Strona 4 z 15 PierwszyPierwszy 1234567891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 146

Temat: Giulia Sportwagon...?

  1. #31
    Użytkownik Romeo Avatar .Andrzej.
    Dołączył
    10 2014
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    do zabawy: Alfa Romeo Gtv 1.9 JTDm, na co dzień: duże z V6 i RWD
    Postów
    678

    Domyślnie

    IMO, skoro FCA jest graczem globalnym i zaprezentował SUV'a, to o SW można zapomnieć (przynamjmniej na 2-3 lata). Taka wersja nadwoziowa to jest sprzedawalna tylko w EU, a tutaj jest ... tak jak widać. Prym wiodą niestety Niemcy. Ktoś kto skusi się na nowy model Alfy, będzie miał do wyboru Giulię albo Stelvio, które to, moze się okazać całkiem fajną alternatywą dla Giulii SW.
    No chyba że potencjalny nabywca będzie się kierował opiniami innych, że SUV'y to kupują osoby leczące kompleksy itp. Oczywiście ja takiej opinii nie podzielam. Wówczas pozostaje czekać na SW

  2. #32
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Stelvio moze przejac jakas czesc klientow na Giulie SW, ale na pewno nie wiekszosc. Fakt pojawienia sie Stelvio w 2017 w sprzedazy tez na pewno moze miec wplyw na ewentualne opoznienie wprowadzenia SW. Pozyjemy, zobaczymy.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  3. #33
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    Patrząc na rozwój średniej Alfy dochodzę do wniosku, że trzeba poczekać na coś wystrzałowego. 156 była trzęsieniem ziemi, a potem odwrotnie niż u mistrza suspensu było niestety tylko gorzej. 156 po lifcie szpetna, 159 przyzwoicie , a le w porównaniu do 156 to jest delikatnie mówiąc porażka....
    Gdy patrzę na Giulię to widzę mix Mazdy 6 ,BMW 3 i wspomnianej Hondy. Tu nie ma się czym chwalić. Alfa zalicza dno i powinno już teraz być tylko lepiej. Czekam na następcę Giulii
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

  4. #34
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    przesadzasz. wielu osobom to co zaproponowali odpowiada. dla mnie o ile kolor nie jest biały a wnętrze czarna nuda, to wszystko gra jak dołoży się większe felgi.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #35
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Cytat Napisał quba Zobacz post
    159 przyzwoicie , a le w porównaniu do 156 to jest delikatnie mówiąc porażka....
    W tym momencie spadłem z krzesła

  6. #36
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    Zanim usiądziesz na krześle po prostu sprawdź czy masz nogi dokręcone.

    Nie widzisz doskonałych proporcji 156, lusterek, pięknych przetłoczeń, innowacyjnego zatarcia tylnych klamek czy wreszcie doskonałych wręcz wymiarów filigranowych tylnych lamp?
    Oczywiście w porównaniu z obłą , ciężką pozbawioną linii 159...to auto wygląda trochę jakby złożone z trzech na siłę dopasowanych części. SW jest lepsze. NA szczęście.


    Oczywiście gdy się spojrzy , kto projektował te modele wszystko staje się jasne

    Walter de'Silva -156, Giugiaro -159. Pisałem , że lifting 156 został popsuty...dlaczego? Bo robił go Giugiaro
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

  7. #37
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar tomek evo
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Sosnowiec
    Auto
    159 1.9 150 KM
    Postów
    691

    Domyślnie

    Wygląd to zawsze kwestia gustu ale nigdy nie napisałbym o AR159 "ciężką pozbawioną linii 159...to auto wygląda trochę jakby złożone z trzech na siłę dopasowanych części".

  8. #38
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Dymo
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Newport
    Auto
    AR Mito 0,9 TwinAir 105KM 2014r.
    Postów
    336

    Domyślnie

    Cytat Napisał quba Zobacz post
    Zanim usiądziesz na krześle po prostu sprawdź czy masz nogi dokręcone.

    Nie widzisz doskonałych proporcji 156, lusterek, pięknych przetłoczeń, innowacyjnego zatarcia tylnych klamek czy wreszcie doskonałych wręcz wymiarów filigranowych tylnych lamp?
    Oczywiście w porównaniu z obłą , ciężką pozbawioną linii 159...to auto wygląda trochę jakby złożone z trzech na siłę dopasowanych części. SW jest lepsze. NA szczęście.


    Oczywiście gdy się spojrzy , kto projektował te modele wszystko staje się jasne

    Walter de'Silva -156, Giugiaro -159. Pisałem , że lifting 156 został popsuty...dlaczego? Bo robił go Giugiaro
    Tutaj kolega ma sporo racji. Czesto wracam do domu Mito, patrze na moja 156 zaparkowana na podjezdzie i zastanawiam sie jak 14-sto letni samochod z 310 tys km na liczniku moze wciaz wygladac zajebiscie... Siedzi na tym podjezdzie jak przyczajony czarny kot ktory zaraz rzuci sie na swoja zdobycz...
    AR 155 1.9TD 90KM 1992 - byla
    AR 146 2.0 Ti 150KM 1996 - byla
    AR 156 1.9Jtd 115KM 2002 - ciagle jest
    AR 159 1.9Jtdm 150KM 2007 - byla
    AR Mito 0.9TwinAir 105KM 2014 - jest
    AR Giulietta 2.0 120KM 1981 - w trakcie remontu
    AR Spider 2.0 150KM 1999 - jest!

  9. #39
    Użytkownik Znawca Avatar quba
    Dołączył
    06 2015
    Auto
    Alfa - 159 2,4 BMW 335ix, Mazda MX-5
    Postów
    1,731

    Domyślnie

    Cytat Napisał tomek evo Zobacz post
    Wygląd to zawsze kwestia gustu ale nigdy nie napisałbym o AR159 "ciężką pozbawioną linii 159...to auto wygląda trochę jakby złożone z trzech na siłę dopasowanych części".
    Kierowałem się relatywizmem. Gdyby 159 została zrobiona przez VW powiedziałby Wow! Odważni są...ale od Alfy Romeo oczekujemy więcej, szczególnie po takiej bombie jak pierwsza 156.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Dymo Zobacz post
    Tutaj kolega ma sporo racji. Czesto wracam do domu Mito, patrze na moja 156 zaparkowana na podjezdzie i zastanawiam sie jak 14-sto letni samochod z 310 tys km na liczniku moze wciaz wygladac zajebiscie... Siedzi na tym podjezdzie jak przyczajony czarny kot ktory zaraz rzuci sie na swoja zdobycz...
    Dlatego moja 156 jest ustawiona tyłem do wyjazdu...żeby na nikogo nie napadła. Po co mi problemy..
    Gdy Alfa stoi w serwisie gdzie jest Romeo? Szuka części...

  10. #40
    Użytkownik Alfa i Omega Avatar janek
    Dołączył
    07 2011
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    było: 147, Giulietta jest: Giulia '17 i Spider '85
    Postów
    474

    Domyślnie

    Mi się Giulia bardzo podoba, lubię nowoczesną kreskę. 156 to moim zdaniem najbrzydsza Alfa - do małego trójkąta na masce się nie przekonam. Każdy ma swój gust




    Enviado do meu iPhone usando o Tapatalk

Podobne wątki

  1. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23
  2. Alfa Romeo Giulia Sportwagon / następca 159 SW
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 20:34
  3. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory