Strona 24 z 145 PierwszyPierwszy ... 14151617181920212223242526272829303132333474124 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 231 do 240 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #231
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Chwilę mnie nie było i już wyjaśniam: podałem wersję nawigacji z systemu. W tzw. międzyczasie rozpracowałem jednak, co robię źle. Próbowałem pobrać plik na dysk w kompie, licencja wchodziła a mapy powodowały komunikat jak wyżej. Ale w akcie desperacji podpiąłem pendriva i wszystko poszło jak należy. Teraz muszę tylko zastanowić się, kiedy przeprowadzić uaktualnienie - czy postawić auto na ponad godzinę z pykającym motorem czy też poczekać do piątku, kiedy to jadę w dłuższą podróż (planowo ok. 4 godzin), a do tego w trasie, którą znam na pamięć więc navi nie potrzebne.
    Takie jeszcze pytanie: ile ważą te pliki? Bo mnie pobrało 6,64 GB.
    Ostatnio edytowane przez prezes-tk ; 04-03-2018 o 20:56

  2. #232
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie

    Cytat Napisał prezes-tk Zobacz post
    Chwilę mnie nie było i już wyjaśniam: podałem wersję nawigacji z systemu. W tzw. międzyczasie rozpracowałem jednak, co robię źle. Próbowałem pobrać plik na dysk w kompie, licencja wchodziła a mapy powodowały komunikat jak wyżej. Ale w akcie desperacji podpiąłem pendriva i wszystko poszło jak należy. Teraz muszę tylko zastanowić się, kiedy przeprowadzić uaktualnienie - czy postawić auto na ponad godzinę z pykającym motorem czy też poczekać do piątku, kiedy to jadę w dłuższą podróż (planowo ok. 4 godzin), a do tego w trasie, którą znam na pamięć więc navi nie potrzebne.
    Takie jeszcze pytanie: ile ważą te pliki? Bo mnie pobrało 6,64 GB.
    Ponad 8 GB


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  3. #233
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Alfy Romeo MiTo; Alfa Romeo 159sw; Alfa Romeo Gulia Super
    Postów
    1,285

    Domyślnie

    Pendrive musi być w formacie NTFS. Wielkość pliku powyżej 8 GB. Silnik nie musi chodzić wystarczy podpiąć prostownik lub trasa. Plik powinien dać się ściągnąć na dysk

  4. #234
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie Wbudowana nawigacja

    Wielkość pliku zależy chyba od navi np 6,5” ma plik ponad 6gb


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez sebol75 ; 04-03-2018 o 22:52

  5. #235
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2017
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    39

    Domyślnie

    Pany - bo zielony jestem. Skąd pobrać nowe mapy do FE? To gdzieś ogólnodostępne jest?!

  6. #236
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2017
    Auto
    Alfa Romeo ;)
    Postów
    644

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jacek Słanina Zobacz post
    Pany - bo zielony jestem. Skąd pobrać nowe mapy do FE? To gdzieś ogólnodostępne jest?!
    W podwieszonym wątku jest info

  7. #237
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Po wielu bojach udało mi się ściągnąć aktualizacje navi, które zadziałały w aucie - te, o których pisałem wcześniej nie chciały ruszyć ale nie wiem, czy wina nie leżała po stronie procedury. Dzisiaj po raz kolejny ściągałem dane z konta na Mopar, kilka razy przerywało ale w końcu poszło. A potem system auta nie chciał - podawał komunikat o niewłaściwym pliku itp., aż w akcie desperacji wsadziłem pendriva do gniazda pod panelem klimy (wcześniej wpychałem go do gniazda w podłokietniku, zgodnie z zaleceniami z forum jak i serwisu - od razu poszło. Aktualizacja trwała ok. 45 minut na pracującym silniku. Teraz mam wersję 1001.8704.

  8. #238
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cześć wszystkim, jestem tu nowy także jeśli spytam o coś co już było wybaczcie , mianowicie, od 2 tygodni jestem świeżym posiadaczem Stelvio Executive, auto świetne, zresztą wybór nieprzypadkowy, to moja pierwsza AR, wczoraj przeszedłem przez procedurę aktualizacji map (nowe auto miało mapy na których nie było dróg które są otwarte od 06..2017) ale to nie problem także traktuje to jako nowy skill , problemem dla mnie jest brak informacji o sytuacji drogowej, coś co w Tom-Tomie działa idealnie, tutaj leży, rozumiem że w tego typu navi powinno działać TMC, no właśnie, powinno, ale informacji nie mam żadnej o korkach, remontach etc. macie jakieś doświadczenia w tej materii ? Działa to czy w tej navi są realia 20-go wieku ?

  9. #239
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Nie ma w Giulii/Stelvio TMC w Polsce. Bo nie wykupili licencji czy coś tam takiego. Witamy w FCA
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  10. #240
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    konfigurując Giulię Veloce z jakimś tam wyposażeniem dodatkowym (za 35tyś), celowo nie wziąłem nawigacji. Nie kumam jak można dopłacić 5tyś za same mapy, marny interfejs i brak działającego TMC - takie coś to może jest warte 500-1000zł na mój gust. Wziąłem android auto, liczę że gdy będę potrzebował navi (sporadycznie) to fajniej to zadziała niż ori navi. Jedyny dyskomfort to że trzeba będzie się podłączać z telefonem przez kabel. Może jednak wrzucę stary telefon do Giuli na stałe, do niego jakiegoś SIMa z netem i będzie robił za navi którego nie muszę podłączać?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory