Strona 11 z 20 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 193

Temat: Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play

  1. #101
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    raczej off topic, nic nie wnosi. po prostu w Giulii napisał ktoś inny firmware, i wcześniejsze wersje mają różne bugi/niedopracowania. to że w Giulietcie działa, na radiu od normalnej firmy która zajmuje się radiami samochodowymi (Alpine tam siedzi chyba?) to nic nie znaczy. nowe firmwary w Giulii wg mojego doświadczenia już są lepsze (jeśli chodzi o łączność z AA/BT itp), ale też czasem jaja się robią - np u mnie czasem po skończonej rozmowie dzwięk z telefonu (Spotify) nie przełącza się z powrotem na samochód/BT tylko leci z głośnika komórki. Tak się dzieje na 2 telefonach z jakich korzystałem, i na 2 różnych radiach (firmware 059.xxx.xxx i 080.xxx.xxx). rada najłatwiejsza podczas jazdy to wywołać połączenie (ja głosowo wybieram telekonferencyjny Webex mojej firmy), wraca BT, kończę połączenie od razu i już dźwięk ze Spotify wraca na BT.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #102
    Użytkownik Rowerzysta Avatar vincent
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Trójmiasto
    Auto
    Giulia Super 2018
    Postów
    265

    Domyślnie

    Gwoli wyjaśnienia, ten problem z połączeniem tylko na postoju dotyczył jednak pierwszego połączenia po przeinstalowaniu aplikacji. Czyli skonfigurować AA trzeba na postoju. Potem już podłączanie działa w każdych warunkach.

  3. #103
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Dziś lub jutro sprawdzę na swoim aucie, czy rzeczywiście wymaga dwóch portów...
    https://imagazine.pl/2018/01/24/prod...e-za-carplaya/

    Nie wiem jak to z Android Auto ale Apple carplay wymaga authentication chip (klucz sprzętowy) zeby działało i pewnie to znajduje się w tym hubie z dwoma portami.. swoja droga pytałem o cene i ostatnia znana cena samej części to 1100 brutto w ASO teraz jest nowa i sprawdzają cene

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #104
    Użytkownik Świeżak Avatar per2u
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Świnoujście
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,8ts , 2003 po lifcie
    Postów
    201

    Domyślnie

    Posiadam "stare radio" czyli bez możliwość dołożenia / aktywacji Android Auto , czy ktoś jest w stanie powiedzieć co wymienić ( domyślam się że moduł radia) , czy są jakieś oferty z rozbitków na allegro już i czy to będzie tylko na zasadzie podmianki ?

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  5. #105
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,999

    Domyślnie

    nie wiemy czy nie bedzie problemu z odpaleniem uzywanego radia - [MENTION=28334]chendo[/MENTION] kupil nowego typu uzywke i mial sprobowac w aso, moze sie odezwie

  6. #106
    Użytkownik Świeżak Avatar per2u
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Świnoujście
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,8ts , 2003 po lifcie
    Postów
    201

    Domyślnie

    Ok, czekamy na wieści

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  7. #107
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    Dopiero we wtorek ASO będzie próbowało.

  8. #108
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Powodzenia


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  9. #109
    Użytkownik Świeżak Avatar per2u
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Świnoujście
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,8ts , 2003 po lifcie
    Postów
    201

    Domyślnie

    Orientuje się ktoś jak rozpoznać po radiu czy posiada AA , jest kilka sztuk na Allegro, gdyby ktoś zorientowany mógł się wypowiedzieć .

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  10. #110
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał per2u Zobacz post
    Orientuje się ktoś jak rozpoznać po radiu czy posiada AA , jest kilka sztuk na Allegro, gdyby ktoś zorientowany mógł się wypowiedzieć .

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka
    Radio to połowa sukcesu.. Z tego co mi wiadomo drugim elementem jest hub USB w podłokietniku ktory musi mieć 2 porty USB.. W dodatku z używanym radiem nie jest łatwo bo trzeba mieć kod radia.. A nie bardzo ma to jak zdobyć chyba że wiesz gdzie i za ile to pewnie znajdą się chętni ja właśnie próbuje z kolegą Włochem ogarnąć dla jednego z kolegów kod ale on sam powiedział że nie gwarantuje ze sie uda ale sprobuje..

    Ja bym patrzył na datę produkcji radia od początku 2018 chyba już wszystkie maja android auto a najlepiej zeby wiedzieć jaka wersja oprogramowania wtedy da się jednoznacznie powiedzieć..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Android Auto
    Utworzone przez Imć w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1424
    Ostatni post / autor: 02-04-2024, 13:14
  2. [Stelvio] Czy ktoś zrobił "retrofit" i wyposażył auto w koło zapasowe?
    Utworzone przez Giorgio w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 92
    Ostatni post / autor: 04-11-2023, 22:16
  3. ANDROID Auto 3.9
    Utworzone przez Btechfan w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 11-01-2019, 10:51
  4. Android Auto i Alfa Romeo 166
    Utworzone przez nawkrzy w dziale 166
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 10-09-2018, 21:32
  5. [147] Podłączenie kierownicy do chińskiego radia 2 DIN Android
    Utworzone przez strejcher w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 5
    Ostatni post / autor: 30-08-2018, 21:06

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory