Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #10661
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Dyskusja o estetyce felg w aucie, które istnieje tylko po to, żeby na papierze cyferki się zgadzały ekozjebom z UE Dajcie siana.
    A dlaczego nie? Masz z tym jakiś problem?


    Bo ja i kazikx najwyraźniej nie, zwłaszcza, że to już dopowiedziane.
    Alfa Romeo Nel Cuore

  2. #10662
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    Dyskusja o estetyce felg w aucie, które istnieje tylko po to, żeby na papierze cyferki się zgadzały ekozjebom z UE Dajcie siana.
    Nie ma to, jak konkretne podsumowanie ledwie zaczętej dyskusji.

    Z drugiej strony, każdy pretekst jest dobry do fajnych rozmów.
    Z tych eco-felg można by również wyprowadzić dyskusję o sensowności samej UE.
    Jedna głupia felga - a tyle ciekawego do powiedzenia.

  3. #10663
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar jaboleq
    Dołączył
    06 2010
    Mieszka w
    Tychy
    Auto
    AR 156 SW 1.9 16V powered by @sdero
    Postów
    7,326

    Domyślnie

    Jak dla mnie to felga AE jest OK - nie jest brzydka ale szału nie robią.
    ::::::: I am IN LOVE with trance! ::::::: Moja włoszka :::::::

  4. #10664
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał integrale Zobacz post
    Biorąc pod uwagę fakt, że 60%-70% sprzedaży Alfy przypada na Włochy to wynik na poziomie 760 szt jest słaby. W takiej ilości sprzedawała się 159 jak zakończyli produkcję ze względu na brak popytu.
    Przez pierwsze 2 lata sprzedaży 159 miesięcznie miała sprzedaż Europie średnio na poziomie ok 5000 szt. Jakoś trudno mi sobie wyobrazić, że Giulia zbliży się do takiego wyniku.
    Poniżej link do wyników segmentu D we Włoszech
    http://www.unrae.it/files/Settembre%...26500d14a7.pdf
    Nie przekonasz ich, Integrale. Mnie atakują, bo brakuje im argumentów. Wedle nich, Giulia sprzedaje się znakomicie a my się nie znamy. Dyskusja z podejście fanatycznym nie ma sensu.

  5. #10665
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Nie przekonasz ich, Integrale. Mnie atakują, bo brakuje im argumentów. Wedle nich, Giulia sprzedaje się znakomicie a my się nie znamy. Dyskusja z podejście fanatycznym nie ma sensu.
    Take it easy.

    Nie kupię Giulii, ale życzę jej jak najlepszej sprzedaży.
    Przecież to cholernie ważne w kontekście obecnej sytuacji i dalszych losów marki.

  6. #10666
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Nie kupię Giulii, ale życzę jej jak najlepszej sprzedaży.
    Przecież to cholernie ważne w kontekście obecnej sytuacji i dalszych losów marki.
    Dobrze powiedziane ! Wyluzujmy trochę, w końcu wszyscy jesteśmy na tym forum bo jesteśmy fanami marki, podobają nam się modele Alfy i chcemy ich widzieć jak najwięcej. Choć ja osobiście chciałbym widzieć więcej pięknych modeli Alfy, a nie trzy modele produkowane w setkach tysięcy egzemplarzy, niczym nie przymierzając Golfa czy różnych Kii czy Hyundai. Czyli raczej różnorodność niż masowość. Ale czy to da się pogodzić z realiami rynkowymi to inna sprawa...

    Edit

    A co reklamy - najpewniej większość budżetu pójdzie w przyszłym roku na Stelvio - bo potencjalny rynek na SUV-a jest /niestety/ większy. Wszyscy wolą te "nadmuchiwane budy", takie czasy Panie... / bez urazy do właścicieli suv-ów/
    Ostatnio edytowane przez mcwaw ; 05-10-2016 o 21:34

  7. #10667
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał Firenze Zobacz post
    Człowieku!!! Naprawdę Ci sprawia przyjemność taka manipulacja faktami i robienie z siebie człowieka który nie posiada zbyt dużego ilorazu inteligencji. Powtarzasz jak mantrę, że Giulia zajęła 7 miejsce w segmencie D. Widziałeś jakie samochody są na tej liście? Naprawdę chcesz porównywać sprzedaż Tiguana, Range Evouqe i Kugi do Giulii? A może masz problem ze swoją osobowością? To całe grono twoich zwolenników na tym forum o którym powtarzasz to tak naprawdę twoje inne nicki. To mi przypomina pewną sytuacje z życia naszego kraju. Ale tak to jest jak ma się kompleks niższości i na siłę stara się udowodnić, że czarne jest białe i odwrotnie. Naprawdę nie wiem co Ty robisz jeszcze na tym forum. Sorry za offtop ale mam dosyć czytania bzdur tego człowieka i zaśmiecania przez niego tematu.
    Trudno komentować ten bełkot. W temacie "nicków" zapytaj admina o IP i inne sprawy. No bo oczywiście, to MUSI być jeden człowiek, nikt nie ma prawa dostrzzegać kiepskiego startu sprzedaży Giulii. Integrale! czy to to ja?

    Co Ty mi o Kudze czy Tiguanie piszesz? Ty trzymaj się kolego faktów: a fakty są takie, że Marchione i Wester oficjalnie ogłaszali cele sprzedażowe AR: 400 tysięcy aut rocznie. Ile lat, w sensie biznesowym, trzeba czekać na taką sprzedaż? Ile lat jeszcze można opóźniać debiuty nowych modeli? Następca 159 miał już od kilku lat jeździć po szosach. Dlaczego tak uparcie nie dostrzegasz wymiernych faktów? Pół roku sprzedaży modelu i SIÓDME MIEJSCE WE WŁOSZECH? w mateczniku Alfy???
    Bardzo gorąco trzymam kciuki za Giulię i markę w ogóle. Ale konsekwentnie powtarzam: dla kogo ma być to auto? Nie widać klienta docelowego a to pod klienta docelowego robi się dany model. Tak działa ten biznes. Tutaj jest problem. Oby został rozwiązany ale musi się to stać szybko, niemal już. To ostatnia szansa dla Alfy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Belfer Zobacz post
    P
    Ja się nie poddałem. Ja cały czas pisałem to samo o tej śmiesznej polityce FCA PL.
    Teraz to już nawet nie trzymają się swoich planów. Po części przez zły układ sił wyższych w Italii a po części przez beztroskie podejście do tematu promocji.
    Niestety, słuszne to są uwagi.

  8. #10668
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Drogi Belfrze, mój glos chyba nie jest odosobniony.

    Zbanuj Andersona.

    Dziekuje.
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  9. #10669
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał kazikx Zobacz post
    Nie kupię Giulii, ale życzę jej jak najlepszej sprzedaży.
    Przecież to cholernie ważne w kontekście obecnej sytuacji i dalszych losów marki.
    mam takie same podejście. Nie widzę jednak klienta docelowego. Na pewno nie są nimi nabywcy bmw, audi czy jaguarów. Oni mają zaufanie do swoich marek, pewną i szeroką ofertę. KTO ma więc kupować Giulie? To po części powód tak marnej (na razie) sprzedaży.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pitero Zobacz post
    Drogi Belfrze, mój glos chyba nie jest odosobniony.

    Zbanuj Andersona.

    Dziekuje.
    Gratuluję koledze podejścia do dyskusji i szacunku dla odmiennego zdania i opinii. Trudno to w ogóle komentować.

  10. #10670
    kazikx
    Gość

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitero Zobacz post
    Drogi Belfrze, mój glos chyba nie jest odosobniony.

    Zbanuj Andersona.

    Dziekuje.
    Bez przesady.

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory