Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #12761
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tornvald Zobacz post
    Widzisz inne racjonalne wytłumaczenie tej oferty?
    Nie widzę, i nie bardzo wiem, dlaczego RL miałoby mieć lepszą ofertę wynajmu od FCA Bank Leasing, który wymaga min. 10% wpłaty wstępnej i umowy na min. 2 lata, a oni mają większe możliwości wprowadzenia takiego auta do ponownej sprzedaży po zakończeniu wynajmu. Taka oferta oznacza miesięczny koszt użytkowania nowego auta na poziomie 0,76% i do tego ubezpieczenie gratis. To jest zbyt piękne, żeby podpisywać taką umowę bez czytania tego, co jest zapisane drobnym druczkiem
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  2. #12762
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    159 2.4 Q-Tronic 2009
    Postów
    326

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    Ja widzę. Po prostu skasują cię po zakończeniu umowy za wszelkie prawdziwe i wydumane wady lakiernicze, rysy ect.
    Pewna niemiecka firma która ma bardzo popularny leasing/najem - tak właśnie robi.

    Wyskoczysz z dodatkowych 10-20 tys, to się przekonasz.

    Ale co ja tam wiem ... w końcu tu specjaliści od leasingów i najmów zamienili już ten wątek w zupełnie coś innego. Na pewno wiedzą lepiej.
    Spiskowa teoria.

    Spółka RL zaraz nie będzie istnieć więc nawet nie wiem jaka w praktyce szansa skorzystać z tej oferty nawet jeśli nie ma błędów.

    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  3. #12763
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Luke77
    Dołączył
    09 2011
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce Ti 280KM Benzyna MY20, Alfa Romeo Giulietta Distinctive 170KM Benzyna
    Postów
    813

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Jak kogoś stać na 200k to go nie interesuje czy to będzie 210k czy 190k. Tym bardziej jak jest na poziomie. Chyba, że kupuje ponad stan.
    Czyli jak sprzedawca sam zaproponuje Ci rabat to go odrzucisz żeby pomyślał że ma do czynienia z człowiekiem na poziomie?

    Wysłane z mojego SM-G928F przy użyciu Tapatalka

  4. #12764
    Użytkownik Alfista Avatar Andrzejsr
    Dołączył
    04 2009
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    156sw 2.5V6, 166 3.2V6, 156 2.0TS 'cup'
    Postów
    4,301

    Domyślnie

    Nie. Czyli jak nie zaproponuje, to kupi i za 210 i tak samo spokojnie będzie spać, na nic i tak nie zabraknie i nie będzie dumać cobybyłogdyby.

  5. #12765
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Delta
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Nie widzę, i nie bardzo wiem, dlaczego RL miałoby mieć lepszą ofertę wynajmu od FCA Bank Leasing, który wymaga min. 10% wpłaty wstępnej i umowy na min. 2 lata, a oni mają większe możliwości wprowadzenia takiego auta do ponownej sprzedaży po zakończeniu wynajmu. Taka oferta oznacza miesięczny koszt użytkowania nowego auta na poziomie 0,76% i do tego ubezpieczenie gratis. To jest zbyt piękne, żeby podpisywać taką umowę bez czytania tego, co jest zapisane drobnym druczkiem
    Nie 0,76% a 0,99% bo to wersja z rabatem biznes i kosztuje 124,900 brutto, cennikowo jakieś 161 brutto.
    Jednak i tak jest to baaaardzo atrakcyjna oferta dlatego chciałbym poznać szczegóły.
    A dlaczego FCA ma mieć lepsze warunki? Mają promocyjne oferty jak kredyt 0% na Giulie ale ich standardowe oferty są drogie.
    A dlaczego miałbym płacić za rysy czy wgniecenia skoro auto jest ubezpieczone?
    A może RL chce zostawić PKO trochę niekorzystnych ofert

  6. #12766
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tornvald Zobacz post
    Nie 0,76% a 0,99% bo to wersja z rabatem biznes i kosztuje 124,900 brutto, cennikowo jakieś 161 brutto.
    Domyślam się o jakie auto chodzi w tej ofercie, ale informacja o cenie netto tego auta jest nierzetelna. Albo RL oferuje usługę wynajmu nowych aut, albo prowadzi wypożyczalnie samochodów. Sądzisz, że jeśli przyjdę do nich z ofertą od dealera na zakup auta jakie mnie interesuje w cenie netto 130 tys. (brutto 160 tys.) to zaoferują mi usługę wynajmu tego auta na rok za 1220 zł miesięcznie i dołożą ubezpieczenie gratis? A właśnie w taki sposób jest prezentowana oferta wynajmu długoterminowego w RL.
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  7. #12767
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Wichura87
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR, OPC
    Postów
    453

    Domyślnie

    Zamiast dywagować ktoś kto jest zainteresowany ofertą mógłby chociaż zadzwonić na infolinię albo odwiedzić placówkę i samemu zweryfikować wątpliwą rzetelność tych kosztów. Nikt tu nie jest wróżką i nie wie co jeszcze siedzi w tej ofercie.
    Natomiast wiem, że RL mają bardzo duże upusty na auta różnych marek, ale jednocześnie mają też rynek zbytu i wypracowany model sprzedaży samochodów po wynajmie czy leasingu.

    Edit. Ofertę dostałem przez telefon, na stronie RL są numery i formatka do zapytań.
    Ostatnio edytowane przez Wichura87 ; 27-04-2017 o 09:47

  8. #12768
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2017
    Auto
    Delta
    Postów
    7

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Zamiast dywagować ktoś kto jest zainteresowany ofertą mógłby chociaż zadzwonić na infolinię albo odwiedzić placówkę i samemu zweryfikować wątpliwą rzetelność tych kosztów. Nikt tu nie jest wróżką i nie wie co jeszcze siedzi w tej ofercie.
    Natomiast wiem, że RL mają bardzo duże upusty na auta różnych marek, ale jednocześnie mają też rynek zbytu i wypracowany model sprzedaży samochodów po wynajmie czy leasingu.
    Ty wrzuciles ta ofertę na forum I wczoraj prosiłem o kontakt do osoby od której masz ofertę.

  9. #12769
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał Wichura87 Zobacz post
    Zamiast dywagować ktoś kto jest zainteresowany ofertą mógłby chociaż zadzwonić na infolinię albo odwiedzić placówkę i samemu zweryfikować wątpliwą rzetelność tych kosztów. Nikt tu nie jest wróżką i nie wie co jeszcze siedzi w tej ofercie.
    Natomiast wiem, że RL mają bardzo duże upusty na auta różnych marek, ale jednocześnie mają też rynek zbytu i wypracowany model sprzedaży samochodów po wynajmie czy leasingu.
    Zadzwoniłem i powiedzieli że mi giuli nie wynajmą bo by rata musiała być 2000 pln

  10. #12770
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    czemu uważasz, że w życiu nie będę ich miał, chłopcze?
    W ogóle... reklamujesz się insignią OPC ale masz też trzy alfy i całym tym garażem jeżdzisz regularnie.. Czy może jedna osoba jeżdzić regularnie czterema samochodami?
    Intrygujące, chłopcze.
    Lepiej pokaż Lexusa, KRS



    W temacie - na ex. left lane nadal nie ma sprzedaży za marzec, ma ktoś już może z innych źródeł? A może żadnej nie sprzedali, bo Alfa tonie, a klienta docelowego nie ma
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory