Vinem?Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	0ca0f84f-5000-483a-9d78-819d39ec7303.JPG
Wyświetleń:	6
Rozmiar:	49.8 KB
ID:	254274



    ok - już widzę że mam fotele z najwyższego pakietu z pełną regulacją i grzaniem więc największa zagadka rozwiązana.
    Ostatnio edytowane przez jinjet ; 25-01-2019 o 12:51

  6. #6
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Nie wygląda to na mocną rozwałkę. Poduszki całe? Na zdjęciu wygląda jakby były całe.. Z niespodzianek które mogą cię spotkać to koniecznie sprawdź porządnie geometrie. Auto mogło dostać w koło i że tak powiem zawieszenie przód prawy mógł trafić szlag.

    Koledzy nie róbmy z lekkich wypadkowych aut "ulepów", serio.

  7. #7
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Za długa ta belka pochłaniająca z przodu nie jest, pierwsze lepsze uderzenie w okolicy koła i może być nieciekawie.
    Wszystko pewno przez to, że krótki zwis w przodu (ze względu na rozkład masy 50/50) nie robi tam miejsca.

  8. #8
    Użytkownik Rowerzysta Avatar moosiak
    Dołączył
    04 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Giulia
    Postów
    253

    Domyślnie

    Rzeczywiście bez tragedii, ale ze wstawionych zdjęć tyłu wyglądało jakby rzeczywiście nie było całego przodu.

    Felga aluminiowa teoretycznie po jakimkolwiek wypadku/mocnym uderzeniu jest jak to mój profesor mawiał kołem podwyższonego ryzyka i jest do kosza z uwagi na to co zachodzi w strukturze materiału, ale wiadomo jak to jest.

  9. #9
    ViP Maniak resoraków Avatar majk
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    ALFY
    Postów
    667

    Domyślnie

    Uszkodzenie raczej niewielkie, mogły dostać sanki i będziesz musiał wymienić. Siedzenia grzane i kierownice powinna mieć - w CA różnie bywa czasami nie mają. Ból dla niektórych jest straszny jak muszą płacić raty leasingu lub rat wynajmu. Ty kupujesz często lepiej wyposażony samochód za 60 % nominalnej wartości za gotówkę którą masz.

  10. #10
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,475

    Domyślnie

    Nie przesadzaj z tym 60%- ten egzemplarz poszedł za ponad 18 tys dolców wiec jak doliczysz koszty transportu z CA do NJ i potem do Pl, opłaty portowe, aukcyjne, opłaty celno-skarbowe to może się okazać że wcale to taka okazja nie jest. a jeszcze trzeba naprawić. Po fotach które były na aukcji sprawdziłbym tez lewe tylne koło - tam tez się coś działo chyba że to takie foto wyszło.
    Jest jeszcze jedna kwestia czy ktoś nie podpicował tego samochodu do sprzedania - w ciągu 3 ostatnich tygodni o mały włos 2 razy nie wtopiłbym kasy.
    niestety na copart i na iaai już dotarli Janusze biznesu.
    ps o ile ja sprawdzałem ten samochód fotele powinny być grzane

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1105
    Ostatni post / autor: 23-03-2022, 19:40
  2. [Zapowiedź] Busso Owners 2018 - Rispetto per Giuseppe Busso 27-29.IV.2018
    Utworzone przez zeb w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 39
    Ostatni post / autor: 04-12-2017, 22:00

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory