Strona 76 z 155 PierwszyPierwszy ... 26666768697071727374757677787980818283848586126 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 751 do 760 z 1544

Temat: Giulia- Testy, filmy, zdjęcia.

  1. #751
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Moja Giulietta 1.4 ma lepsze brzmienie przy niskich i normalnych obrotach od Veloce. Jak parkuję w garażu to otwieram sobie okno. W Veloce wolę z zamkniętym Veloce ładnie prycha dopiero blisko odcinki. Gorszy dźwięk w Alfie to chyba tylko słyszałem w Brerze 1.7 tbi. Brzmi jak szlifierka. Nawet jak jeździłem Mito 70KM to fajnie było sobie przygazować w garażu.

    Mam nadzieję, że w Coupe to jakoś wyprostują fabrycznie albo przynajmniej wyrównają brzmienie do Giulietty Veloce
    Dlatego ja zamawiam od razu z wymienionym układem :/ serce by mnie bolało, gdybym nie mógł posłuchać tego auta... Stałem testowym veloce obok abartha kolegi i było mi wstyd

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  2. #752
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał KGD Zobacz post
    Dlatego ja zamawiam od razu z wymienionym układem :/ serce by mnie bolało, gdybym nie mógł posłuchać tego auta... Stałem testowym veloce obok abartha kolegi i było mi wstyd
    Chyba połowa właścicieli Veloce wymienia wydech max po miesiącu. Niestety nie słyszałem na żywo żadnej z wymienionym. Oglądałem sporo filmików na YT i tam nie żaden powala. Jeden był nawet spoko ale to straight pipe Imho skoro Włosi nie chcieli/umieli zrobić rasowego brzmienia to powinni dać emulator jakiś Srsly mi by to pasowało. Trudno na zewnątrz brzmienia seicento ale w środku ustawiasz jak chcesz.

    https://www.youtube.com/watch?v=nTzIOs_a-Jg
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  3. #753
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Chyba połowa właścicieli Veloce wymienia wydech max po miesiącu. Niestety nie słyszałem na żywo żadnej z wymienionym. Oglądałem sporo filmików na YT i tam nie żaden powala. Jeden był nawet spoko ale to straight pipe Imho skoro Włosi nie chcieli/umieli zrobić rasowego brzmienia to powinni dać emulator jakiś Srsly mi by to pasowało. Trudno na zewnątrz brzmienia seicento ale w środku ustawiasz jak chcesz.

    https://www.youtube.com/watch?v=nTzIOs_a-Jg
    Żadne z YouTube nie był w sumie nagrany pro (oficjalny film ragazzon to jakiś żart) wszystko jednak brzmi lepiej niż seria w aucie za tyle kasy to w+:+) wia

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  4. #754
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Odnośnie wydechów mamy osobny wątek, ale ja przy okazji wtrącę tylko swoje pytanie: czy ktoś spotkał się kiedyś z jakimś wydechem (poza seryjnym), który nie buczy/dudni? 90% filmików nagrywanych jest na zewnątrz, brzmią wszystkie podobnie (niczym rajdówka grupy N), zastanawiam się, na ile jest to męczące dla pasażerów, np. na autostradzie przy prędkości 160km/h. Jestem pewien, że w takim Maserati, mimo rasowego hałasu na zewnątrz, w środku jest komfortowo pod tym względem (pewności nie mam, nigdy nie miałem okazji).

  5. #755
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,806

    Domyślnie

    Giulia - nawet w wersji Veloce - to nadal zwykły sedan, który ma być wygodny dla pasażerów a wydech powinien być cichy i taki jest. Od efektów dźwiękowych jest wersja Q , pewnie jak wypuszczą jeszcze pośrednią wersję ok. 350 KM to też wydech będzie już coś prezentował.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #756
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Jestem pewien, że w takim Maserati, mimo rasowego hałasu na zewnątrz, w środku jest komfortowo pod tym względem (pewności nie mam, nigdy nie miałem okazji).
    W takim Maserati masz przycisk którym sobie sterujesz czy chcesz budzić sąsiadów odpalając rano samochód czy nie

  7. #757
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Giulia Q
    Postów
    207

    Domyślnie

    Cytat Napisał Żuczek Zobacz post
    Giulia - nawet w wersji Veloce - to nadal zwykły sedan, który ma być wygodny dla pasażerów a wydech powinien być cichy i taki jest. Od efektów dźwiękowych jest wersja Q , pewnie jak wypuszczą jeszcze pośrednią wersję ok. 350 KM to też wydech będzie już coś prezentował.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Wątpie, żeby zmienili wydech na jakiś ultra sportowy - Audi S3, Merc A45 czy Civic Type-R też mają 2 litry a brzmią zgoła inaczej - tylko, że to auta o zupełnie innym przeznaczeniu i do innej grupy odbiorców.

  8. #758
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Kiedyś jak jeździłem 147 GTA to na światłach nie dało się radia słuchać od dudnienia Tam było przegięte w drugą stronę. W trasie po kilkuset km miało się trochę dość. Złoty środek to "przełączany" wydech.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  9. #759
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Kiedyś jak jeździłem 147 GTA to na światłach nie dało się radia słuchać od dudnienia Tam było przegięte w drugą stronę. W trasie po kilkuset km miało się trochę dość. Złoty środek to "przełączany" wydech.
    To chyba miales dziure w wydechu, lub sam wydech grzebany
    147gta na oryginalnym wydechu jest b cywilizowana.

    w

  10. #760
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    To chyba miales dziure w wydechu, lub sam wydech grzebany
    147gta na oryginalnym wydechu jest b cywilizowana.
    No nie wiem. Dokładnie to jeździłem dwoma i basik na światłach przy niskich obrotach przebijał subwoofer Bose W każdej to samo. Wydech oryginalny oba samochody nowe
    Btw fajny samochód jak na tamte czasy

    Ehh żeby w Giulii Veloce było 6 cylindrów to by nie trzeba wymieniać wydechu
    Ostatnio edytowane przez azar ; 16-04-2018 o 23:02
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. Zlot 2015 - zdjęcia, filmy i obrazki
    Utworzone przez Tuti w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 02-10-2015, 17:59
  2. Zdjęcia i filmy ze zlotu :)
    Utworzone przez YonasH w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 57
    Ostatni post / autor: 30-09-2013, 00:35
  3. [Relacja] Grande Pregio Bruntal - zdjęcia i filmy
    Utworzone przez manager5pl w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 12
    Ostatni post / autor: 28-04-2013, 19:57
  4. [Relacja] Zlot Alfaholicy 2012 - zdjęcia, filmy, wrażenia
    Utworzone przez ryloon w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 251
    Ostatni post / autor: 22-01-2013, 21:07
  5. [Relacja] Zlot Alfaholików 2010 - Zdjęcia, Filmy
    Utworzone przez rain w dziale Zloty, imprezy, spotkania
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 17-05-2011, 19:37

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory