Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy 123456789 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 81

Temat: Stelvio 2.0 Exec - pierwsze wrazenia niealfacholika

  1. #71
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,791

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Mocowo faktycznie wystarczy. Ale widzisz... jak się przesiadasz z Busso, to masz permanentny niedosyt. Przy dzisiejszej technologii, umówmy się, V6 nie musi być jakieś mega ciężkie.
    .
    Obecnie kupowanie V6 do kręcenia się po mieście i jazdy po bułki to czysty egoizm. Tym bardziej jak nie chodzi o osiągi tylko o brzmienie... w dobie tak drastycznych zmian klimatu silniki V6 powinny być zarezerwowane tylko do topowych wersji sportowo nacechowanych modeli, na które niewielu będzie stać. I dobrze, niech jeźdzą po torach i długich trasach, gdzie można wykorzystać ich potencjał a nie po mieście wydzielając tony dwutlenku węgla.
    Alfa nie wypuści słabszej V6, bo musi ostro zejść ze średniej emisji co2. Pewnie wyjdzie mocniejszy silnik niż 2.0 280KM ale będzie to hybryda plug-in. I bardzo dobrze - ekologiczna w mieście i szybka w trasie - taka powinna być nowoczesna Alfa

  2. #72
    Użytkownik Świeżak Avatar Btechfan
    Dołączył
    01 2019
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio B-tech 280km
    Postów
    248

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Obecnie kupowanie V6 do kręcenia się po mieście i jazdy po bułki to czysty egoizm. Tym bardziej jak nie chodzi o osiągi tylko o brzmienie... w dobie tak drastycznych zmian klimatu silniki V6 powinny być zarezerwowane tylko do topowych wersji sportowo nacechowanych modeli, na które niewielu będzie stać. I dobrze, niech jeźdzą po torach i długich trasach, gdzie można wykorzystać ich potencjał a nie po mieście wydzielając tony dwutlenku węgla.
    Alfa nie wypuści słabszej V6, bo musi ostro zejść ze średniej emisji co2. Pewnie wyjdzie mocniejszy silnik niż 2.0 280KM ale będzie to hybryda plug-in. I bardzo dobrze - ekologiczna w mieście i szybka w trasie - taka powinna być nowoczesna Alfa
    Słusznie, popieram.

  3. #73
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Obecnie kupowanie V6 do kręcenia się po mieście i jazdy po bułki to czysty egoizm. Tym bardziej jak nie chodzi o osiągi tylko o brzmienie... w dobie tak drastycznych zmian klimatu silniki V6 powinny być zarezerwowane tylko do topowych wersji sportowo nacechowanych modeli, na które niewielu będzie stać. I dobrze, niech jeźdzą po torach i długich trasach, gdzie można wykorzystać ich potencjał a nie po mieście wydzielając tony dwutlenku węgla.
    Alfa nie wypuści słabszej V6, bo musi ostro zejść ze średniej emisji co2. Pewnie wyjdzie mocniejszy silnik niż 2.0 280KM ale będzie to hybryda plug-in. I bardzo dobrze - ekologiczna w mieście i szybka w trasie - taka powinna być nowoczesna Alfa
    Aż dziw bierze, że tak ślepo można brnąć w ekologię.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #74
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,453

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Obecnie kupowanie V6 do kręcenia się po mieście i jazdy po bułki to czysty egoizm.
    Serio, żal tego słuchać. Ostatnio w radiu usłyszałem coś na temat tego, że za dużo mięsa jemy (statystycznie), bo jego produkcja jest strasznie nieekologiczna. Jeszcze z 3 lata i usłyszę co mam jeść, a co nie, a Żuczek powie mi ze jedzenie burgera w sobotę wieczorem do piwa to skrajny egoizm... bo taki burger to powinien 100zł kosztować, tak, żeby tylko najbogatsi mogli je jeść. A reszta kotleciki sojowe...
    Ryli?

    Uwielbiam jak za wszystkie zmiany klimatyczne odpowiedzialne są auta i motoryzacja. Oczywiście ta osobowa. A jakże! Zrobimy nowe normy, fabryki przeniesiemy do Azji, więc Europa będzie miała niższą emisję CO2 (haha, udało się? no jasne!), wciśniemy ludziom kit, za który zapłacą jeszcze więcej i będziemy jeszcze bogatsi. Powiemy, że auta hybrydowe to czyste auta. Nie powiemy, że smog to również pył z klocków hamulcowych i opon, więc elektryki nie są wcale czyste. Nie powiemy ile CO2 i innych zanieczyszczeń emitujemy produkując prąd potrzebny do elektryka, bo przecież prąd bierze się z gniazdka! A gniazdko nie emituje CO2
    Na końcu przemilczymy fakt, że te cudowne hybrydy po przebiegu 150tys. spalają litr oleju na 1000km przebiegu, co jest w cholerę ekologiczne! Coś nie styka? Eeee tam, to zbudujemy kolejne, lepsze hybrydy, a te stare będziemy utylizować... najlepiej w Azji albo w Afryce, no bo przecież nie w Europie, która musi być czysta.

    Tylko zaraz, zaraz... klimat mamy jeden. Czy to Europa, czy Azja, czy Afryka... klimat jest jeden. To jak to jest z tą ekologią? Mamy europejską ekologię, czy światową ekologię?

    I na koniec chciałbym zapytać, kto dał ci prawo do określania innych mianem egoisty? Bo stać ich na V6? Bo zamiast wydać własną kasę na coś innego wolą zalać do baku i pojechać? I kupić to droższe V6?
    A może boli cię, że sam nie masz V6, więc wyzywasz innych od egoistów?

    Na szczęście jeszcze zostało trochę wolności na tym świecie, więc nie mów innym czym i gdzie mają jeździć. Chcesz mieć 1.4turbo? To miej. Ja cię nie zmuszam do zakupu V6 które pali 20l/100. A ty nie zmuszaj mnie do mdłej hybrydy, dychawicznego silniczka czy niemego elektryka. OK?
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


  5. #75
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    9,984

    Domyślnie

    +1 [MENTION=788]tomaz[/MENTION], tym bardziej że te 2.0 palą niewiele mniej niż 2.9 - wiem po sobie -ściema od zawsze - każda nowa generacja pali coraz mniej (na papierze), a jakoś każde moje auto benzynowe od 24 lat pali tyle samo - ok 15l/100 (125p ->polonez -> Lanos -> 159 TBi -> Giulia Veloce). OK, do 100km/h szybciej przyspieszam, taki tylko zysk, dla ekologii zero zysku.

    jak ktoś chce być ekologiczny to niech nie oszukuje siebie/innych samemu jeżdżąc 280HP 2.0, tylko niech przesiądzie się na rower.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #76
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Giorgio
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    381

    Domyślnie

    Epsonix....masz racje z ekologia....niewiela sie zmienia w konsumpcji.... a nawet powiem ze.......auto ecologiczne to ja juz miale.m...pierwszy moj samochod...w 1972 roku pojechalem z Polski do Angli (tu okazuje swoj dogodny wiek!) popracowalem i wrocilem dobrze zuzytym Mini Morisem 850 z 1965 roku za 120 funtow. Jezdzil jak szatan (jak na Polske na te czasy) palil 4l/100, mial tylko jeden olej...ten sam do silnika jak i skrzyni, opony byly tez ekologiczne bo tylko 10 calowe, nie bylo AC, jak akumulator upadl to nie musialem kupowac nowego....dawalem rade na plaskich ulicach Lodzi sam go popchnac, wskoczyc, wrzucic bieg i pojechac! Jak byl czas sprzedac bo jechalem po inne to stala kolejka kupcow. Od tego czasu juz takie ekologicznego auta nie mialem. Na dodatek jak jezdzilem nim do szkoly to byl taki szpan ze hej! Jak dalem wychowawcy pojezdzic to mi w rewanzu sciagi z matematyki na maturze sam podal! Teraz pewnie to tylko Veyron by mial ten sam efekt!

  7. #77
    ViP Znawca Avatar Rafał
    Dołączył
    02 2006
    Mieszka w
    Kozy k/Bielsko-Biała
    Auto
    164 Q4 , Giulietta QV, 164 - 2 szt , Alfa Galaxy / BUSSO Stelvio Super 280KM/ Spider ph2
    Postów
    1,627

    Domyślnie

    Jednak są normalni ludzie ! brawo i o to chodzi chce mieć 8 aut i każde na inną okazje to moja sprawa - ekologia ??? ile emituje 1 samolot podczas startu wiecie ??? w Balicach ? tyle co wszystkie auta w Krakowie przez 4 godziny. lub 4 domy opalane węglem !!! Jestem za ekologią to moja pasja - ale bez przesady !!! a co z radoscią z życia? jeden lubi rybki inny Alfy Miłego wekendu

  8. #78
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,791

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post

    Uwielbiam jak za wszystkie zmiany klimatyczne odpowiedzialne są auta i motoryzacja. Oczywiście ta osobowa. A jakże! Zrobimy nowe normy, fabryki przeniesiemy do Azji, więc Europa będzie miała niższą emisję CO2 (haha, udało się? no jasne!), wciśniemy ludziom kit, za który zapłacą jeszcze więcej i będziemy jeszcze bogatsi. Powiemy, że auta hybrydowe to czyste auta. Nie powiemy, że smog to również pył z klocków hamulcowych i opon, więc elektryki nie są wcale czyste. Nie powiemy ile CO2 i innych zanieczyszczeń emitujemy produkując prąd potrzebny do elektryka, bo przecież prąd bierze się z gniazdka! A gniazdko nie emituje CO2
    Na końcu przemilczymy fakt, że te cudowne hybrydy po przebiegu 150tys. spalają litr oleju na 1000km przebiegu, co jest w cholerę ekologiczne! Coś nie styka? Eeee tam, to zbudujemy kolejne, lepsze hybrydy, a te stare będziemy utylizować... najlepiej w Azji albo w Afryce, no bo przecież nie w Europie, która musi być czysta.

    Tylko zaraz, zaraz... klimat mamy jeden. Czy to Europa, czy Azja, czy Afryka... klimat jest jeden. To jak to jest z tą ekologią? Mamy europejską ekologię, czy światową ekologię?
    Niestety nie zrozumiałeś sensu mojego postu. Nikomu nie zabraniam posiadać V6, uważam tylko że stwierdzenia w stylu "bez V6 nie ma jazdy" są w obecnym stanie klimatu nie na miejscu. Powinny być to samochody tylko dla miłośników motoryzacji, nie kupowane jako zwykłe daily. Sam kupiłeś R4 do jazdy na co dzień - po Twoim poście wprawdzie wnioskuję , że nie zrobiłeś tego z pobudek ekologicznych ale ekonomicznych. Najważniejsze, że po mieście jeździsz dość ekonomicznym samochodem i matka ziemia może trochę odetchnąć.

    Niestety Epsonix ma rację. Samochody nie palą mniej niż 40 lat temu. Wprowadzano nowe normy ale przemysł motoryzacyjny i tak robił swoje. Zwiększano moc i komfort , poprawiano bezpieczeństwo, zwiększano rozmiary i wagę samochodów co konsumowało korzyści z nowych technologii. Teraz doszła moda na Suvy...Ekologia jak zwykle na ostatnim miejscu. I dlatego trzeba teraz podjąć tak drastyczne kroki. Jedynym ratunkiem jest elektryfikacja.
    Ratunkiem powinny być hybrydy plugin. Prąd do miasta - mocny silnik dla radości z jazdy. I wilk syty i owca cała.
    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    I na koniec chciałbym zapytać, kto dał ci prawo do określania innych mianem egoisty? Bo stać ich na V6? Bo zamiast wydać własną kasę na coś innego wolą zalać do baku i pojechać? I kupić to droższe V6?
    A może boli cię, że sam nie masz V6, więc wyzywasz innych od egoistów?
    Jeśli ktoś kupi V6 dla kaprysu i kręci się nim sam po mieście tak samo jak samochodem miejskim to jest egoistą, bo produkuje CO2 za jakieś 4 samochody miejskie lub 6 prostych hybryd.
    Jeśli jest to jego drugi samochód i używa go weekendowo to zazdroszczę i życzę mu miłej zabawy.

    Na koniec w skrócie odpowiem na główne Twoje zarzuty odnośnie elektryków:

    1. Nawet przy zużyciu prądu wyłącznie z węgla samochód elektryczny wytwarza minimum 2 razy mniej CO2 niż odpowiednik benzynowy, licząc z kosztem wyprodukowania baterii. A nawet w Polsce prąd nie bazuje wyłącznie na spalaniu węgla.
    Dodatkowo nie wydzielają substancji stałych, tlenków azotu itp. w mieście, dzięki czemu nie zatruwają mieszkańców.
    2. Hybrydy i elektryki odzyskują energię przy hamowaniu, dzięki czemu zdecydowanie mniej zużywają układ hamulcowy.
    3. Baterie w elektrykach są trwałe i ich regeneracja może nie być potrzebna nawet do końca życia samochodu. Jeśli to nastąpi to nie będą utylizowane tylko powtórnie wykorzystane.

    Nie bójmy się elektryków do jazdy na co dzień - Busso też się przyda jak najbardziej - na weekendowy wypad. Mniej jeżdżone dłużej będzie cieszyć
    Ostatnio edytowane przez Żuczek ; 18-05-2019 o 17:40

  9. #79
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Serio, żal tego słuchać. Ostatnio w radiu usłyszałem coś na temat tego, że za dużo mięsa jemy (statystycznie), bo jego produkcja jest strasznie nieekologiczna. Jeszcze z 3 lata i usłyszę co mam jeść, a co nie, a Żuczek powie mi ze jedzenie burgera w sobotę wieczorem do piwa to skrajny egoizm... bo taki burger to powinien 100zł kosztować, tak, żeby tylko najbogatsi mogli je jeść. A reszta kotleciki sojowe...
    Ryli?
    Nic dodać

    Cytat Napisał tomaz Zobacz post
    Nie powiemy, że smog to również pył z klocków hamulcowych i opon, więc elektryki nie są wcale
    Tak ogólnie zgadzam się ale ostatnio jechałem osobiście elektrykiem i po 20min jazdy można spokojnie nie używać hamulca w mieście. System odzyskiwania energii działa genialnie. Z pewnością ogranicza to pył z klocków.

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    jak ktoś chce być ekologiczny to niech nie oszukuje siebie/innych samemu jeżdżąc 280HP 2.0, tylko niech przesiądzie się na rower.
    Tak jest
    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Niestety Epsonix ma rację. Samochody nie palą mniej niż 40 lat temu.
    I tak i nie. Obecnie dużo zależy od nogi. Veloce może spalić w trasie 6.9 ale też i 20l. Ogólnie przeliczając na KM to obecne konstrukcje palą mniej niż starsze.

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    I dlatego trzeba teraz podjąć tak drastyczne kroki.
    Nic nie trzeba. Chyba, że trzeba zarobić hajs to owszem

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Jeśli ktoś kupi V6 dla kaprysu i kręci się nim sam po mieście tak samo jak samochodem miejskim to jest egoistą, bo produkuje CO2 za jakieś 4 samochody miejskie lub 6 prostych hybryd.
    Weź ty się przesiądź w rower i jeźdź sobie na dania wegańskie. Grilla też ludziom zabronisz i nazwiesz ich egoistami? Może na święta też zabronić jeździć do rodziny bo produkujemy CO2? Max jedno dziecko bo ono też produkuje CO2 i zużywa zasoby. 4 dzieci to egoizm. Może nie daj boże każde będzie jeździć samochodem a nie autobusem. To nieekologiczne. Dodam tylko że twoja "matka ziemia" ma nas totalnie w d... Jako ludzkość jesteśmy dla niej jak ostatnia warstwa farby na wieży eiffla. Dla niej bez znaczenia czy będzie miała 1x CO2 czy 100000x. Tak samo jak ma nas w d sąsiad palący w piecu meblami czy oponami. Na tym się trzeba skupić a nie na motoryzacji. Ale najlepiej właśnie ją kosić na hajs i śrubować normy. To złoty biznes.

    Btw przeglądanie tego forum to egoizm. Utrzymanie sieci kosztuje prąd i CO2.
    Czytać tych bredni nie mogę.

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    1. Nawet przy zużyciu prądu wyłącznie z węgla samochód elektryczny wytwarza minimum 2 razy mniej CO2 niż odpowiednik benzynowy, licząc z kosztem wyprodukowania baterii. A nawet w Polsce prąd nie bazuje wyłącznie na spalaniu węgla.
    A liczyłeś ile kosztuje przymus zmiany samochodu w stosunku do używania dalej obecnego spalinowego?

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    2. Hybrydy i elektryki odzyskują energię przy hamowaniu, dzięki czemu zdecydowanie mniej zużywają układ hamulcowy.
    Tu się zgodzę

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nie bójmy się elektryków do jazdy na co dzień - Busso też się przyda jak najbardziej - na weekendowy wypad. Mniej jeżdżone dłużej będzie cieszyć
    Też kibicuję elektrykom ale to nie przeszkadza w jeździe V8 nawet po bułki.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  10. #80
    Użytkownik Alfista Avatar tomaz
    Dołączył
    05 2008
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    166 3.0V6 Sportronic | szybkie daily
    Postów
    4,453

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    uważam tylko że stwierdzenia w stylu "bez V6 nie ma jazdy" są w obecnym stanie klimatu nie na miejscu.
    Ja tak nigdzie nie napisałem. Nie taki był sens mojej wypowiedzi - po prostu każdy lubi coś innego. Jednak stan klimatu nie ma tu IMO nic do rzeczy.


    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    1. Nawet przy zużyciu prądu wyłącznie z węgla samochód elektryczny wytwarza minimum 2 razy mniej CO2 niż odpowiednik benzynowy, licząc z kosztem wyprodukowania baterii.
    To jeszcze dodaj utylizację tych baterii.

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    3. Baterie w elektrykach są trwałe i ich regeneracja może nie być potrzebna nawet do końca życia samochodu.
    Nie wierzę. No chyba, że koniec życia określimy na mniej niż 10 lat?

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Dodatkowo nie wydzielają substancji stałych, tlenków azotu itp. w mieście, dzięki czemu nie zatruwają mieszkańców.
    Z tym radzą sobie katalizatory, od wielu już lat, a w obecnym stanie większość aut do 10 lat (Euro5/Euro6) naprawdę niewiele tego wydziela.

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    2. Hybrydy i elektryki odzyskują energię przy hamowaniu, dzięki czemu zdecydowanie mniej zużywają układ hamulcowy.
    To jest sensowne, aczkolwiek nie trzeba mieć hybrydy czy elektryka żeby tą energię odzyskiwać. Moja benzyna też to robi, choć może mniej skutecznie. Czemu jednak zamiast montować coraz doskonalsze systemu odzyskiwania energii producenci montują filtry cząstek stałych, które z założenia są układami pasywnymi, czyli niwelującymi skutki - zamiast zająć się aktywnym systemem (np. odzyskiwanie energii), czyli niwelującym przyczyny. Jak auto mniej spali, to nie trzeba będzie tych cząstek filtrować.

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Nie bójmy się elektryków do jazdy na co dzień
    Ja nawet mógłbym się przesiąść w tygodniu na takiego... pod warunkiem, że będzie to auto wypożyczane na godziny, jego koszt wrzucę sobie w koszty pracy i nie będę musiał go ładować, serwisować, a przede wszystkim kupować za jakieś chore pieniądze.

    Dla mnie auta elektryczne to tylko substytut prawdziwego samochodu. Ot, taki pojazd który dobrze działa w mieście. Pełnoprawne auto to takie, które przede wszystkim dowiezie mnie tam, gdzie potrzebuję. Ot choćby ze Szczecina do Ustrzyk Górnych. Niestety elektrykiem jest to niewykonalne i zapewne jeszcze długo nie będzie. Dlatego kupowanie semi-pojazdu w cenie zazwyczaj wyższej niż normalne auto jest dla mnie absurdem. Pomijam już zupełnie aspekty typu frajda z jazdy itp. Ale po mieście, w pracy, z punktu A do B, spoko, czemu nie. Taki lepszy rodzaj tramwaju - bez ograniczeń szynami i zapewniający prywatność.
    166 2.5V6 CF2 Sportronic była | 166 3.0V6 CF3 Sportronic @ 241KM / 291Nm jest
    Moja 166 Grigio Chiaro: http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...ml#post1222435
    Więcej Alfy: https://www.youtube.com/channel/UCA7...kh5YZ4Hy4vTsew
    Szybkie daily: https://www.forum.alfaholicy.org/prz..._s5_tomaz.html


Podobne wątki

  1. Pierwsze kroki, pierwsze problemy.
    Utworzone przez Nicram w dziale 166
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 11-06-2012, 21:44
  2. wasze wrazenia AR 147 1,6 16V TS 120KM 2002rok
    Utworzone przez elbus w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-10-2010, 17:20
  3. Pierwsze autko, pierwsze problemy /chyba elektornia..../
    Utworzone przez Bronuś w dziale 147
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 25-05-2010, 17:22
  4. [Relacja] WRAZENIA Z (mini) ZLOTU NA ŚLĄSKU BĘDZIN
    Utworzone przez Korczu w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 31-01-2007, 23:20

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory