Strona 62 z 105 PierwszyPierwszy ... 12525354555657585960616263646566676869707172 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 611 do 620 z 1050

Temat: Alfa Romeo SUV- (Stelvio) 2016...

  1. #611
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,806

    Domyślnie

    Wprowadzą przecież taką wersję i 200KM w benzynie. To pewne.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  2. #612
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    11 2014
    Postów
    883

    Domyślnie

    Skoda Kodiak: mialem wczoraj okazje przejechać się po... lodzie podczas przerwy w meczu hokejowym Liberec - Brno. Nawiasem mówiąc, świetna forma reklamy. No więc ta Skoda Kodiak w wersji wypasionej czeka na Stelvio.
    Piszę o tym dlatego, że konkurencja określi losy Stelvio. A konkurencja nie śpi.

  3. #613
    Użytkownik Pirat drogowy Avatar mcwaw
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Tarnowskie Góry
    Auto
    Giulietta 1,4 170 KM, MT, 2015
    Postów
    229

    Domyślnie

    Z tego na ile zrozumiałem, to w trakcie "dni otwartych" we włoskich salonach, odnotowano rekordowe zainteresowanie Stelvio, biorąc pod uwagę ilość odwiedzających oraz jazd próbnych. Kolejny dobry prognostyk

    http://www.alvolante.it/news/alfa-ro...itatori-350399

  4. #614
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Skoda Kodiak: mialem wczoraj okazje przejechać się po... lodzie podczas przerwy w meczu hokejowym Liberec - Brno. Nawiasem mówiąc, świetna forma reklamy. No więc ta Skoda Kodiak w wersji wypasionej czeka na Stelvio.
    Piszę o tym dlatego, że konkurencja określi losy Stelvio. A konkurencja nie śpi.
    Ty tak na serio a może trollujesz? Skoda to nie bedzie konkurent Stelvio, nikt kogo stać i chce kupić premium za ok 250tys zł nie spojży na Skodę, Forda, Kię itp, będzie wybierał pomiędzy Audi Q5, BMW X3/4 albo jeszcze innymi modelami Merca, Lexusa czy Volvo, a jak stać na jeszce droższe auto, to wtedy i dojdzie Maserati czy Porsche.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 27-02-2017 o 21:22
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #615
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Za 200 z hakiem jest macan Z drugiej strony jak się ma 300k grzech nie brać SRT 8

  6. #616
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Kto co lubi, SRT8 bym nigdy nie chciał - po co mi takie wielkie coś. To nie jest konkurent Stelvio.
    Macan podszedłby i jak najbardziej zestawiałbym go ze Stelvio, nie interesowałem się jednak, nie znam oferty dokładnie i nie wiem co jest w tej wersji za 200 z hakiem, czy nie zrobi się bliżej 300 za coś co Stelvio za 240 zaoferuje (mam na myśli Q4, 280KM i jakieś tam fajne wyposażenie)
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 27-02-2017 o 22:01
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #617
    Użytkownik Znawca Avatar Archi
    Dołączył
    12 2010
    Mieszka w
    Gliwice/Knurów
    Auto
    była GT 3.2 V6 Q2
    Postów
    1,193

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Ty tak na serio a może trollujesz?
    Obie opcje wydają się prawdziwe.



    Cytat Napisał mcwaw Zobacz post
    w trakcie "dni otwartych" we włoskich salonach, odnotowano rekordowe zainteresowanie Stelvio, biorąc pod uwagę ilość odwiedzających oraz jazd próbnych
    Tutaj też o tym jest napisane - 25 000 gości i 6 000 odbytych jazd testowych, do tego fotki

    http://www.alfaromeopress.com/press/...event-in-italy

    http://www.clubalfa.it/24106-alfa-ro...ssionaria.html
    Ostatnio edytowane przez Archi ; 01-03-2017 o 08:26
    Alfa Romeo Nel Cuore

  8. #618
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Cytat Napisał Anderson Zobacz post
    Skoda Kodiak: mialem wczoraj okazje przejechać się po... lodzie podczas przerwy w meczu hokejowym Liberec - Brno. Nawiasem mówiąc, świetna forma reklamy. No więc ta Skoda Kodiak w wersji wypasionej czeka na Stelvio.
    Piszę o tym dlatego, że konkurencja określi losy Stelvio. A konkurencja nie śpi.
    Co jest dla ciebie konkurencją dla Big Maca? Wafel Grzesiek czy filet z kangura?

    Widać, że te swawolne harce na lodzie tak ci się spodobały, że aż zapomniałeś jakim autem trollowałeś po lodzie. KODJAQ nie Kodjak.

  9. #619
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Kto co lubi, SRT8 bym nigdy nie chciał - po co mi takie wielkie coś. To nie jest konkurent Stelvio.
    Macan podszedłby i jak najbardziej zestawiałbym go ze Stelvio, nie interesowałem się jednak, nie znam oferty dokładnie i nie wiem co jest w tej wersji za 200 z hakiem, czy nie zrobi się bliżej 300 za coś co Stelvio za 240 zaoferuje (mam na myśli Q4, 280KM i jakieś tam fajne wyposażenie)
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  10. #620
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2014
    Mieszka w
    Zielona Góra
    Auto
    Rover 45 iDT, Alfa Romeo 159 2.0 JTDm Imola 2 '11
    Postów
    75

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    Macan podszedłby i jak najbardziej zestawiałbym go ze Stelvio, nie interesowałem się jednak, nie znam oferty dokładnie i nie wiem co jest w tej wersji za 200 z hakiem, czy nie zrobi się bliżej 300 za coś co Stelvio za 240 zaoferuje (mam na myśli Q4, 280KM i jakieś tam fajne wyposażenie)
    Ja sobie wczoraj skonfigurowałem Stelvio Super, to wyszło mi 270 tys. i to bez 20" kół i szklanego dachu...

Podobne wątki

  1. [Temat organizacyjny] V Ogólnopolski Zlot Alfa Romeo 166 16-19 czerwca 2016
    Utworzone przez marek230482 w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 239
    Ostatni post / autor: 25-09-2016, 16:05
  2. Alfa Romeo Amore - 27.08.2016
    Utworzone przez boratsc w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 24-08-2016, 07:35
  3. Odpowiedzi: 24
    Ostatni post / autor: 08-04-2016, 22:38
  4. Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 05-04-2016, 15:09

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory