Strona 8 z 89 PierwszyPierwszy 12345678910111213141516171858 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 883

Temat: Alfa Romeo Giulia - pytania przed zakupem

  1. #71
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Panowie czasem czytajac komentarze o lusterkach, szybach, pamieci elektronicznej po prostu chce mi sie smiac... Chcecie miec idealne wyciszenie, czy zapamietywanie pozycji lusterek to kupcie cos innego. Giulia to swietny jak nie najlepszy samochod w swojej klasie jesli chodzi o jakosc prowadzenia, radosc z jazdy, przyspieszenie, dynamicznosc, wyglad czy w pewnym sensie dzwiek silnika, jakosc wykonania - tak powiem to glosno, jakosc wykonania jest BARDZO dobra, przynajmniej w wersji Veloce. Siedzenia sa idealne i nie mowie tutaj o zapamietywaniu pozycji ( wciskasz numerek i masz pozycje ). To o czym tutaj mowicie ta sa pierdoly ale jak sie dla was licza to kupcie cos innego, co bedzie gorzej jezdzic, gorzej trzymac sie drogi, gorzej przyspieszac, wywolywac mniej emocji. To jest bardzo subiektywne i jak wam zalezy na tych rzeczach to naprawde macie duzo samochodow do wyboru. Sorry ale chyba znamy inne znaczenie slowa premium. Panowie mamy wolny rynek, ogromny wybor samochodow, kazdy kupuje cos dla siebie.

  2. #72
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    08 2014
    Mieszka w
    Lublin
    Auto
    159 2.4 Q-Tronic 2009
    Postów
    326

    Domyślnie

    Moim zdaniem obniżenie lusterek podczas cofania to nie są żadne luksusy rodem z S klasy więc można by było się o to pokusić. Wygodny dodatek i w mojej opinii nie koliduje zupełnie z sportowym charakterem Giulii.

    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka

  3. #73
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Pitero Zobacz post
    Z filozofia chodzi mi o wspomniana analogowosc i sportowy CHARAKTER, bo sportowym autem oczywiscie ze nie jest. Dla Ciebie premium to gadzety i wygoda. Dla mnie jakosc wykonania i prowadzenia. Alfa poki co stara sie poprawiac w tej drugiej materii.
    Dla mnie premium to całokształt. Czyli komfort, wrażenia z jazdy i dodatkowe bajery.

  4. #74
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał Szkaradnik Zobacz post
    Moim zdaniem obniżenie lusterek podczas cofania to nie są żadne luksusy rodem z S klasy więc można by było się o to pokusić. Wygodny dodatek i w mojej opinii nie koliduje zupełnie z sportowym charakterem Giulii.

    Wysłane z mojego MI 5 przy użyciu Tapatalka
    Ale nie jest tu mowa tylko tym, prawda?
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  5. #75
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Dla mnie premium to całokształt. Czyli komfort, wrażenia z jazdy i dodatkowe bajery.
    Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  6. #76
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Panowie czasem czytajac komentarze o lusterkach, szybach, pamieci elektronicznej po prostu chce mi sie smiac... Chcecie miec idealne wyciszenie, czy zapamietywanie pozycji lusterek to kupcie cos innego. Giulia to swietny jak nie najlepszy samochod w swojej klasie jesli chodzi o jakosc prowadzenia, radosc z jazdy, przyspieszenie, dynamicznosc, wyglad czy w pewnym sensie dzwiek silnika, jakosc wykonania - tak powiem to glosno, jakosc wykonania jest BARDZO dobra, przynajmniej w wersji Veloce. Siedzenia sa idealne i nie mowie tutaj o zapamietywaniu pozycji ( wciskasz numerek i masz pozycje ). To o czym tutaj mowicie ta sa pierdoly ale jak sie dla was licza to kupcie cos innego, co bedzie gorzej jezdzic, gorzej trzymac sie drogi, gorzej przyspieszac, wywolywac mniej emocji. To jest bardzo subiektywne i jak wam zalezy na tych rzeczach to naprawde macie duzo samochodow do wyboru. Sorry ale chyba znamy inne znaczenie slowa premium. Panowie mamy wolny rynek, ogromny wybor samochodow, kazdy kupuje cos dla siebie.
    Dobrze rozumiem Twoją wypowiedź, że Giulia nie ma pamięci lusterek?

    Możliwe, że po pewnym czasie kiedy minie Ci zadowolenie z nowego zakupu to poczujesz brak tych moim zdaniem podstawowych rzeczy. Dla mnie Giulia ma być samochodem na codzień, więc od super sportowych osiągów, które na drogach publicznych zapewne wykorzystam w niewielkim procencie ważniejsza jest przyjemność z jazdy w względnym komforcie. Oczywiście, że mamy wolny rynek dlatego ja chyba nie zdecyduje się na zakup Giuli lub poczekam kilka miesięcy, aż ja dopracują bo w tej chwili moim zdaniem nie warto. Co do wyciszenia w pierwszych Mazdach 6 też było z tym słabo, ale co roku było to poprawianie i mam nadzieję, że tak samo będzie z Giulią.

    Nie oczekuje klimatyzowanych foteli z masażem, które są w wyśmiewanym wcześniej w tym poście Talismanie, ale tak jak pisze [MENTION=42285]Szkaradnik[/MENTION] obniżanie lusterek to nie jest żaden luksus, zapewne wystarczy modyfikacja oprogramowania. Pamiętajmy, że mówimy o samochodzie za prawie 200 tysięcy.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Pitero Zobacz post
    Jak coś jest do wszystkiego, to jest do niczego.

    Tak samo bezsensowne powiedzonko jak to, że o gustach się nie dyskutuje

  7. #77
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Panowie czasem czytajac komentarze o lusterkach, szybach, pamieci elektronicznej po prostu chce mi sie smiac...
    Dokładnie! Dla mnie ideałem byłaby goła Veloce z Q4 . Mam nadzieję że kiedy będę kupował Giulie to wszelkie badziewie da się wyłączyć MES-em

  8. #78
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Pitero
    Dołączył
    12 2015
    Mieszka w
    Ruda Śląska
    Auto
    Giulietta Sprint
    Postów
    672

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    Dobrze rozumiem Twoją wypowiedź, że Giulia nie ma pamięci lusterek?

    Możliwe, że po pewnym czasie kiedy minie Ci zadowolenie z nowego zakupu to poczujesz brak tych moim zdaniem podstawowych rzeczy. Dla mnie Giulia ma być samochodem na codzień, więc od super sportowych osiągów, które na drogach publicznych zapewne wykorzystam w niewielkim procencie ważniejsza jest przyjemność z jazdy w względnym komforcie. Oczywiście, że mamy wolny rynek dlatego ja chyba nie zdecyduje się na zakup Giuli lub poczekam kilka miesięcy, aż ja dopracują bo w tej chwili moim zdaniem nie warto. Co do wyciszenia w pierwszych Mazdach 6 też było z tym słabo, ale co roku było to poprawianie i mam nadzieję, że tak samo będzie z Giulią.

    Nie oczekuje klimatyzowanych foteli z masażem, które są w wyśmiewanym wcześniej w tym poście Talismanie, ale tak jak pisze [MENTION=42285]Szkaradnik[/MENTION] obniżanie lusterek to nie jest żaden luksus, zapewne wystarczy modyfikacja oprogramowania. Pamiętajmy, że mówimy o samochodzie za prawie 200 tysięcy.

    - - - Updated - - -




    Tak samo bezsensowne powiedzonko jak to, że o gustach się nie dyskutuje
    To proszę wskaż mi auto, które spełnia wszystkie Twoje oczekiwania.

    A tak, c klasa bez tabletu. To moze poczekaj na lift?
    Tylko nie truj na forum merca ze prowadzi sie gorzej od Giulii.. bo i od nich uslyszysz to "bezsenowne powiedzonko". A o gustach sie nie dyskutuje, bo jeszcze nikt nikomu gustu nie zmienil.
    Made in Italy, perfected in my garage. Giulietta Sprint Speciale

  9. #79
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Przecież żony i samochodu się nie pożycza, to po co wam zapamiętywanie ustawień lusterek, czy foteli? Wystarczy raz ustawić!
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta Avatar sebol75
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce, 159JTDm150@192/405, 147JTD
    Postów
    283

    Domyślnie

    Cytat Napisał Krzysztof Zobacz post
    Przecież żony i samochodu się nie pożycza, to po co wam zapamiętywanie ustawień lusterek, czy foteli? Wystarczy raz ustawić!
    Dokładnie to samo chciałem napisać auto jest moje a ze żona czasem wróci z imprezy to sobie poustawiać moze raz na ruski rok
    Przecież na codzień i tak jeździ swoim


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. Giulia opinie przed zakupem
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 52
    Ostatni post / autor: 18-02-2017, 22:35
  2. Alfa Romeo 156 1.9 kilka pytań przed zakupem
    Utworzone przez Haczyk94 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-04-2015, 12:00
  3. Porady przed zakupem Alfa Romeo 147
    Utworzone przez Piotrek3006 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 19
    Ostatni post / autor: 11-08-2013, 09:25
  4. [156] Pytania przed zakupem
    Utworzone przez lukib7 w dziale 156
    Odpowiedzi: 10
    Ostatni post / autor: 09-04-2011, 07:21

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory