Strona 25 z 161 PierwszyPierwszy ... 15161718192021222324252627282930313233343575125 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 241 do 250 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #241
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    mi jest totalnie obojetne gdzie to bedzie, moge leciec na Wrocek i jak mi zrobia jako "ostatniego" to ich przywiezc do KRK/KAT
    dogadamy się jeszcze - muszę zapytać kuzyna z Katowic, może gdzieś u niego może dałoby się w razie czego znaleźć jakiś dach?


    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    @epsonix moze bys wydziergal na okazje tych retrofitow z jeden wylacznik start@stop ?
    nie ma sprawy, choć nie obiecuję że będzie to wersja produkcyjna bo przez różne wyjazdy i delegacje przez ostatnie 2.5 tygodnia niewiele się posunąłem z robotą. jak zrobię PCB pod finalny mikrokontroler w tym tygodniu to będzie wersja produkcyjna, jak nie to zrobię Ci betę na gotowcu tak jak mam ja obecnie. dogadamy się na PW jeszcze.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #242
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    dogadamy się jeszcze - muszę zapytać kuzyna z Katowic, może gdzieś u niego może dałoby się w razie czego znaleźć jakiś dach?



    nie ma sprawy, choć nie obiecuję że będzie to wersja produkcyjna bo przez różne wyjazdy i delegacje przez ostatnie 2.5 tygodnia niewiele się posunąłem z robotą. jak zrobię PCB pod finalny mikrokontroler w tym tygodniu to będzie wersja produkcyjna, jak nie to zrobię Ci betę na gotowcu tak jak mam ja obecnie. dogadamy się na PW jeszcze.
    To ja też bym się na jedną sztukę pisał bo mnie wkurza to ciągle wyłącznie start stop

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #243
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    A ten Lio nie może zmienić logiki działania start Stop? Domyślnie wyłączony. Tak robią we wrzystkiej maści VW.

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  4. #244
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    A ten Lio nie może zmienić logiki działania start Stop? Domyślnie wyłączony. Tak robią we wrzystkiej maści VW.

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
    Pytałem go kiedyś ale się nie określił jasno:/ idealnie było gdyby pamiętało ostatni status

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #245
    Użytkownik Świeżak Avatar sledz98
    Dołączył
    10 2018
    Mieszka w
    Lębork / Pomorskie
    Auto
    Stelvio 2.0 Super 200KM
    Postów
    116

    Domyślnie

    W związku z akcją serwisową dotyczącą ACC - czy kolega Leo zrobi od razu update softu do tego "akcyjnego"? Pytam, bo może być tak (jutro się okaże) że będę jednak gnał w czerwcu do Warszawy na samo programowanie.

  6. #246
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Na messanger napisal, że zrobi od razu update.

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka

  7. #247
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    Drodzy
    Lio zada 80 eur za red keya
    Na internetach chodzi po 40 wiec jako skąpiec zastanawiam się czy nie założyć samemu
    Czy trzeba do tego wyjmować poduszkę ?

    Edt już wygoglalem
    Ostatnio edytowane przez Jack801 ; 16-05-2019 o 20:17

  8. #248
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Drodzy
    Lio zada 80 eur za red keya
    Na internetach chodzi po 40 wiec jako skąpiec zastanawiam się czy nie założyć samemu
    Czy trzeba do tego wyjmować poduszkę ?

    Edt już wygoglalem
    Poduche wyjąć to akurat nie tak trudno. Tylko aku odpiac i można działać.

    Z drugiej strony jaka firma robi coś za free? Nie umiesz, zlecasz komuś i płacisz [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 16-05-2019 o 20:30

  9. #249
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Poduche wyjąć to akurat nie tak trudno. Tylko aku odpiac i można działać.

    Z drugiej strony jaka firma robi coś za free? Nie umiesz, zlecasz komuś i płacisz [emoji6]

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Dokładnie weź pod uwagę że on z Rzymu przylatuje, ma 3 dni w hotelu i jest 3 dni poza domem.. czy za darmo byś się wybrał w taką wycieczkę? Logiczne że on będzie wolał zrobić jedno programowanie zamiast bawić się w rozbieranie kierownicy..

    Pytałem go jeszcze o licencję na witech 2 i ponoć jest tak że za 1 rok trzeba kupić interfejs za 5000 euro z dostępem na rok.. w kolejnym już można kupować dostęp na 1 dzień albo 3 dni albo miesiąc.. nie da się ponoć kupić samego interfejsu( oryginalnego bez tej rocznej licencji) .. chińskie klony są ale one są mało warte bo nie masz dostępu online.. I chyba nawet nie ma do Alfy Wersji.. jeśli nawet będzie to będzie jakaś stara..



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #250
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Jeep GC, Stelvio 2.0 Executive
    Postów
    105

    Domyślnie

    W ramach podsumowania
    Panowie byli i zrobili robotę - kilkanaście aut

    To jak pracowali - pełna profeska

    Wgrywają acc, race mode, montują wyświetlacz, aa/CP (nie zawsze się da) maja kierownice od Q itp itd

    Mysle ze jeszcze wpadną - maja tez opcje wgrania mapy na 315 km 470nm ponoć mapa opracowana w fabryce - wgrywają bez grzebania w sterowniku

    U mnie acc się nie udało - po wgraniu wyskakiwał jakiś błąd (migał licznik) choć wszystko działało ok - goście siedzieli ze 3h ale nie dali rady - pozostałe kilkanaście aut bez problemu - chłopaki naprawdę profeska !!

    Next week jadą do Chin - modza 180 aut w 3 miastach !!!

    Podsumowując - warto !!!

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory