Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Temat: jakość salonów sprzedaży w Warszawie

  1. #21
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mandus Zobacz post
    Denerwuje mnie fakt, że niektórzy myślą, że jak chcą wydać trochę grosza, to wszyscy mają tańczyć koło nich i wszystko rzucać, bo oni robią łaskę, że być może kupią... nie dajmy się zwariować!
    Przytoczone historie chyba nie łapią się pod tę definicję...

    Alfa = premium, a obsługa w salonie gorsza niż w Ford czy Toyota.

    Mam wrażenie, że albo coś się ruszyło albo forum jest przeglądane przez przedstawicieli niektórych ASO, bo będę miał okazję w tym tygodniu pojeździć właśnie 210KM dieselem, którym jestem zainteresowany.

  2. #22
    Użytkownik Ogier Avatar Mandus
    Dołączył
    10 2017
    Mieszka w
    Dąbrowa Górnicza
    Auto
    STELVIO First Edition
    Postów
    167

    Domyślnie

    Nie nie, to był mój tekst odnośnie Carserwisu i moich doświadczeń zakupu tam Stelvio - po prostu było dobrze i nie spodziewałem się cudów - kupiłem jedno auto. Mam znajomych, co handlują nowymi autami i czasem kupują 100 - 200szt nowych Mercedesów czy VW - i są normalnie traktowani - a wg teorii niektórych osób - to powinni być na rękach noszeni bo dużo wydają.

  3. #23
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał Mandus Zobacz post

    Denerwuje mnie fakt, że niektórzy myślą, że jak chcą wydać trochę grosza, to wszyscy mają tańczyć koło nich i wszystko rzucać, bo oni robią łaskę, że być może kupią... nie dajmy się zwariować!
    ja oczekuję odpowiedzi na zapytanie - nie chce noszenia na rękach, kawek, ciasteczek czy innych bzdetów dla mnie liczy się konkret. Ale wydaje mi się że wielu sprzedawców nie nadaje się do kontaktu z klientem - po prostu mam wrażenie że dostają alergii na widok osób wchodzących do salonu i aby tylko się nikt o nic nie zapytał. mam na to jedną radę - przymusu pracy w tym kraju nie ma!!
    3 razy dzwoniłem do Carserwisu mimo zapewnień od września nadal nic! podobnie było w Auto Resie w Rzeszowie. nie wiem co się dzieje ale z ofert Carswerwisu zniknął do kontaktów Pan Marek.
    Ale kontakt u Zasady w Krakowie- rano ok 10 oferta, mała dyskusja przez telefon, wstępne uzgodnienie ceny, mimo 220 km byłem ok 13 na miejscu. Samochód przygotowany do obejrzenia już czekał, propozycje jazd testowych, wpłata kasy, faktura w łapkę i do domu. Odbiór auta kilka dni później 15 minut bez niepotrzebnych ceregieli czym zaskoczyłem sprzedawce- raz dwa. tak ma być!!
    i jak będę kupował następne auto to pierwsze gdzie pojadę to tam!!
    Ostatnio edytowane przez Dareek ; 20-12-2017 o 17:07

  4. #24
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    ja oczekuję odpowiedzi na zapytanie - nie chce noszenia na rękach, kawek, ciasteczek czy innych bzdetów dla mnie liczy się konkret. Ale wydaje mi się że wielu sprzedawców nie nadaje się do kontaktu z klientem - po prostu mam wrażenie że dostają alergii na widok osób wchodzących do salonu i aby tylko się nikt o nic nie zapytał. mam na to jedną radę - przymusu pracy w tym kraju nie ma!!
    3 razy dzwoniłem do Carserwisu mimo zapewnień od września nadal nic! podobnie było w Auto Resie w Rzeszowie. nie wiem co się dzieje ale z ofert Carswerwisu zniknął do kontaktów Pan Marek.
    Ale kontakt u Zasady w Krakowie- rano ok 10 oferta, mała dyskusja przez telefon, wstępne uzgodnienie ceny, mimo 220 km byłem ok 13 na miejscu. Samochód przygotowany do obejrzenia już czekał, propozycje jazd testowych, wpłata kasy, faktura w łapkę i do domu. Odbiór auta kilka dni później 15 minut bez niepotrzebnych ceregieli czym zaskoczyłem sprzedawce- raz dwa. tak ma być!!
    i jak będę kupował następne auto to pierwsze gdzie pojadę to tam!!
    No właśnie, tak to powinno wyglądać. Ja tez nie mam oczekiwań w postaci komitetu powitalnego, noszenia na rękach, mam w nosie kawę i ciastko, ale (dosłownie) odwracanie się plecami do klienta, który jednak chce wydać te 100-200 tysięcy złotych to błąd w strategii sprzedaży.

    Powiem więcej - u mojego fryzjera i u mojej denstystki czuję się dużo lepiej zaopiekowany niż u większości dealerów, których odwiedziłem. A nie zostawiam tam jednak dziesiątek czy setek tysięcy złotych. A dlaczego? Bo oni wiedzą, że jak klient się obrazi i mu się nie spodoba to pójdzie do konkurencji, której jest jak psów, i tyle po kliencie. Sprzedawcy samochodów czują się nadal monopolistami. Taki CS - przecież to jakiś spadkobierca Polmozbytu, monopol mają we krwi. Zalatuje Centralą Handu Zagranicznego rodem z PRL. Oni się nie martwią, że będzie klient mniej, bo mają ich najwięcej w Polsce.

  5. #25
    Administrator Quadrifoglio Verde Avatar Piotriix
    Dołączył
    10 2005
    Mieszka w
    PL
    Auto
    Alfa psuje się w dniu zakupu i ten stan trwa aż do dnia sprzedaży.
    Postów
    7,469

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Rankingu salonów i AS AR nikt tu nie zaakceptuje ponieważ za dużo interesów zostałoby naruszonych. Ja polecam Zasadę w Krakowie - pełen profesjonalizm i super podejście do klienta!!!
    Dlaczego tak uważasz?
    Zrób ankietę czy coś podobnego i zakładaj temat.
    Jak będzie taka potrzeba to nawet go przykleję.
    Kto chce szuka sposobu,
    kto nie chce szuka powodu.
    155 V6 LPG-163 KM-była
    156 V6 LPG-190 KM-była
    147 2.0TS 150 KM Selespeed LPG.-była
    166 2.0 V6 TB -215 KM- LPG-była
    Giulietta 1.4 TB -207KM -LPG -jest

    Lancia Delta 1.8 TBI 283KM -jest

  6. #26
    Użytkownik Świeżak Avatar Michalwawa
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Piotriix Zobacz post
    Dlaczego tak uważasz?
    Zrób ankietę czy coś podobnego i zakładaj temat.
    Jak będzie taka potrzeba to nawet go przykleję.
    A może ranking serwisów? Tez by sie przydał. Polecano mi Boltowicza i Dukiewicza. Co myślicie?


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #27
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    chyba STELVIO
    Postów
    19

    Domyślnie

    U mnie było tak: W carserwis było ok, mnie obsługiwała dziewczyna chba o imieniu Monika, obsługa z jej strony na wysokim poziomie, bez natręctwa ale odpowiedzi i oferty w porę. W Dukiewiczu obsługiwał mnie Pan Maciej i też było ok, konkretnie i na temat, ale faktem jest że wpadłem tam kiedyś jak jego nie było i taki młody sprzedawca nie chciał gadać, był czymś zajęty. Koniec końców kupiłem w Diugu ale tylko dlatego że sam samochód był taki jak chciałem, obsługa w Diugu sprawna, szybka, koniecznie chciałem auto przed świętami i nie wszystko się udało co było obiecane ale całość transakcji bardzo pozytywnie.

  8. #28
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Ja też polecam jednak pana Marka. Wszyscy narzekacze na jego pracę powinni jednak wykazać nieco pokory - jak na dostępne dla niego zasoby i przepustowość, naprawdę jest to jeden z nielicznych już sensownych sprzedawców. Oczywiście, w 9/10 przypadków nie może rozmawiać, bo ma jazdy, oczywiście, czasem coś pomyli albo o czymś nie wie - jak każdy z nas w pracy (tylko mało kto umie się przyznać). Spróbujcie się natomiast czasem zanim skrytykujecie Carserwis postawić w jego butach. Oczywiście, że wydając ponad 200k powinno być lepiej, ale to nie wina p. Marka tylko jego DURNEGO szefostwa.

    Tutaj by się przydał mały apel do zarządzających tym burdelem - nie wiem jaka siła trzyma tam jeszcze tego Pana Marka szczerze mówiąc, ale ja na jego miejscu już bym 20x spalił wrotki i otworzył coś swojego. Ogarnij się durnoto zarządzająca carserwisem zanim ten człowiek osiwieje do reszty albo odejdzie na jakieś zwolnienie, bo klientów stracicie tak szybko, jak nie będzie p. Babińskiego - to on trzyma tych klientów w kupie.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Przytoczone historie chyba nie łapią się pod tę definicję...

    Alfa = premium, a obsługa w salonie gorsza niż w Ford czy Toyota.

    Mam wrażenie, że albo coś się ruszyło albo forum jest przeglądane przez przedstawicieli niektórych ASO, bo będę miał okazję w tym tygodniu pojeździć właśnie 210KM dieselem, którym jestem zainteresowany.
    skad Wy bierzecie to Alfa=premium?
    wiele jeszcze liftów musi wyjść i Januszy zgolić swoich wąsów, zanim ta marka będzie tak postrzegana. Giulia/Stelvio są dobrym krokiem naprzód, ale premium to za wielkie słowo na auto bez historii od kilku dekad... Ja nawet stawiam tę markę lekko poniżej Volvo, które do premium też pretenduje, ale jeszcze w nim nie jest - choć jakość materiałów czy audio przebija tam Alfę o kilka długości.

    Alfa jest takim premium jak Daewoo Leganza była konkurentem dla S-klasy - przez pierwszy tydzień póki srebrny lakier nie zszedł z klamek

  9. #29
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    alfaromeo159jtd
    Postów
    166

    Domyślnie

    Kurde makaronek-glos rozsadku jak ktos wczesniej wspomnial

  10. #30
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Jaki głos rozsądku? człowieku o czym piszesz? czasy PRL-u się skończyły, że na kolanach z talonem do polmozbytu po rozklekotanego malucha czekało się latami! co? miałem się pokornie kajać przed sprzedawca i wydzwaniać dziesiątki razy i być mówiąc kolokwialne OLANY Z GÓRY NA DÓŁ? Co carserwis rozdaje auta za darmo? odbiło wam? Czasy takich cyrków się skończyły. Poszedłem jak i moi znajomi do Zasady w Krakowie i zostałem potraktowany jak normalny klient czyli dostałem ofertę uzgodniliśmy szczegóły zapłaciłem i ciesze się autem. Tyle, a nie cyrki jakby łaskę mi ktoś robił.

Podobne wątki

  1. [146] problem po sprzedaży
    Utworzone przez aqaz w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 13-03-2008, 15:51

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory