Strona 16 z 16 PierwszyPierwszy ... 678910111213141516
Pokaż wyniki od 151 do 155 z 155
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

Cytat Napisał sledz98 Zobacz post
    Sales code nigdzie nie był klepany. Zrobiłem to wg instrukcji z alfaowner. Włączone w ETM tylko
    Nie, no tak to nie dziala, juz ktorys kolega tu na forum probowal u dealeara kilka tygodni temu i tez nie robil zmiany panela USB. Faktycznie patrze na to co napisal kgb na alfaowner i tam nie wspomnial? Napisalem do niego teraz na WhatsUpie i potwierdzil ze nie robil sales code - dziwne, albo cos sie nie dogadalismy albo cos mi sie pomieszalo. D

W takim wypadku wychodzi na to ze musi byc podwojny USB, najpierw wydawalo mi sie to niedorzeczne, ale potem zmienilem przypuszczenie jak tu na forum 2 kolegow napisalo, ze w Mazdzie i w Fordzie przy podobnym retroficie tez trzeba bylo zmieniac na inny panel z USB - moze tam siedzi jakas kosteczka z licencja dla googla (pare dolcow od kazdej dla wielkiego brata)? Mysle ze obecne potwierdzenie od kolegi kgb (on zmienial na podwojne i mu ruszylo), daje nam pewnosc ze musi byc taki panel USB.

EDIT,
    a tak z ciekawosci. procedura aktywacji AA/CP w ETM przebiegla dobrze , jakis komunikat? w menu Ustawienia->Informacje i rozrywka jak przekrecisz na sam koniec rotary pad-em to masz pozycje Android Auto juz czy nie?

Ciekawe czy jak dolozysz tylko podwojny USB to od razu ruszy, czy trzeba bedzie znow uruchomic procedure na Witech-u (Albo i najpierw wylaczyc a potem wlaczyc)

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    Pomorze
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM

Domyślnie

Sales code, czy dealer code kojarzę z aktywacji ACC+ Nic się nie pojawiło. Jak tylko cudem gdzieś dostanę to podwójne USB to sprawdzę czy ruszy od razu, czy jednak będę musiał jeszcze raz skorzystać z WiTech. Swoją drogą na allegro jest komputer + witech + przewody itd za niecałe 6000. Aż mnie korci...
    Sama procedura bez zakłóceń. Wszystko poszło tak jak napisał w instrukcji. Po zamknięciu auta jak pisałem - wszystko na angielski. Łudzę się jeszcze, że może za krótko auto stało, nie wyłączyło się do końca. Zobaczymy po nocy...

Użytkownik Świeżak
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive

Domyślnie

Mnie ten termin nie leży, rajd festiwalowy jest wtedy

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Użytkownik Rowerzysta
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio

Domyślnie

Sales code, czy dealer code kojarzę z aktywacji ACC+ Nic się nie pojawiło. Jak tylko cudem gdzieś dostanę to podwójne USB to sprawdzę czy ruszy od razu, czy jednak będę musiał jeszcze raz skorzystać z WiTech. Swoją drogą na allegro jest komputer + witech + przewody itd za niecałe 6000. Aż mnie korci...
    Sama procedura bez zakłóceń. Wszystko poszło tak jak napisał w instrukcji. Po zamknięciu auta jak pisałem - wszystko na angielski. Łudzę się jeszcze, że może za krótko auto stało, nie wyłączyło się do końca. Zobaczymy po nocy...
    Znalazlem to o czym piszesz:

Cytat z aukcji:

Wersja SOFT 2018 na poziomie serwisowym
    Oprogramowanie w wersji 2018 OFFLINE, Sprawdzone przez warsztaty,które moga poręczyć za funkcjonowanie urzadzenia
    Pełna funkcjonalność, wersja bez klucza, bez limitów

Czyli jak dobrze rozumiem bez subskrypcji a bez tego chyba trzeba robic sgw bypass w autach z 2018r.. I pytanie czy tam wogole bedzie opcja aktywacji android auto.. na podobnym poziomie diagnostyke to MES mozna robic, na ten moment chyba tylko android auto nie da sie aktywowad a cena spoeo nizsza.. nawet z interfejsem cantiecar..

Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Giulia Veloce 2.0T Q4 i Giulietta 1.4TB

Domyślnie

do aktywacji ACC+ SC nie jest potrzebny (kgb dokładał), ale już do tego żeby dostać poprawkę firmwaru w ASO możliwe że tak (choć nikt tego jeszcze nie napisał tu na forum, ja sprawdzę na przeglądzie za jakieś 3-4 tyg czy wyskoczy mi firmware 8541 czy zostanie obecny 8401 w BSM).

za 6k nieaktualny witech, nie wiem, ale za coś warsztaty płacą ok 20tyś/rok za stanowisko żeby mieć jednak wersję on-line.

masz w menu już ustawienie dla Android Auto (Ustawienia->Informacje i rozrywka->Android auto - na końcu listy)?