Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Temat: Akrapovic

  1. #11
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał per2u Zobacz post
    Tylko końcowa puszka czy całość ? Jakie ceny jeśli można wiedzieć

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    tu masz temat gdzie jest info o innych tłumikach, do tego w kolejnych postach masz przewidywane ceny/zdjęcia/filmiki z Ulterem ode mnie:
    http://www.forum.alfaholicy.org/giul...ml#post2139522
    [MENTION=73165]azar[/MENTION], już są conajmniej 2 tematy o tłumikach, po kiego grzyba zakładałeś kolejny? taki doświadczony forumowicz...
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #12
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Akrapovic to osobna liga

    Imho lepiej jak jest osobny wątek dla każdego z producentów niż jeden gdzie trzeba się przekopać przez dyskusję (często jałową z dygresjami na 5 stron). Nawet w google się lepiej tak indeksuje jak ktoś w przyszłości będzie szukał. Może ktoś na forum założy ten wydech i napisze coś więcej on nim. Może się pojawi dla Veloce?

    Idąc twoim tokiem myślenia po co założyłeś "Ogrzewanie tylnej szyby nie działa" jak jest temat o usterkach? Nawet w pierwszej linijce napisałeś "Pisałem w innym wątku tasiemcu o usterkach, ale tam to się zgubi, zakładam odobny wątek, będzie łatwo wygooglować."

    Założyłeś przynajmniej 6 osobnych usterkowych wątków zamiast dać do "Usterki - większe i mniejsze, rozwiązania i porady"
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #13
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    no tak, tylko usterki to zaraz się tasiemce robią bo każdą dyskutuje się w dużej liczbie postów - na dzień dzisiejszy w tamtym wątku jest 1156 postów. a ileż można napisać o wydechach, max kilka/kilkanaście postów odnośnie jednego? nawet jak wszystkie wrzucisz do jednego tematu, to na dzień dzisiejszy będzie ile, 100 postów? takie wątki można czytać.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #14
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Tylko wątki tłumikowe po kilku miesiącach też się rozrastają niemiłosiernie.

    Tu ktoś napisze, że tylko custom. Zaraz ktoś odpisze, że mial Akrapa w Becie i brzmiało miodzio, a ktoś odpowie, że Beta to szrot i się robi dyskusja o wyższości 430i nad Mesiem C klasą. I wtedy ktoś odpala pytanie, czy zamiast Akrapovica za 27k do Q może zapodać do Velo Remusa tłumik końcowy za 1000 zł i będzie "fajnie brzmiała"... ta DWA ZERO TURBO BENA xD Te tematy są tak subiektywne, że jeden mega wątek to chyba za dużo postów, nawet niby do jednego tłumika, bo ludzie nie czytają, że to wątek TYLKO o Akrapovicu...

    Wracając do tematu - to chyba pierwszy Akrap do Alfy Romeo EVER!!!!1111!!jeden!! W końcu coś sensownego, w końcu poważni producenci wydechów zorientowali się, że Alfa istnieje. Do Julek ludzie nawet podrabiane (!!!) końcówki Akrapa pakowali, żeby chociaż coś było z wyższej półki. Jeszcze trochę i może nawet AC Sznycla się doczekamy!

    Ciekawe ile Akrap by chciał za DP do Q, bo robienie samego tłumika i tych rurek, na seryjnym kacie i DP to trochę bez sensu.

  5. #15
    Użytkownik Rowerzysta Avatar jml
    Dołączył
    08 2017
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0 TBi 200KM
    Postów
    452

    Domyślnie

    Offtop się zrobił to dodam coś od siebie. Jestem za większą ilością mniejszych tematów, tasiemce się źle czyta, a ludzie co parę stron piszą w kółko o tym samym nie widząc co było wcześniej. +1 dla autora tematu za ten wątek.

    Wracając do tematu. To tylko filmik na YT - ale jak to brzmi Ciekawe jak na żywo. Cena adekwatna chyba ;p Nie wiem czy jest sens do Veloce (wsadziłby ktoś z Was takie coś za 20k?), dla Q pasuje jak najbardziej.

  6. #16
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    W końcu coś sensownego, w końcu poważni producenci wydechów zorientowali się, że Alfa istnieje.
    No właśnie Jeździłem fiatem 500 abarth z fabrycznym akrapovicem i to było coś niesamowitego. Na początku nie wiedziałem co tam siedzi ale byłem zachwycony. Dopiero jak go oddawałem to zobaczyłem napis na końcówce.

    Imho warto założyć osobny wątek z tym producentem. Akurat przy Q to nawet fabryka nieźle brzmi ale jakby zrobili do Veloce to myślę że by robiło robotę. Nie jakieś buczenie tylko samo mięso. Warto chyba już odkładać hajs

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    Offtop się zrobił to dodam coś od siebie. Jestem za większą ilością mniejszych tematów, tasiemce się źle czyta, a ludzie co parę stron piszą w kółko o tym samym nie widząc co było wcześniej. +1 dla autora tematu za ten wątek.
    Dziękuję też jestem tego samego zdania.

    Cytat Napisał jml Zobacz post
    Wracając do tematu. To tylko filmik na YT - ale jak to brzmi Ciekawe jak na żywo. Cena adekwatna chyba ;p Nie wiem czy jest sens do Veloce (wsadziłby ktoś z Was takie coś za 20k?), dla Q pasuje jak najbardziej.
    Trochę liczę że będzie ciut tańsza wersja do Veloce
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #17
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dlatego w swojej Hondzie miałem puszkę LeoVince a nie Akrapovica, kosztowała 1.5zł i brzmiała miodzio. teraz też mam Ultera w Giulii i jest git.
    Nagraj dźwięk i wrzuć na forum. Mają kit do Stelvio?

  8. #18
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    a`propos wątków z wydechami, ja mam aktywny, jak by ktoś chciał posłuchać, to gdzie wrzucić?

  9. #19
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Nagraj dźwięk i wrzuć na forum. Mają kit do Stelvio?
    w poście 11 podlinkowywałem do inengo wątku, i w tamtym parę postów niżej niż podlinkowałem są filmiki. do Stelvio Ulter też już robił wersję prototypową, na tych samych puszkach co dla mnie. jak chcesz posłuchać na żywo to zapraszam do Bielska-B.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory