Strona 12 z 161 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #111
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Poczekajmy na info od Włocha.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  2. #112
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    Stelvio
    Postów
    104

    Domyślnie

    Tak sobie czytam te wasze rozkminki i zastanawiam się skąd wy te pomysły bierzecie.. Co mam być nielegalnego w tych zmianach? Wasze auta, robicie co chcecie, co ma serwis do tego? Jak zamontujesz aa/acc czy race a oni c
    to wykasuja to do sądu możesz iść ze ci uszkodzili samochód. Jest twój robisz co ci się podoba. To samo z gwarancją. Byle przełącznik ma ją niby naruszać. Nieźle. Sorki za off top ale czasami ręce opadają. Ja mam w środę pierwszy serwis, auto po modzie i zastrzeglem żadnych updatow upgadow itp. Ma być olej wymieniony i reszta sprawdzona. Serwis na to dla nas bomba. I po problemie. Umawiajcie makaron na spota niech działa a pierwszy zdam relacje co no to serwis, ASO czy fca czy pan romeo we własnej osobie. Miłego weekendu:-)

  3. #113
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    nielegalnego w przenosni, chodzilo o to ze jesli taki gosc zmienia cos w bazie FCA (bo do konca nie wiemy jak to sie odbywa, czy to zmiana w aucie czy w bazie czy w obu), to FCA moze sie wkurzyc, przywrocic stan poczatkowy tam (to ich baza), a tez robic jakies problemy np przy gwarancji w razie czego. tylko o to chodzilo i czy ta zmiana bedzie trwala a nie ze zniknie za jakis czas bo Ci auto zupdatuja.

    nie chodzilo o przelacznik, tylko ci zarzuca ze bylo grzebane w komputerach i nie ponosza juz za nie odpowiedzialnosci. ale jak juz wymienisz przelacznik, a np oni sie zorientuja, i przyjedziesz do nich bo np kierownica skrzypi albo poduszka kierowcy wywala blad, to CI moga powiedziec - grzebales przy tym, nie ma na to gwancji. oczywiscie zeby sie zorientowali to raczej nikla szansa skoro nie bardzo kumaja ja proste rzeczy w aucie robic, instrukcje maja slabe a do tego ich nie czytaja tylko robia na pale.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał racepool Zobacz post
    Jest twój robisz co ci się podoba. To samo z gwarancją. Byle przełącznik ma ją niby naruszać. Nieźle. Sorki za off top ale czasami ręce opadają. Ja mam w środę pierwszy serwis, auto po modzie i zastrzeglem żadnych updatow upgadow itp. Ma być olej wymieniony i reszta sprawdzona.
    Oczywiście że Twój samochód i robisz co chcesz, ale jak zaingerujesz w softa to z automatu tracisz gwarancję, wszystko co w jakikolwiek sposób ingeruje w pojazd, nie ma homologacji lub instalacja może mieć wpływ na działanie samochodu powoduje utratę gwarancji, nie na ten podzespół tylko na wszystko co w nim powiązane, jak miałem Octavię RS'a i przy diagnostyce wykminili że było coś modzone straciłem gwarancję na cały układ napędowy, silnik, skrzynia i wszystko co związane z układem elektrycznym, klapa z siłownikami elektrycznymi która się pieprzyła od początku też już nie była objęta gwarancją, koniec kropka, i powodzenia w pisaniu pism prawniczych etc.

  5. #115
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Ile czasu potrzebna na opcje wg eng custom

    For ACC - 40 min
    CarPlay - 40min
    Screen - 1 hour
    Paddles - 30min

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  6. #116
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Czyli w trybie race moze zniknac przy wymienie softu ecu I przywracaniu konfiguracji jak dobrze rozumiem.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #117
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Czyli w trybie race moze zniknac przy wymienie softu ecu I przywracaniu konfiguracji jak dobrze rozumiem.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Tak jak mówiłem, nie było to jako opcja żeby dodać...
    Czyli kij wie ile będzie działać...
    Ale to raczej nie siedzi w Ecu. Bo jak aso robi update to nadpisuje stary softz tak jak z chipem, po update wraca seria.
    A On pisze ze niby po wymianie Ecu dopiero zniknie. Czyli to nie siedzi w Ecu wg mnie.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  8. #118
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ile czasu potrzebna na opcje wg eng custom

    For ACC - 40 min
    CarPlay - 40min
    Screen - 1 hour
    Paddles - 30min

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    czyli czasowo 2 dni moze byc malo

  9. #119
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    czyli czasowo 2 dni moze byc malo
    Założenie ze wszyscy którzy sie wpisali skorzystają to 2 dni powinny starczyc No i niektórzy mają podpięte rzeczy wiec zostaje aktywacja wtedy tez czas się skraca o połowę.. bedziemy mieli termin i potwierdzona liczba osób i rzeczy do zrobienia to będziemy się martwić. Ciągle czekamy na termin:/

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  10. #120
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,990

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Czyli w trybie race moze zniknac przy wymienie softu ecu I przywracaniu konfiguracji jak dobrze rozumiem.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    marny angielski, nic nie wiadomo dalej. niektore kampanie polegaja na resecie konfigu auta np 8238 czyli porawka dla ACC, jesli ktos obecnie ma dosc stary soft to gosc zaaktuwuje a podczas kampani czy wizyty w aso zniknie? niedawno pojawily sie updaty dla conajmniej 6 kompow, ja mam narazie 3 z nich wgrane bo trafilem akurat w momencie jak zaczeli wypuszczac.

    ja jakos ciagle mam watpliwosci. nievl przyj na szybki termin poki wszystko nie zostanie dokladnie dogadane, rowniez ceny gdy ma tylko w kompie aktywowac

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory