Strona 11 z 161 PierwszyPierwszy ... 2345678910111213141516171819202161111 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #101
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    Kiedy RACE przestanie być zgadywanką, a potwierdzonym info co i jak, to ja chętnie tez bym się pisał.
    - Czy tryb RACE zniknie po ewentualnej aktualizacji softu (chociaż ja mam stary 002.009.043, więc raczej już nic nie będzie aktualizowane w moim przypadku);
    - Czy przy późniejszej zmianie mapy z 200KM na 280KM tryb RACE dalej będzie działał?
    Ale ty mówisz o sofcie w radiu. Race nic raczej do radia nie ma [emoji6]

    O race to musi być info od eng, czy zostaje na stałe czy po jakiekolwiek aktualizacji przez aso znika.


    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  2. #102
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    Kiedy RACE przestanie być zgadywanką, a potwierdzonym info co i jak, to ja chętnie tez bym się pisał.
    - Czy tryb RACE zniknie po ewentualnej aktualizacji softu (chociaż ja mam stary 002.009.043, więc raczej już nic nie będzie aktualizowane w moim przypadku);
    - Czy przy późniejszej zmianie mapy z 200KM na 280KM tryb RACE dalej będzie działał?
    Ja obstawiam ze to jest w sofcie.. I dodanie kodu opcji do vin powoduje ze zaczyna dzialac opcja.. (podobnie jak z AA opcja w witech2 nie pojawia sie dopok dealer code nie dodany) ) wiec przy aktualizacji raczej nie zniknie bo pewnie doda do bazy FCA. Dopytam go jeszcze, z tym ze nie jest latwo cos wyciagnac. O tym hub USB ze potrzebny sie przy okazji wygadal..

    Co do tego co zrobi FCA jak sie kapnie I bedzie chcialo cos z tym zrobic to ciezko powiedziec.. napewno nie jest to legalne dzialanie pytanie czy ktos sie bedzie chcial przyczepic bo sami wiecej jak to jest jak ktos chce sie przyczepic to znajdzie.. aczkolwiek nasze aso I przy poziomie ich orientacji pewnie bedzie mialo z tym problem..

    Wszystko na wlasnie ryzyko, trzeba by miec zaufana osoba w aso zeby w razie w opisala jak trzeba problem bo to od tego zalezy czy FCA uzna gwarancje I zaplaci..



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #103
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał SWRSC Zobacz post
    Kiedy RACE przestanie być zgadywanką, a potwierdzonym info co i jak, to ja chętnie tez bym się pisał.
    - Czy tryb RACE zniknie po ewentualnej aktualizacji softu (chociaż ja mam stary 002.009.043, więc raczej już nic nie będzie aktualizowane w moim przypadku);
    - Czy przy późniejszej zmianie mapy z 200KM na 280KM tryb RACE dalej będzie działał?
    A czy tryb RACE to jest coś więcej, niż DYNAMIC z wyłączonym ESP? Bo jeśli nic więcej, to zmiana dotyczyć będzie raczej centralki ABSu, a nie firmwaru od multimediów, ale ta centralka też ma swoje aktualizacje
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  4. #104
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    Skoro radio ma 3 porty USB i aktualnie mam wszystkie 3 aktywne ( schowek, deska, tył) to po montażu Haba jeden nie będzie działał? A może w tedy będą 4?

    Wysłane z mojego TA-1021 przy użyciu Tapatalka
    W schowku wtedy masz 2 port USB a nie jeden I ponoc wtedy da sie aktywowac AA bez wymiany..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  5. #105
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ja obstawiam ze to jest w sofcie.. I dodanie kodu opcji do vin powoduje ze zaczyna dzialac opcja.. (podobnie jak z AA opcja w witech2 nie pojawia sie dopok dealer code nie dodany) ) wiec przy aktualizacji raczej nie zniknie bo pewnie doda do bazy FCA. Dopytam go jeszcze, z tym ze nie jest latwo cos wyciagnac. O tym hub USB ze potrzebny sie przy okazji wygadal..
    W tym przypadku sam brak możliwości włączenia trybu RACE jest wystarczający, żeby ta funkcja nie działała - nie trzeba żadnego kodu opcji

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Co do tego co zrobi FCA jak sie kapnie I bedzie chcialo cos z tym zrobic to ciezko powiedziec.. napewno nie jest to legalne dzialanie
    A skąd ta pewność? Skoro ma dostęp do komputera w FCA i oryginalnych klamotów, to może również musi legalnie zapłacić za aktywacje tych opcji?
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  6. #106
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    W tym przypadku sam brak możliwości włączenia trybu RACE jest wystarczający, żeby ta funkcja nie działała - nie trzeba żadnego kodu opcji


    A skąd ta pewność? Skoro ma dostęp do komputera w FCA i oryginalnych klamotów, to może również musi legalnie zapłacić za aktywacje tych opcji?
    Ale race nie występuje jako opcja.
    Wystarczy że on powie czy po jego modufikacjach może coś zniknąć po wizycie w ASO. Bo płacić kasę za race żeby działało do pierwszej wizyty w ASO to bez sensu...

    Kamerę manetki, acc można włączyć mesem i to każdy zrobi sam w razie czego. Gorzej tylko z race. Bo aa i resztę jak wiemy może dodać do dealer code.
    Ale opcja race nie była dostępna poza Q.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Ostatnio edytowane przez kozak ; 12-04-2019 o 11:10

  7. #107
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ale race nie występuje jako opcja.
    Wystarczy że on powie czy po jego modufikacjach może coś zniknąć po wizycie w ASO. Bo płacić kasę za race żeby działało do pierwszej wizyty w ASO to bez sensu...

    Kamerę manetki, acc można włączyć mesem i to każdy zrobi sam w razie czego. Gorzej tylko z race. Bo aa i resztę jak wiemy może dodać do dealer code.
    Ale opcja race nie była dostępna poza Q.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Jak nie.. jak masz rozne przelaczniki.. wiec kazdy z nich ma rozny dealer code.. DNA ma jeden kod w systemie przypisany DNA Race inny... inny przyklad lusterek z blind spot detection I bez.. zreszta popatrz w eper.. kierownice nawet maja rozne opcje z podgrzewaniem/bez z adaptacyjny tempomatem bez itd..

    Dobra toretyzuje jak większość czekam na odpowiedź od Włocha jak Bedzie to ja wrzucę

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #108
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Jak nie.. jak masz rozne przelaczniki.. wiec kazdy z nich ma rozny dealer code.. DNA ma jeden kod w systemie przypisany DNA Race inny... inny przyklad lusterek z blind spot detection I bez.. zreszta popatrz w eper.. kierownice nawet maja rozne opcje z podgrzewaniem/bez z adaptacyjny tempomatem bez itd..

    Dobra toretyzuje jak większość czekam na odpowiedź od Włocha jak Bedzie to ja wrzucę

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Nr części, a nr opcji w aucie to co innego.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  9. #109
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Nr części, a nr opcji w aucie to co innego.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    No ja to wiem ale dana czesc ma kompatybilne opcje.. popatrz na załaczony obrazek. Pewnie podobnie z przyciskami jest, jak chcesz to poszukaj przelacznika dna i dna race i czy sa komatybilne opcje wypisane.
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	kierownica.png
Wyświetleń:	1
Rozmiar:	12.5 KB
ID:	256892  

  10. #110
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2017
    Auto
    Giulia 2.0 2017
    Postów
    201

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Ale ty mówisz o sofcie w radiu. Race nic raczej do radia nie ma [emoji6]
    Racja, miałem bardziej na myśli czy po wizycie w ASO i aktualizacji czegokolwiek w sofcie auta, tryb RACE przestanie być możliwy do włączenia.

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory