Strona 29 z 145 PierwszyPierwszy ... 19202122232425262728293031323334353637383979129 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 281 do 290 z 1444

Temat: Wbudowana nawigacja

  1. #281
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Nie oszukujmy się jest zła.
    Nie potrafi się wysłowić po Polsku. Update to jakiś koszmar. Wprowadzanie literek kołem fortuny to pomysł z 2003r. TMC w Polsce i tak nie ma więc w sumie ta nawigacja nie oferuje nic więcej jak ta z 159. Ma ciut lepszą grafikę Srsly? To wszystko za 6k.

    Wybór optymalnej trasy też pozostawia wiele do życzenia.
    A tymczasem, za 1.5k PLN macie CP/AA Mirroring.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  2. #282
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2015
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Mito 1.4 Multiair 105 KM
    Postów
    22

    Domyślnie

    Z tą nawigacją to trochę paradoks wychodzi. Kupiłem niedawno samochód (mniejsza o to jakiej marki, Alfa odpadła podczas wyboru...), w którym mam nawigację jakiegoś producenta i informacje o ruchu TomTom (dostępne przez WiFi), które są po prostu rewelacyjne... Działa to na tyle dobrze, że AA uruchomiłem, zobaczyłem i nie będę używał. Wy macie całą nawigację od TomTom i jest dramat... To jest bez sensu.

  3. #283
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Ja się muszę tutaj zgodzić. Nawigacja wbudowana to porażka po całości.

    1) Wprowadzenie czegokolwiek jest po prostu lekko mówiąc upierdliwe
    2) Podawane komunikaty są tragiczne, zarówno akcent jak i poprawność zdania (sławne kilometrów kilometry)
    3) Aktualość map i sam proces aktualizacji..
    4) Dokładność map, na niektórych ulicach brakuje połowy numerów. Oczywiście google maps, waze, polskie wynalazki czy openstreet maps wszystko mają.
    5) Nie ma TMC

    Używanie tego to koszmar.

    AA ratuje sytuację ale tylko połowicznie, używanie AA bez touch screena to też tragedia, wprowadzenie adresu nie z telefonu to jeszcze większa masakra niż na wbudowanym (sytuację trochę ratuje google assistant ale ten znowu ma problemy ze zrozumieniem polskich ulic/nazw).

  4. #284
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    "Kilometry kilometrów" czy "leko w prawo" to jest nic, odsłuchiwanie sms (text to speech) to dopiero jest kopalnia beki

    https://drive.google.com/open?id=1m6...kWKkbIMVraYt0v
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  5. #285
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Wytłumaczcie proszę debilowi informatycznemu co to ten AA Mirroring [emoji854]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #286
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukicrx Zobacz post
    Wytłumaczcie proszę debilowi informatycznemu co to ten AA Mirroring [emoji854]


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Car Play lub Android Auto Mirroring. A więc w skrócie możliwość używania np Android Auto w samochodzie. Aplikację Android Auto musisz uruchomić na telefonie, podłączyć go kabelkiem a Mirroring po prostu ci wyświetla na ekranach w aucie. Masz dzięki temu Google Maps a nie jakieś nieaktualne wynalazki.
    Aha. Google Assistant rozumie bardzo dobrze komunikaty. Jeszcze ani razu nie wprowadzałem adresu na kole fortuny

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  7. #287
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    08 2016
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Super 2.0T
    Postów
    42

    Domyślnie

    Cytat Napisał jedrzejnowak Zobacz post
    Ja się muszę tutaj zgodzić. Nawigacja wbudowana to porażka po całości.
    AA ratuje sytuację ale tylko połowicznie, używanie AA bez touch screena to też tragedia, wprowadzenie adresu nie z telefonu to jeszcze większa masakra niż na wbudowanym (sytuację trochę ratuje google assistant ale ten znowu ma problemy ze zrozumieniem polskich ulic/nazw).
    Na szczęście w wakacje Google Assistant będzie w języku polskim, więc problem z nazwami ulic mam nadzieję, że zostanie rozwiązany. Tak przynajmniej twierdzi Google

  8. #288
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2018
    Mieszka w
    BB
    Auto
    AR Stelvio Executive
    Postów
    98

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Car Play lub Android Auto Mirroring. A więc w skrócie możliwość używania np Android Auto w samochodzie.
    Ok, tak przypuszczałem że to coś takiego a teraz zestaw pytań dodatkowych, czy jest też coś takiego dla iOS ? Czy apka w telefonie wystarczy czy potrzebna jest jakaś modyfikacja w radiu w samochodzie ? Jak się to ma do gwarancji ?

  9. #289
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał Lukicrx Zobacz post
    Ok, tak przypuszczałem że to coś takiego a teraz zestaw pytań dodatkowych, czy jest też coś takiego dla iOS ? Czy apka w telefonie wystarczy czy potrzebna jest jakaś modyfikacja w radiu w samochodzie ? Jak się to ma do gwarancji ?
    Car Play to to samo dla Apple. Pewnie działa tak samo co do zasady, czyli musisz mieć aplikację na telefonie.

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  10. #290
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Powiem tak- do tego, do czego ją potrzebuję, nawigacja na pokładzie mi styka. Jak mam wątpliwości zawsze mogę się czymś posiłkować- no i oczywiście Android Auto. Jedyne co mi nie pasuje, ale to kwestia przyzwyczajenia to wpisywanie nazw ulic męczę się przy tym, jak na ps4 lub innym android TV

Podobne wątki

  1. Nawigacja
    Utworzone przez Greq w dziale 156
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 08-08-2010, 17:40
  2. nawigacja po FL
    Utworzone przez cin1 w dziale 166
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 16-01-2010, 18:08

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory