Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Temat: Mopar connect

  1. #1
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie Mopar connect

    Drodzy
    Czy ktoś to ma ???
    Jakie to ma dokładnie funkcje ? Czy pozwala na zdalne uruchomienie auta ?
    Czy można jeździć bez kluczyka ?

    Mam takie ustrojstwo w volvo i działa bardzo zacnie - zastanawiam się czy dołożyć do Stelvio

  2. #2
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Mam. Funkcje jak w opisie na stronie. Nie da się włączyć zdalnie silnika. Lokalizacja działa dobrze, może być pomocna przy kradzieży.

  3. #3
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Dziękuje !!!
    Tak myślałem
    Mopar connect w U.S. znacznie ciekawszy

  4. #4
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio 280
    Postów
    38

    Domyślnie

    Witam

    w moim samochodzie przestało działać po 2 miesiącach ( najpierw czekałem miesiąc na instalację bo z fabryki przyjechało bez modułu )
    Kolejne 2 miesiące to przepychanka z serwisem telefonicznym jak rozwiązać problem. Tuż przed wizytą w serwisie ( kolejnym zresztą ) zaczęło samoistnie działać :-).
    Zdecydowano nie wymieniać modułu tylko aktualizować system. Efekt jest taki, że samochód ma zamknięte drzwi a conect pokazuje że są otwarte.

    Co ciekawe jak otworzysz zdalnie drzwi to nie rozbraja się alarm.
    Przy zakupie auta zaproponowano mi alarm nie fabryczny bo w fabrycznym podobno nie można wyłączyć "pikania" przy uzbrajaniu i rozbrajaniu.
    A przez Alfa conect można rozbroić tylko alarm firmowy.

  5. #5
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Pewnie przy fabrycznym można wyłączyć pikanie. Trzeba tylko ustawic kod kraju, w kt pikanie alarmu jest zabronione. Np. Holandii.

  6. #6
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Co do lokalizacji to dokładność wynosi kilka metrów i wskaźnik nigdy nie "skacze" po mapie. Odblokowanie drzwi dodatkowo zabezpieczone PIN-em. Przydatne gdyby dzieciak dobrał się do smartfona na wczasach i otworzył ojcu zdalnie auto na lotniskowym parkingu. Do tego wskaźnik paliwa w procentach, poziom rozładowania akumulatora, ciśnienie opon, status zamknięcia drzwi. Ogólnie opcji jest dużo - w pełnym abonamencie jest pakiet assistance - pomoc 24/7 w razie wypadku, awarii lub kradzieży (moduł wykrywa przecięcie kabli, ma sporo czujników, m.in żyroskop i komunikuje się poprzez sieć GPRS).

  7. #7
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio 280
    Postów
    38

    Domyślnie

    Powiedziano mi, że tylko przy zmianie języka w systemie... chciałem zostać przy polskim a w tym przypadku podobno pikania wyłączyć nie można.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Prosper Zobacz post
    Co do lokalizacji to dokładność wynosi kilka metrów i wskaźnik nigdy nie "skacze" po mapie. Odblokowanie drzwi dodatkowo zabezpieczone PIN-em. Przydatne gdyby dzieciak dobrał się do smartfona na wczasach i otworzył ojcu zdalnie auto na lotniskowym parkingu. Do tego wskaźnik paliwa w procentach, poziom rozładowania akumulatora, ciśnienie opon, status zamknięcia drzwi. Ogólnie opcji jest dużo - w pełnym abonamencie jest pakiet assistance - pomoc 24/7 w razie wypadku, awarii lub kradzieży (moduł wykrywa przecięcie kabli, ma sporo czujników, m.in żyroskop i komunikuje się poprzez sieć GPRS).
    Jak jest u Was... jak zostawiam auto na kilka dni to mam stan aktualny na ostatnie zamknięcie samochodu. Przy zapytaniu po kilku dniach system nie odpytuje o aktualny stan auta tylko podaje ten sprzed kilu dni. O ile kilometry i poziom paliwa się nie zmienia to naładowanie akumulatora i temperatura otoczenia pewnie tak.

  8. #8
    Użytkownik Świeżak Avatar Prosper
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Stelvio B-TECH 2.0 TB 200KM
    Postów
    188

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej..Z Zobacz post
    Jak jest u Was... jak zostawiam auto na kilka dni to mam stan aktualny na ostatnie zamknięcie samochodu. Przy zapytaniu po kilku dniach system nie odpytuje o aktualny stan auta tylko podaje ten sprzed kilu dni.
    U mnie podobnie, jednak tak się dzieje zaraz po odpaleniu aplikacji. Wystarczy że przeskoczę do my:Car aby odczytać pozycję na mapie i wówczas status się uaktualnia.

  9. #9
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    05 2019
    Auto
    Stelvio 280
    Postów
    38

    Domyślnie

    A u mnie nie... podaje wczorajszą pozycję zamknięcia auta. Nawet po zdalnym otwarciu drzwi nie uaktualnia danych... czyli znowu telefon do serwisu

  10. #10
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    U mnie nie ma możliwość zdalnie otwarcia lub zamknięcia drzwi. Jest tylko status położenia drzwi, ale nie jest to status zablokowanych zamków, pokazuje tylko czy drzwi są otwarte i uchylone, czy zamknięte.

Podobne wątki

  1. [Giulietta] Dodatkowa gwarancja Mopar - warto?
    Utworzone przez XJ6 w dziale MiTo/Giulietta
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 05-02-2019, 16:15
  2. [Stelvio] MOPAR oferuje to do Stelvio (co nie wiem jak sie po Polsku fachowo nazywa)...
    Utworzone przez Giorgio w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 05-02-2018, 00:17
  3. [Giulia] Katalog akcesoriów Mopar- Giulia
    Utworzone przez Belfer w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 15-05-2017, 12:54
  4. [Giulia] Akcesoria Mopar
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 16-03-2017, 18:59
  5. [159] Connect Nav
    Utworzone przez chmielu w dziale 159/Brera/Brera Spider
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 27-12-2011, 10:46

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory