Strona 6 z 15 PierwszyPierwszy 123456789101112131415 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 146

Temat: Giulia Sportwagon...?

  1. #51
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar kasztelan
    Dołączył
    12 2009
    Mieszka w
    stolicy
    Auto
    logiczne że alfa
    Postów
    5,319

    Domyślnie

    Cytując za onetem w tym roku Mercedes sprzedał ponad 2mln aut z czego 700tys to były auta klasy SUV, to daje 35% całego wolumenu !!! W Alfie powinni tylko i wyłącznie skupić się na Stelvio bo to ona pociągnie sprzedaż.

  2. #52
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Ludvigus
    Dołączył
    08 2008
    Mieszka w
    Trzebownisko, Rzeszów, PL
    Auto
    Giulia 2.0TB, 147 1.6 TS
    Postów
    761

    Domyślnie

    Cytat Napisał Hyoah Zobacz post
    nie dobrze ... wiem że pewnie to analizowali i podjęli taką decyzje bo brakuje zapewne kasy lub/i ludzi ... ale mimo wszystko dużo osób czekało na SW (np. ja). Szkoda.
    Alfa jest częścią FCA, a Ci patrzą globalnie. Globalnie samochody kombi zawieszone w puli "premium" sprzedają się jako tako tylko w Europie. Dlatego "station wagon" powstanie tylko, jeśli Stelvio i Giulia "zrobią robotę".

    http://www.ilsole24ore.com/art/motor...--160836.shtml

    L.

  3. #53
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał clubalfa.it
    Alfredo Altavilla importante leader del Chrysler Fiat Group EMEA area Automobili ha fatto una dichiarazione importante nelle ultime ore di Alfa Romeo Giulia Sportwagon. Questa versione di Julia atteso da molti appassionati del marchio Alfa Romeo, sembra che non torneranno. la sua uscita sarà annullata.
    na tyle ile google dobrze to tłumaczy: szanse na SW maleją.

  4. #54
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    09 2016
    Mieszka w
    Szczecin
    Auto
    Giulietta 1.4 MA 170, Toyota GT86
    Postów
    96

    Domyślnie

    nie dobrze.. bo ja na nią czekam...

  5. #55
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Pomyślcie chwilę. Alfa chce być marką globalną. Kombi sprzedają się tylko w Europie... Byłoby to trochę dziwne jakby SW się pojawiło.

  6. #56
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Dziwne będzie jak nie będzie

    Przy wolumenie sprzedaży Alfy dodatkowe 50 tys. szt. zrobiło by różnicę. Myślę, że będzie za rok, dwa.

  7. #57
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Pomyślcie chwilę. Alfa chce być marką globalną. Kombi sprzedają się tylko w Europie... Byłoby to trochę dziwne jakby SW się pojawiło.
    dlaczego? SW chocby w Europie to jest czesc globalnej sprzedazy - niech bedzie to tylko 20-25% produkcji Giuli, to ciagle obniza koszty produkcji sedanow, bo 95% czesci jest wspolnych. Jakos BMW 3 globalny product moze byc robione w wielu wersjach : limuzyna, touring, gran turismo, do tego zrobili serie 4 (ktora pewnie bazuje na 90% czesci z 3) a tam coupe, gran coupe, cabrio. chyba oni sie nie myla w trafnej polityce modelowej?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  8. #58
    Użytkownik Znawca Avatar Pucek-159
    Dołączył
    07 2013
    Mieszka w
    Białobrzegi/WBR
    Auto
    Giulietta QV
    Postów
    1,320

    Domyślnie

    Dajmy czasu trochę, 156sw i 159sw pojawiły się później od sedana...
    2013-2019 - 06' AR 159 1.9 JTDm 8v - Grigio Titanio
    2019-2020 - 08' Fiat Nuova Bravo 1.9 JTDm 16v - Rosso Maranello
    2020-2022 - 11' AR Giulietta Sportiva 2.0 JTDm powered by @sdero - Rosso 8C Competizione
    2022- ... - 10' AR Giulietta Quadrifoglio Verde 1.75 TBI - Rosso 8C Competizione

  9. #59
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar 145Q
    Dołączył
    03 2008
    Mieszka w
    Piotrków Trybunalski/Wrocław
    Auto
    Alfa Romeo 156 SW 1.9 JTD M-Jet 2004
    Postów
    735

    Domyślnie

    Alfa nie ma tyle siana, żeby naprodukować wersji nadwoziowych z nadzieją, że wyjdzie czy nie. A 20-30tyś SW które rocznie by się sprzedawało w Europie nie jest warta zachodu (to moja opinia, ok?) Co innego z Coupe. Może i w Europie szału nie zrobi, ale można to pchnąć i do US, Japonii, Chin czy Australii.





    Nigdzie nie ma info o Giulii SW. Jest za to info o Coupe Roadstera przejął Abarth, więc to też temat zamknięty.
    Ostatnio edytowane przez 145Q ; 09-02-2017 o 16:06

  10. #60
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,000

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pucek-159 Zobacz post
    Dajmy czasu trochę, 156sw i 159sw pojawiły się później od sedana...
    oby, bo nie wiem czy Stelvio to bedzie cos co mi przypadnie do gustu, I skonczy sie tym ze przygladne sie blizej BMW 4 gran coupe, czyli czemus co ma zalety kombi/hatchbaka (liftback) a wyglada lepiej niz odpowiednik kombi.
    tam moge miec xdrive w slabszych wersjach silnikowych jesli tylko chce, nie musze od razu pchac sie w Veloce jak w przypadku Giuli, skoro I tak jest to silnik tylko 4 cylindrowy (w obu przypadkach, w tym zakresie mocy), wiec motywacja spada. nie pasuja mi w Veloce pelne skorzane siedziania, w BMW biore co chce I cena bedzie podobna.

    Nie wiem czy dobrze Wlosi kombinuja skoro czesciowo pojanrany Giulia fan marki nie bardzo znajduje auto dla siebie i oglada sie na konkurencje.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał 145Q Zobacz post
    Alfa nie ma tyle siana, żeby naprodukować wersji nadwoziowych z nadzieją, że wyjdzie czy nie. A 20-30tyś SW które rocznie by się sprzedawało w Europie nie jest warta zachodu (to moja opinia, ok?) Co innego z Coupe. Może i w Europie szału nie zrobi, ale można to pchnąć i do US, Japonii, Chin czy Australii.


    Nigdzie nie ma info o Giulii SW. Jest za to info o Coupe Roadstera przejął Abarth, więc to też temat zamknięty.
    Nie wiem czy potrzebny im jest full size sedan,czy lepszy nie bylby mid size SW
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23
  2. Alfa Romeo Giulia Sportwagon / następca 159 SW
    Utworzone przez Tuti w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 24-03-2010, 20:34
  3. Alfa Giulia
    Utworzone przez Emenems w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-11-2008, 18:31

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory