Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 81

Temat: Stelvio 2.0 Exec - pierwsze wrazenia niealfacholika

  1. #31
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    w 4.1 było to w głównym menu developera, w 4.2 zrobili podmenu Rozdzielczosc ekranu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture+_2019-05-15-16-32-51.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	40.8 KB
ID:	258422Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture+_2019-05-15-16-33-29.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	31.0 KB
ID:	258423Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture+_2019-05-15-16-34-16.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	29.9 KB
ID:	258424
    sprawdzalem w obu, wszystkie ustawienia i nie dzialaja (ani po kablu USB, ani tak jak korzystam normalnie przez mostek WiFi z AAGateWay)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  2. #32
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał g0trek Zobacz post
    Jest światełko w tunelu - cytat: "Android Auto w tej nowej odsłonie ma też lepiej wykorzystywać duże i szerokie ekrany." (źródło: http://www.benchmark.pl/aktualnosci/...na-lepsze.html)
    No o tym pisałem właśnie.

  3. #33
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    no ale to ogolnik, nie wiadomo czy wszystkie auta beda dzialaly. to co jest narazie jest funkcja ukryta, moze byc tak ze poki co wiecej nie bedzie i trzeba bedzie czekac.
    fajnie ze zmieniaja interfejs, przydaloby sie troche swiezosci i lepszej funkcjonalnosci.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #34
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    w 4.1 było to w głównym menu developera, w 4.2 zrobili podmenu Rozdzielczosc ekranu:
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture+_2019-05-15-16-32-51.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	40.8 KB
ID:	258422Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture+_2019-05-15-16-33-29.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	31.0 KB
ID:	258423Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	Capture+_2019-05-15-16-34-16.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	29.9 KB
ID:	258424
    sprawdzalem w obu, wszystkie ustawienia i nie dzialaja (ani po kablu USB, ani tak jak korzystam normalnie przez mostek WiFi z AAGateWay)
    Jestem w trybie developer i nie mam takiego menu z rozdzielczością ekranu. Podeślij proszę plik z AA 4.2

  5. #35
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Btechfan Zobacz post
    Jestem w trybie developer i nie mam takiego menu z rozdzielczością ekranu. Podeślij proszę plik z AA 4.2
    pociagnij z apkmirror.com

  6. #36
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Nie ma miejsca na instrukcje i kartę gwarancyjna (gdzie q..a ma to wozic ?)
    Też mnie to wkurza Mamy 2019 rok a dopier niektóre modele oferują dedykowane miejsce. To powinien byc wymóg na cały świat.

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Nawigacja po ustawieniach systemu - latwa przyjemna i szybka tylko po czym tu nawigowac ??!!!.

    Ustawienia bardzo podstawowe, nie mozna sobie nawet kolorkow pozmieniać. Znowu nie ma to większego znaczenia ale w innych autach się da
    Nie kopmy leżącego

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Trip 1 /2 - ok ale jeden z nich powinien sie resteowac sam jak np w vag
    Brakuje tez czasu jazdy.
    To wszystko było w Giulietcie i 159 nawet w 156 Tu nie mam pojęcia dlaczego z tego zrezygnowali.

    Cytat Napisał Jack801 Zobacz post
    Co mnie irytuje (uwaga tak ma wiele aut) ze w trybie D nie widac nr biegu
    Też mnie to irytuje.

    Ogólnie podpisuję się pod twoim opisem
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  7. #37
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Mieszka w
    Gliwice
    Auto
    Stelvio
    Postów
    16

    Domyślnie

    Osobiście nie zamierzam porównywać z konkurencją - wybrałem, korzystam jestem zadowolony. Co do samych ocen to jeszcze zbyt świeża sprawa na jakieś konkrety ale ...

    wycieraczka - czy jest jakiś tryb "autostradowy" chodzi i pojedyncze/podwójne przejechanie. Trochę to upierdliwe żeby za każdym razem machać.
    kamera cofania - niska/słaba jakość - kategoria raczej pikuś bo jednak 99% czasu automat w "D". No ale chyba nie pasuje do premium.
    obroty - mimo, że skrzynia działa o wiele więcej niż dobrze - auto ma jakieś dziwne tendencje do trzymania 1,5 tys obrotów lub nawet mniej ( Tryb N), wiadomo przed manewrem można zrzucić manetką. - ten punkt mało obiektywny bo każdy sprint ciągle cieszy

    i teraz 2 rzeczy które męczą ale łatwo wyeliminować - auto z duża tablicą i co jakiś czas piszczą przednie czujniki, konieczna wizyta w aso i zrzucenie ramek co się wiąże z podziurawieniem tablicy. Druga rzecz o usługi online - czy ktoś ma i używa ? Próbuje dodać auto i lipa. Dzwoniłem na infolinię ( chyba do Włoch ) gdzie pani lekko łamiącą się polszczyzną wysłała mnie do formularza kontaktowego. Czy ktoś może mnie poinstruować jak z tego korzystać - mam iphona. Kabel i BT działają bez zarzutu.

    Na koniec pytanie czy gdyby istniała wersja V6 z silnikiem 320-350 KM dopłacilibyście 30-40 tyś zł do 280 ?

  8. #38
    Użytkownik Fachowiec Avatar Kurynio
    Dołączył
    01 2019
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    Stelvio Q, wcześniej Stelvio 2.0 280
    Postów
    2,620

    Domyślnie

    No właśnie też się nad tym zastanawiałem, że fajna by była taka właśnie V6, ale biorąc pod uwagę np. jaka różnica cenowa była przy np. A5 i S5 czyli 2.0 TSI i 3.0 V6 to było raczej bliżej 70 tyś. a jakby była taka roznica to już wersja Q

  9. #39
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,997

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kurynio Zobacz post
    No właśnie też się nad tym zastanawiałem, że fajna by była taka właśnie V6, ale biorąc pod uwagę np. jaka różnica cenowa była przy np. A5 i S5 czyli 2.0 TSI i 3.0 V6 to było raczej bliżej 70 tyś. a jakby była taka roznica to już wersja Q
    dokladnie - sama akcyza (bo byloby pewnie >2L) do+15% czyli jakies 30-40tys przy przyzwoicie skonfigurowanym aucie, do tego drozszy (rowniez przez to ze produkowany w mniejszych ilosciach) silnik, wyszloby wlasnie z 70tys pewnie. przy dzisiejszych ofertach najmu dlugoterminowego np na Stelvio Q (~2.5tys netto/mc przy 10% wplacie -taka oferte dzisiaj ktos wklejal w innym watku) to chyba lepiej od razu brac Q.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #40
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Synus Zobacz post
    Na koniec pytanie czy gdyby istniała wersja V6 z silnikiem 320-350 KM dopłacilibyście 30-40 tyś zł do 280 ?
    Oczywiście. Już dawno powinna byc taka wersja. Ja bym nawet wolał V6 280KM niż 4 cylindry które nie brzmią.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. Pierwsze kroki, pierwsze problemy.
    Utworzone przez Nicram w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 21:44
  2. wasze wrazenia AR 147 1,6 16V TS 120KM 2002rok
    Utworzone przez elbus w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 17:20
  3. Pierwsze autko, pierwsze problemy /chyba elektornia..../
    Utworzone przez Bronuś w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 17:22
  4. [Relacja] WRAZENIA Z (mini) ZLOTU NA ŚLĄSKU BĘDZIN
    Utworzone przez Korczu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-01-2007, 23:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory