Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Temat: "System bezpieczeństwa" w stelvio. I żądanie zapłaty na gwarancji.

  1. #21
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,284

    Domyślnie

    Pytanie co lepsze "zrzucona" obejma przewodu czy spalony silnik z przeciążenia. A wytłumaczenie usterki według mnie inteligentne.

  2. #22
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 2.0/200KM
    Postów
    695

    Domyślnie

    Przy okazji innych prac z przodu samochodu, jakiś czas temu ściągnąłem niechcący wężyk tylnego spryskiwacza z króćca (za lewym błotnikiem, okolice lewej kolumny) - nie zauważyłem tam żadnej obejmy, montuje się po prostu na wcisk. Ale nie wiem, czy o to miejsce chodzi...

  3. #23
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał Marek156/159sw Zobacz post
    Pytanie co lepsze "zrzucona" obejma przewodu czy spalony silnik z przeciążenia. A wytłumaczenie usterki według mnie inteligentne.
    Do naszego serwisu przyjeżdża w co chwilkę klient z zamarzniętym płynem. Z jednej strony niestety zaniedbanie klientów ale prawdę mówiąc, dzisiejsze płyny nie zawsze trzymają parametry. Zdarzył nam się płyn, który zamarzł przy -2. yle tylko, że w autach przez nas obsługiwanych kończy się to spaleniem bezpiecznika i niczym więcej. Po to on tam jest.

  4. #24
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Przasnysz
    Auto
    Giulietta 1.4 TB 120 Distinctive 2015 Fiat Punto Evo 1.4 77 2010
    Postów
    576

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Do naszego serwisu przyjeżdża w co chwilkę klient z zamarzniętym płynem. Z jednej strony niestety zaniedbanie klientów ale prawdę mówiąc, dzisiejsze płyny nie zawsze trzymają parametry. Zdarzył nam się płyn, który zamarzł przy -2. yle tylko, że w autach przez nas obsługiwanych kończy się to spaleniem bezpiecznika i niczym więcej. Po to on tam jest.
    jak kupują jakieś byle gówno w lidlu, to zamarza. Ja przed pierwszymi przymrozkami też zostałem z resztkami letniego płynu w Julce. jak się samochód dobrze rozgrzał, a było na zewnątrz -3, to na postoju przy tylko włączonym zapłonie, żeby było cicho, uchyliłem okno i uruchomiłem na ułamek sekundy obydwa spryskiwacze. Pompka pracowała, płyn poszedł normalnie przez dysze. Nic nie było zamarznięte przy -3. Płyt z ORLENu. Wypsiukałem cały płyn, pojechałem na ORLEN, kupiłem zimowy, zalałem, na wszelki wypadek jeszcze trochę nim popsiukałem, żeby przeszedł przez dysze. Ten ORLENowski letni to nawet przy - 5 go jeszcze nie ścieło, , mam go trochę w bańce w garażu. A autor wątku pewnie dawał równo po sprysku, przyłapało, no to i pękło...

Podobne wątki

  1. [Stelvio] "Letnie" felgi Stelvio
    Utworzone przez Firste w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 71
    Ostatni post / autor: 28-06-2023, 20:40
  2. [Stelvio] Podnoszenie Stelvio i plastikowe "klocki" w wyznaczonych punktach...???
    Utworzone przez Giorgio w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 28-10-2019, 16:17
  3. 156 gta "Motor Control System Failure" Kody usterek
    Utworzone przez bedziora w dziale 156
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 02-09-2010, 14:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory