Temat: Alfa Giulia- 2015

  1. #9681
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    http://moto.wp.pl/kat,55194,title,El...?ticaid=1179b0

    Chwilę to trwało, a Wy chcecie, żeby Giulia była lepsza od Merca od pierwszego strzała i to po kilkuletniej przerwie.

  2. #9682
    Użytkownik Fachowiec Avatar Tomtrz
    Dołączył
    01 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    były alfy, jest Jaguar
    Postów
    2,286

    Domyślnie

    @epsonix
    Nikt tu nie jedzie po 159, to sami "wyznawcy" narażają się na śmieszność robiąc ze 159 jakiś kamień milowy, samochód stulecia i tak dalej. Przed chwilą ktoś napisał, że gdyby nie 159 to by nie powstała Giulia. No jakieś totalne odloty. Już pomijając fakt, że Giulia pod wszystkimi względami jest zaprzeczeniem 159, a nie jej "kontynuacją, to 159 się sprzedawało bardzo słabo i prawdopodobnie dlatego też nie było kolejnego modelu. Lepiej od 159 sprzedaje się ten brzydki mumin, "nie prawdziwa alfa", Giulietta.

    Nikt nie mówi, że 159 to zły samochód, to raczej "wyznawcy" automatycznie czują się obrażeni, jak ktoś narusza otoczkę ideału, ostatniej prawdziwej alfy.
    Ostatnio edytowane przez Tomtrz ; 24-08-2016 o 17:45
    Jaguar S-type 4.2 V8
    Alfa Romeo 166 FL - Distinctive - Nero Metallico - 2.4 JTD 20V 175KM - była
    Alfa Romeo 166 - Bieda Edition - 2.0 TS - była
    Citroen Xantia Activa II V6 - była
    Citroen Xantia II 2.0 16V - była
    Skoda Felicia 1.3 MPI - była

  3. #9683
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FerraEnzo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)
    Postów
    567

    Domyślnie

    Co by OT nie robić. Giulia potrzebuje marketingu, żeby dotrzeć do tych mniej świadomych kierowców. Czy wam też wyskakują reklamy QV w przeglądarce ? Przydałaby się jeszcze kampania w TV, jak to jest z RX albo nowym A3 - do porzygania.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 24-08-2016 o 19:55 Powód: Off Topic

  4. #9684
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar FerraEnzo
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    Giulietta 2.0 jtdm (170cv)
    Postów
    567

    Domyślnie

    Co do Giuli to AR osiągnęła jeden z celów - Giulia budzi skrajne emocje, a o to w Alfach chodzi.
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 24-08-2016 o 20:28 Powód: OT

  5. #9685
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    OT

    Wiem, że nie wszyscy przepadają za Belfrem, ale jak tak dalej będzie szło to z nie tak odległym czasem zabraknie mu wina tak pomocnego, w porządkowaniu wątku.


    To co, pokój między Alfistami.

    Może każdy postara się żeby jego kolejny wpis tutaj był o Giulii, tylko i aż.

    Pozdrawiam
    Alfa Romeo Nel Cuore

  6. #9686
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Cytat Napisał Archi Zobacz post
    OT

    Wiem, że nie wszyscy przepadają za Belfrem, ale jak tak dalej będzie szło to z nie tak odległym czasem zabraknie mu wina tak pomocnego, w porządkowaniu wątku.


    To co, pokój między Alfistami.

    Może każdy postara się żeby jego kolejny wpis tutaj był o Giulii, tylko i aż.

    Pozdrawiam
    "Władza" raczej rzadko cieszy się uznaniem, tym bardziej, że głównie autorzy edytowanych postów i upominani widzą ile razy tutaj trzeba zamiatać... Wina mam całe mnóstwo ale jedną wątrobę

    Natomiast mnie zastanawia tylko, jak mało samodyscypliny i rozsądku mają Ci, którzy wiecznie tworzą OT a do tego dowalają sobie nawzajem z zaciekłością i konsekwencją, jakiej próżno szukać w świecie zwierząt... Ja wiem, że złośliwość to cecha inteligentnych ale róbcie to poprzez PW

    Kiedyś się skończy "dzień dziecka" i znów będzie lament na PW, że to nie ja tylko oni a poza tym przecież nic złego nie zrobiłem.


    Dziś dostałem info od Zachara z Autocentrum, że FCA nadal nie odpowiada w sprawie auta do ewentualnego testu. Tak obiektywnie patrząc mamy jakieś 3 miesiące opóźnienia w stosunku do vlogerów/dziennikarzy zza Odry i innych krajów zachodniej Europy.
    "Miszczostfo marketingó i pijaru"
    Ostatnio edytowane przez Belfer ; 24-08-2016 o 20:43

  7. #9687
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał Quadrifoglio156 Zobacz post
    Ostatni mój nocny grosz a propo Giulii ... wystarczy się przejechać późnym wieczorem czy nocą po Warszawie, zobaczyć te krążące bemki i od razu odechciewa się pomysłów pt. "a może lepiej kupić sprawdzone bmw zamiast alfy". Coś w tym jest, wstydził bym się trochę jeździć BMW, a o czynniku wyróżniania się też raczej nie może być mowy.

    a czym się wyróżnia Giulia wieczorem w otoczeniu bmw?

  8. #9688
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    05 2012
    Mieszka w
    WPR
    Auto
    Giulietta Veloce MY2016 / Giulia Veloce 2.0
    Postów
    481

    Domyślnie

    Belfer - biorąc pod uwagę obciążenie Zachara i jego agendę z już zaklepanymi autami, nie ma na co liczyć pewnie aż do czasu wejścia diesla i benzyny 280KM. Nieraz można byłoby coś przyspieszyć, ale on i tak nie ma tego gdzie wcisnąć. Całe szczęście, że zainteresował się tematem nawigacji 6.5 w MY2016, inaczej pewnie FCA by nadal na to "lało", a wiem z doświadczenia, że jego interwencje poruszają niektóre skostniałe dupska w centralach Co do giulii 280konnej, wg theweek.co.uk, nie ma na co liczyć w tym roku (nie wiem czy UK dostaje Alfy później, w końcu trzeba je oszpecić kierownicą po złej stronie - ale nastawić lepiej się na 2017).

    A co do "władzy", nigdy nie jest tak łatwo decydować o losach innych, ale admini innych forów mogliby się sporo od Ciebie nauczyć pokory. Z przyjemnością wróciłem na to forum (wiem, że Ty pewnie z mniejszą czyścisz moje posty z OT, ale ogólnie dobrze Ci idzie )))))

  9. #9689
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Cytat Napisał Tomtrz Zobacz post
    @epsonix
    Nikt tu nie jedzie po 159, to 159 się sprzedawało bardzo słabo i prawdopodobnie dlatego też nie było kolejnego modelu.
    sprzedano ćwierć miliona samochodów modelu 159, faktycznie, BARDZO SŁABO. Trudno Cię czytać, flekujesz auto uznawane powszechnie (media, prasa, fora) za absolutnie piękny, skończony stylistyczne sedan (sportwagon też zresztą), gdzie podczas liftingu nie było czego poprawiać. Takie, własnie takie cechy zawsze były ważne dla alfisti. Nie pojmujesz tego, a ja nie rozumiem, czemu.

    Teraz mamy Giulie, auto robione ewidentnie pod gusta nabywców Niemca. Bez efektu wow, czyli bez tego, czy alfa romeo wyrózniała sie przez dekady na rynku moto. Nie przeczę, silniki, spasowanie, materiały, cudowny wał z karbonu itd Giulia pewnie ma lepsze, zważ jednak na fakt, że powstała ponad dekadę później. Wszystko się zmienia, fanatyzm nie ma sensu, dyskusja sens ma jak najbardziej ale z szacunkiem do rozmówcy, mającego inne zdanie. Tym samochodem alfa romeo nie podbije rynków: moim zdaniem nie ma to szans. jednak, jeśli za tym modelem pójdą inne, zapowiadane od lat, może uda się jednak odnieść zakładany sukces.
    Ostatnio edytowane przez Anderson ; 24-08-2016 o 20:47

  10. #9690
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar Belfer
    Dołączył
    01 2007
    Mieszka w
    Gorlice
    Auto
    Chwilowo: 156 GTA Q2, 159 TBI, Lancia Phedra FL, 147 2.0 3D, RAV4 04' i GT JTD
    Postów
    7,543

    Domyślnie

    Na rozluźnienie atmosfery proponuję każdemu przejrzeć ten temat od początku. Fajne "fakty" odnośnie Giulii można tam znaleźć

Podobne wątki

  1. Wyjazd na targi IAA 2015- Giulia na żywo
    Utworzone przez Belfer w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 06-10-2015, 20:38
  2. [Zapowiedź] Piwo pod Tatrami edyszyn 2015 / jedyny zlot AH 2015?
    Utworzone przez LIGAR w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 11-06-2015, 07:32
  3. Alfa Giulia w 2014?
    Utworzone przez ergomarcin w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 1818
    Ostatni post / autor: 09-08-2014, 13:38
  4. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31
  5. Alfa Romeo Giulia
    Utworzone przez fiergloo w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 23-02-2007, 19:59

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory