Strona 21 z 161 PierwszyPierwszy ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1609

Temat: [Giulia/Stelvio] ACC, manetki Apple Car Play, Race Mode, kamera cofania Retrofit etc.

  1. #201
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    no to zaczyna sie robic oblozenie i na poniedzialek

    proponuje zrobic tak. [MENTION=77795]niegowic[/MENTION] rano podrzuca panow do Katowic, tam czekam ja, [MENTION=77989]Lukicrx[/MENTION] i [MENTION=73786]Garraty[/MENTION]. Moja kiera/aktywacja ACC+ i ewentualnie Hill Descent to pewnie max 20min dla jednego, drugi w tym czasie robi z autem Lukicrk (nie wiem ile u niego jest roboty, co planuje dodawac) - priorytetyzuje wg kolejnosci zgloszen. Z malym ofsetem wskakuje po mnie Garraty a po skonczeniu zabiera obu panów na lotnisko w Balicach. Miejsce, moze stacja benzynowa BP przy centrum handlowym Trzy Stawy zaraz przy A4: https://goo.gl/maps/HNiaqyKBVWxy4aKp6? Najoptymalniej, my z BB mamy 60km, Garraty z 70km w jedna strone, no i oszczedzamy niegowic-owi 140km. Przy okazji mini spocik, mozliwosc poznania sie, kawka. Co Wy na to?

    Do mojej i Garraty roboty nie potrzeba żadnych ekstra warunków, bo robota szybka i prosta. Musimy poznać tylko co jest do zrobienia u Lukicrx, czy nie trzeba szukać jednak jakiegoś miejsca pod dachem/czystego/z prądem/oświetleniem itp.
    Jak coś dla mnie bomba!

  2. #202
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    A czy ktos moglby opisac te opcje jescze raz jako ostatnią listę jaka obowiązuje ?
    przekopywanie sie przez 21 stron dyskusji o tym co by kto chcial i czy nitka ma byc czerwona czy sraczkowata troche "upierdliwe" jest, ew update pierwszego posta ?

    moze tez bym sie na cos "skusil"

    w krakowie garaz, prad, warunek na 2 auta roboty na raz to dla mnie nie problem ;] o ile odpale w koncu Q4 i gta

    w

  3. #203
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    A czy ktos moglby opisac te opcje jescze raz jako ostatnią listę jaka obowiązuje ?
    przekopywanie sie przez 21 stron dyskusji o tym co by kto chcial i czy nitka ma byc czerwona czy sraczkowata troche "upierdliwe" jest, ew update pierwszego posta ?

    moze tez bym sie na cos "skusil"

    w krakowie garaz, prad, warunek na 2 auta roboty na raz to dla mnie nie problem ;] o ile odpale w koncu Q4 i gta

    w
    Ta lista jest ostatnia..

    https://forms.gle/6RkWm6vApQzVoeeS8

    Bede wysylal dzis lub raczej jutro prosbe do wszystkich zapisanych na maila o dodanie numerow VIN wiec przygotujcie sie prosze na ta ewentualnosc

    Z dobrych wiesci Lio potwierdzil dzisiaj date I ma kupic bilety w przyszlym tygodniu. Wtedy tez da ogłoszenie na fanpage.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #204
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    Ta lista jest ostatnia..

    https://forms.gle/6RkWm6vApQzVoeeS8

    Bede wysylal dzis lub raczej jutro prosbe do wszystkich zapisanych na maila o dodanie numerow VIN wiec przygotujcie sie prosze na ta ewentualnosc

    Z dobrych wiesci Lio potwierdzil dzisiaj date I ma kupic bilety w przyszlym tygodniu. Wtedy tez da ogłoszenie na fanpage.

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    Dopytaj jak jest race mode, co aso musi updatejtowac żeby zniknęło. Bo mam przegląd za 2 Msc i jak mam dać 180e i za Msc ma mi zniknąć to podziękuję.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  5. #205
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    to jest lista zapisów

    w

  6. #206
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał kozak Zobacz post
    Dopytaj jak jest race mode, co aso musi updatejtowac żeby zniknęło. Bo mam przegląd za 2 Msc i jak mam dać 180e i za Msc ma mi zniknąć to podziękuję.

    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka
    Będę robił grupę z nim na whats up z zapisanymi osobami co by była szansa dopytać o szczegóły. Spokojnie naprawde jest jeszcze sporo czasu i i te szczegóły dodatkowe jeszcze ogarniemy - to jest kolejny punkt na mojej liscie jak bede mial potwierdzenie ze juz sa bilety na samolot..


    Lio ma dużo roboty teraz i odpisuje ale z opóźnieniem, poki co chce doprowadzić do momentu zeby mieli bilety (on i jego kolega). O detale jeszcze będzie czas pytać i sie upewnic.
    [MENTION=79678]kozak[/MENTION] widze ze sie nakrecasz, jak mówię przed aktywacja czegokolwiek napewno będziesz wszystko wiedział zreszta gdybyś jeszcze musiał na 2 koniec Polski jechac A w twoim wypadku to nawet będziesz mógł przyjechać przywitać się z resztą bo będziesz miał na miejscu



    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #207
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    to jest lista zapisów

    w
    A powiedz w takim razie co Cię interesuje.. Bo na liście zapisów jest tez podstawową lista opcji ktore wchodzą w grę.. ja niestety nie umiem czytać w myślach czego Ci brakuje bo jakoś 13 osób które mam aktualnie na liście nie miało z tym problemów.. konkretne pytanie zadaj to dam konkretna odpowiedz

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  8. #208
    Użytkownik Fachowiec Avatar kozak
    Dołączył
    07 2018
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    BMW 540i
    Postów
    2,181

    Domyślnie

    Do nakrecania to mi daleko, chyba jest tu paru innych bardziej nakręconych ode mnie [emoji3]. Ale lepiej żeby wcześniej było jakieś info, a nie jak gość kupi bilety a później połowa zrezygnuje...


    Wysłane z mojego HMA-L29 przy użyciu Tapatalka

  9. #209
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    588

    Domyślnie

    Cytat Napisał niegowic Zobacz post
    A powiedz w takim razie co Cię interesuje.. Bo na liście zapisów jest tez podstawową lista opcji ktore wchodzą w grę.. ja niestety nie umiem czytać w myślach czego Ci brakuje bo jakoś 13 osób które mam aktualnie na liście nie miało z tym problemów.. konkretne pytanie zadaj to dam konkretna odpowiedz

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka
    A jest szansa na dodanie Krakowa/Katowic do listy tak jak pisaliśmy wcześniej? Czy po prostu dodać się do obecnej?

  10. #210
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    A jest szansa na dodanie Krakowa/Katowic do listy tak jak pisaliśmy wcześniej? Czy po prostu dodać się do obecnej?
    Zapisz sie prosze I napisz w polu uwagi ze katowice poniedziałek, Krakow/Katowice to naprawde w wyjatkowych sytuacjach.. bo to poniedzialek I tylko ok 4h czasu moze nawet mniej..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. Retrofit nowego radia, dolożenie Android Auto / Car Play
    Utworzone przez epsonix w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 192
    Ostatni post / autor: 20-09-2023, 10:37
  2. Kamera cofania
    Utworzone przez SLukaS w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 10-03-2023, 09:35
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. Apple Carplay w Stelvio
    Utworzone przez Stelviokrk w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 27-02-2018, 14:17
  5. Kamera cofania
    Utworzone przez Johny01 w dziale 147
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 30-10-2012, 10:42

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory