Strona 12 z 143 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920212262112 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #111
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Suzumushi
    Dołączył
    08 2012
    Mieszka w
    Kraków
    Auto
    155Q4, 147GTA, Giulietta QV, Giulia Q, Ducati STF V4S
    Postów
    753

    Domyślnie

    AA bedzie mozna zamawiac 0d 02.01.2018, takie info z salonu

  2. #112
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Suzumushi Zobacz post
    AA bedzie mozna zamawiac 0d 02.01.2018, takie info z salonu
    Ile to ja juz mialem takich informacji... Pierwsza byla ze od wrzesnia, nawet do cennikow wskoczyl. Jakos nie wierze

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  3. #113
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał filop Zobacz post
    Ale że chciałeś Giulię a z powodu braku AA kupiłeś ... megane ???
    Rozważałem bardzo różne samochody Giulię, Talismana, BMW 3, nową Insignię, ogólnie samochody w okolicach 150 tyś.
    Jednym z powodów dla którego Alfa odpadła był właśnie brak AA. Jakoś Opel, Renault czy BMW potrafili to wprowadzić.
    Jeśli biorę nowy samochód to raczej planuje nim pojeździć z 5 lat, a wbudowane systemy nawigacji są słabe i słabo aktualizowane. Android Auto jest rewelacyjne i jeśli ktoś planuje Giulię to serio warto czekać (zakładając, że zostanie zaimplementowany tak dobrze jak w Megane).
    To co Alfę całkiem skreśliło to brak serwisów w mojej okolicy i najgorsza oferta na sam samochód.
    O ile się nie mylę to na Megane skonfigurowane na 90 tysięcy dostałem kilkanaście tysięcy upustu i gratisy, a w Alfie chcieli mi sprzedać wersję Buisness z 2016 roku w okolicach 134 tysięcy, czyli mnie więcej tyle ile kosztowała właśnie w 2016
    Ostatnio edytowane przez saycool ; 20-12-2017 o 11:08
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  4. #114
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Nie wiem czy te 134k to mało za alfę, te konfigurację według cennika chodzą po 175k chyba, plus ma sporo rzeczy których nigdy w megance nie będziesz mieć

  5. #115
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    Nie wiem czy te 134k to mało za alfę, te konfigurację według cennika chodzą po 175k chyba, plus ma sporo rzeczy których nigdy w megance nie będziesz mieć
    Kazdy robi jak lubi, ale kupic megane zamiast alfy bo ma AA... To przekracza moje pojmowanie [emoji3]. Przednionapedowy kompakt popularnej marki a sedan klasy sredniej marki jednak premium i nacechowanej indywidualizmem - to kompletnie inne swiaty...

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  6. #116
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Wiesz, niektórzy moga zakładać przedział cenowy 100-170 tys, a inni 200-330 tys (chyba mało kto zakłada sztywny i wąski przedział cenowy typu 150-160 tys. i ani zł mnie/więcej)
    i obie grupy łapią się na Stelvio (w róznych silnikach i wyposażeniu, ale jednak),
    czyli 100-330 a wieć max rózne światy.
    Ja np rozważałem 200-330 tys. z tym że do tych 300-330 to bym musiał mieć wszystko, co sobie wymarzyłem, a niestety tak nie było (przeważnie wtedy był albo super silnik i golas, albo super wyposażenie i słaby silnik/osiągi).

  7. #117
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Pajęczno
    Auto
    Giulia
    Postów
    102

    Domyślnie

    Cytat Napisał deadswine Zobacz post
    Nie wiem czy te 134k to mało za alfę, te konfigurację według cennika chodzą po 175k chyba, plus ma sporo rzeczy których nigdy w megance nie będziesz mieć
    134 jak za samochód z 2016 roku w wersji buisness to moim zdaniem bardzo dużo.
    Co do wyposażenia to nie wiem o jakich rzeczach mówisz, bo wydaje mi się, że to Alfa jest gorzej wyposażona na tle Renault/Opla.
    W Giuli brakuje:
    - dobrej kamery cofania
    - dobrej jakości ekranu (środkowego)
    - dobrej jakości nawigacji
    - android auto
    - pamięci siedzeń i ustawień przypisanej do kluczyka
    - masaży w fotelach
    - świateł led (opel ma już nawet matrixy)
    - czujników parkowania 360 stopni
    - kamery 360 stopni
    To tak na szybko Na wielki plus dla Alfy silnik (benzyna) i automat.


    Cytat Napisał filop Zobacz post
    Kazdy robi jak lubi, ale kupic megane zamiast alfy bo ma AA... To przekracza moje pojmowanie [emoji3]. Przednionapedowy kompakt popularnej marki a sedan klasy sredniej marki jednak premium i nacechowanej indywidualizmem - to kompletnie inne swiaty...
    Kończył się rok i musiałem coś kupić, a niestety Alfa nie spełniła moich wymagań tzn. nie jest warta tych 150-160 tysięcy. Z BMW nie było nic ciekawego na stocku. Talisman okazał się za duży.
    Natomiast co do Alfy i marki premium to chyba jeszcze wiele lat musi minąć.
    W Polsce Alfa jest postrzegana jako królowa lawet i niestety wiele jej jeszcze brakuje do BMW czy Mercedesa.
    Strony i sklepy internetowe www.CyfroweJutro.pl

  8. #118
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał saycool Zobacz post
    134 jak za samochód z 2016 roku w wersji buisness to moim zdaniem bardzo dużo.
    Co do wyposażenia to nie wiem o jakich rzeczach mówisz, bo wydaje mi się, że to Alfa jest gorzej wyposażona na tle Renault/Opla.
    W Giuli brakuje:
    - dobrej kamery cofania
    - dobrej jakości ekranu (środkowego)
    - dobrej jakości nawigacji
    - android auto
    - pamięci siedzeń i ustawień przypisanej do kluczyka
    - masaży w fotelach
    - świateł led (opel ma już nawet matrixy)
    - czujników parkowania 360 stopni
    - kamery 360 stopni
    To tak na szybko Na wielki plus dla Alfy silnik (benzyna) i automat.




    Kończył się rok i musiałem coś kupić, a niestety Alfa nie spełniła moich wymagań tzn. nie jest warta tych 150-160 tysięcy. Z BMW nie było nic ciekawego na stocku. Talisman okazał się za duży.
    Natomiast co do Alfy i marki premium to chyba jeszcze wiele lat musi minąć.
    W Polsce Alfa jest postrzegana jako królowa lawet i niestety wiele jej jeszcze brakuje do BMW czy Mercedesa.
    Mam w domu i mercedesa i teraz stelvio. Alfie nic nie brakuje do mercedes, noc a nic. Moze do audi , ale tez nie jest to przepasc juz. Ponaciskaj plastiki w mercu, u mnie np rezonuje w pewnym przedziale obrotow przedni slupek. Zaproponowali prucie... A w porownaniu do renualta to giulia inny poziom. A cene porownaj choćby do zwklego passata i... Giulia jest ok. Porownaj z autem konkurencji o podobnych osiagach. Czyli ja np w stelvio mam 5.5 do setki. W audi to SQ5 nowe - 5.4 sek, testy tej samej gazety. Roznica w golej wyjsciowej cenie ok 120 tys. Wyposazenie drozsze. Jakosc troche lepsza. Wnetrze troche mniejsze. Ladunek emocjonalny i orginalosc - przepasc.

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

  9. #119
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Garraty
    Dołączył
    03 2017
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    590

    Domyślnie

    Kolejny raz dyskusja tego typu. Kazdy kupuje co chce i co mu sie podoba. Jedni wybiara indywidualizm, oryginalnosc, dynamike, radosc z jazdy, charakterystyke prowadzenia a inni android auto, dobrej jakosci kamere cofania i inne duperele. Ale wybrac Renault... przeciez to nawet nie przepasc tylko lata swietlne

  10. #120
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Cytat Napisał Garraty Zobacz post
    Kolejny raz dyskusja tego typu. Kazdy kupuje co chce i co mu sie podoba. Jedni wybiara indywidualizm, oryginalnosc, dynamike, radosc z jazdy, charakterystyke prowadzenia a inni android auto, dobrej jakosci kamere cofania i inne duperele. Ale wybrac Renault... przeciez to nawet nie przepasc tylko lata swietlne
    [emoji3][emoji3][emoji3]
    Wlasnie, i tylko o to mi chodzi... Dwa światy, odrębne.

    Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka
    E0 BUSSO

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory