Strona 5 z 20 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 193

Temat: Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play

  1. #41
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    Jak wczoraj pytałem u Zasady to moje auto nie ma żadnego update'a, a mam 59.0. Czy to serwis nie chcę tego wygrywać, czy Włosi zabraniaja?
    Oficjalnie nie jest oznaczone ze jest update. Nawet na żądanie oficjalnie nie ma. Jedyną szansą ze ktoś ma pliki potrzebne do wygrania i update powinien przejść.. Tylko nie ma skąd tych plików wziasc:/

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #42
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Arluen Zobacz post
    Jak wczoraj pytałem u Zasady to moje auto nie ma żadnego update'a, a mam 59.0. Czy to serwis nie chcę tego wygrywać, czy Włosi zabraniaja?
    jeśli chodzi o firmwary radia to jako jedyne nie sa updatowane po can z witecha tylko przez usb jak mapy. fca nie udostepnia ich dealerom nawet jak sa problemy z radiem, stad u mnie byla wymiana radia (byly 3 problemy ktore opisywalem na forum wielokrotnie)

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Oficjalnie nie jest oznaczone ze jest update. Nawet na żądanie oficjalnie nie ma. Jedyną szansą ze ktoś ma pliki potrzebne do wygrania i update powinien przejść.. Tylko nie ma skąd tych plików wziasc:/

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    wyplynely tylko 002.007.055 do starych typow radia jako kampania na problemy z bluetoothem i 056.xxx.xxx jajo update o android auto dla rynku usa do nowych typow radia

  3. #43
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jeśli chodzi o firmwary radia to jako jedyne nie sa updatowane po can z witecha tylko przez usb jak mapy. fca nie udostepnia ich dealerom nawet jak sa problemy z radiem, stad u mnie byla wymiana radia (byly 3 problemy ktore opisywalem na forum wielokrotnie)

    - - - Updated - - -



    wyplynely tylko 002.007.055 do starych typow radia jako kampania na problemy z bluetoothem i 056.xxx.xxx jajo update o android auto dla rynku usa do nowych typow radia
    No to wlasnie ta wersja 56 by chyba pomogła. Widziałeś gdzies gdzie można by ja ściągnąć? Ja wszystkie linki ktore znalazlem nie dzialaly:/

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #44
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    No to wlasnie ta wersja 56 by chyba pomogła. Widziałeś gdzies gdzie można by ja ściągnąć? Ja wszystkie linki ktore znalazlem nie dzialaly:/

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    na alfaowner popros to ci na pewno ktos udostępni. ktos u nas na forum chyba tez sie chwalił ze sciagnal, moze sie odezwie. 056 tylko dla nowego hardwaru, czyli musisz miec minimum 051.xxx.xxx, z resztavupdate sie nie wgra bo juz sprytni próbowali

  5. #45
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    na alfaowner popros to ci na pewno ktos udostępni. ktos u nas na forum chyba tez sie chwalił ze sciagnal, moze sie odezwie. 056 tylko dla nowego hardwaru, czyli musisz miec minimum 051.xxx.xxx, z resztavupdate sie nie wgra bo juz sprytni próbowali
    Tak mam 051.xxx....ok to jeszcze raz sprobuje

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #46
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    W Giulii, gdzie AA/CarPlay działa zauważyłem, że w podłokietniku sa dwa porty USB a nie jeden tak jak u mnie (gdzie nie ma AA/CarPlay). Gdzieś na innym forum wyczytałem, że to też o ten port chodzi (jako jeden z komponentów wymaganych do uruchomienia AA/CarPlay). Zgadza się?

  7. #47
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    w autach z AA/CP faktycznie są 2 porty USB w podłokietniku, tylko czy są naprawdę wymagane to nie wiem. tak, na alfaowner tak pisali, nie śledzę na 100% wątków bo mam AA, ale na ile śledzę pobieżnie to odniosłem wrażenie że oni to tylko wydedukowali po tym że e ePerze opcja AA/CP wymusza podwójny port. tyle że wg mojej wiedzy każde radio ma z tyłu 3 porty USB, a to że jeden jest niepodłączony, cóż, do AA faktycznie jeden USB się zajmuje i wielu wsadzi telefon do schowka, więc nie dziwne żeby dodali slot. jednak czy jest niezbędny - wątpie, ale to tylko tak na czuja piszę. podokładają ludzie i pochwalą się na forum to się przekonamy (wiem że niektórzy zaczynają od dodania portu i tak, ale moze znajdą się tacy co zaczną od innej strony).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #48
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Dzięki za wyjaśnienie. Desperacko szukam rozwiązania na dołożenie CarPlay do siebie, stąd pytanie.

  9. #49
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w autach z AA/CP faktycznie są 2 porty USB w podłokietniku, tylko czy są naprawdę wymagane to nie wiem. tak, na alfaowner tak pisali, nie śledzę na 100% wątków bo mam AA, ale na ile śledzę pobieżnie to odniosłem wrażenie że oni to tylko wydedukowali po tym że e ePerze opcja AA/CP wymusza podwójny port. tyle że wg mojej wiedzy każde radio ma z tyłu 3 porty USB, a to że jeden jest niepodłączony, cóż, do AA faktycznie jeden USB się zajmuje i wielu wsadzi telefon do schowka, więc nie dziwne żeby dodali slot. jednak czy jest niezbędny - wątpie, ale to tylko tak na czuja piszę. podokładają ludzie i pochwalą się na forum to się przekonamy (wiem że niektórzy zaczynają od dodania portu i tak, ale moze znajdą się tacy co zaczną od innej strony).
    Ok więc udalo mi sie zaktualizować z wersji 51.xx -> 56.xx niestety android Auto nie działa.. możliwe że wystarczyła by aktywacja w witech.. W mes niestety nie ma takiej opcji..

    Update w sumie dość sprawnie poszedł

    Pytanie jeszcze czy na telefonie cos trzeba aktywować czy poprostu powinienem połączyć do dowolnego portu USB w samochodzie i powinno śmigać? (Samsung Galaxy Note8) moge jeszcze z iphone spróbować ale zakladam ze to nie ma znaczenia bo jak jedno nie działa to drugie pewnie też..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #50
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ok więc udalo mi sie zaktualizować z wersji 51.xx -> 56.xx niestety android Auto nie działa.. możliwe że wystarczyła by aktywacja w witech.. W mes niestety nie ma takiej opcji..

    Update w sumie dość sprawnie poszedł

    Pytanie jeszcze czy na telefonie cos trzeba aktywować czy poprostu powinienem połączyć do dowolnego portu USB w samochodzie i powinno śmigać? (Samsung Galaxy Note8) moge jeszcze z iphone spróbować ale zakladam ze to nie ma znaczenia bo jak jedno nie działa to drugie pewnie też..
    j
    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    przeciez nawet jak mi (mialem aa) wymienili radio to musieli aktywowac w witech2 (o czym aso nie wiedzialo, juz mnie zbywali ale uparlem sie ze maja szukac). tak w mes nie ma tej funkcji, pewnie chwilowo. do tego trzeba zainstaliwac apke aa na telefonie, dla polski jej nie ma oficjalnie wiec w sklepie play nie znajdziesz, trzeba pociagnac odpowiednia kompilacje (u ciebie arm64 v8a) np z apkmirror.com. do jej instalacji trzeba minimum pozwolić na instalowanie z nieznanych zrodel. potem tylko wpiac sie do ktoregos z przednich usb (te na tyle to tylko do ładowania) i po sekundzie wyskoczy konfigurowanie.

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1424
    Ostatni post / autor: 02-04-2024, 13:14
  2. [Stelvio] Czy ktoś zrobił "retrofit" i wyposażył auto w koło zapasowe?
    Utworzone przez Giorgio w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 04-11-2023, 22:16
  3. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51
  4. Android Auto i Alfa Romeo 166
    Utworzone przez nawkrzy w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-09-2018, 21:32
  5. [147] Podłączenie kierownicy do chińskiego radia 2 DIN Android
    Utworzone przez strejcher w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-08-2018, 21:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory