Strona 21 z 143 PierwszyPierwszy ... 11121314151617181920212223242526272829303171121 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 201 do 210 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #201
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    tu jakies podgladowe demo aa https://youtu.be/5fy2M5Exmwc

  2. #202
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    11 2014
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Super 2.2 M-jet MT 180 KM '16
    Postów
    124

    Domyślnie

    to jest ciekawy filmik, bo widać, że koleś ma ekran 8'8 cala, a prawie pól ekranu ma wyłączone przez napis android auto. W takim wypadku pewnie AA jest skalowany do 6 cali. Co najlepsze apple car wyświetla się na całym ekranie. Sprawdzaliście czy można AA skalować na całe 8 cali ? jeśli nie to nie widzę sensu czekania na samo AA z 8'8 calami, bo i tak wychodzi 6 cali

    https://www.youtube.com/watch?v=o0CjMnhYbEM 1:41

  3. #203
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan3387 Zobacz post
    to jest ciekawy filmik, bo widać, że koleś ma ekran 8'8 cala, a prawie pól ekranu ma wyłączone przez napis android auto. W takim wypadku pewnie AA jest skalowany do 6 cali. Co najlepsze apple car wyświetla się na całym ekranie. Sprawdzaliście czy można AA skalować na całe 8 cali ? jeśli nie to nie widzę sensu czekania na samo AA z 8'8 calami, bo i tak wychodzi 6 cali [emoji14]

    https://www.youtube.com/watch?v=o0CjMnhYbEM 1:41
    No to mnie pociesza, bo wybrałem z mniejszym ekranem i bez nawigacji..

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  4. #204
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan3387 Zobacz post
    o jest ciekawy filmik, bo widać, że koleś ma ekran 8'8 cala, a prawie pól ekranu ma wyłączone przez napis android auto. W takim wypadku pewnie AA jest skalowany do 6 cali. Co najlepsze apple car wyświetla się na całym ekranie. Sprawdzaliście czy można AA skalować na całe 8 cali ? jeśli nie to nie widzę sensu czekania na samo AA z 8'8 calami, bo i tak wychodzi 6 cali
    Ehh typowe. Już niby wszystko działa elegancko Musieliście klienci rok na to czekać. ale będzie działało tylko na połowie ekranu
    Niestety to chyba wina samego softu google bo Mercedes też ma na połowie ekranu https://www.youtube.com/watch?v=SRSkHQF6-vw

    I jeszcze to hasło "New Alfa Romeo in-car connectivity has no limits" no chyba że chodzi o proporcje ekranu, no i tylko parę apek da się odpalić, aha i nie ma ekranu dotykowego ale tak to no limits
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  5. #205
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Nie alfa
    Postów
    244

    Domyślnie

    Cytat Napisał jan3387 Zobacz post
    widać, że koleś ma ekran 8'8 cala, a prawie pól ekranu ma wyłączone przez napis android auto.
    To jest ograniczenie android auto, w apple car play tego nie ma, ale tam nawigacja to jakaś pożal się boże tragedia

  6. #206
    Użytkownik Znawca Avatar Żuczek
    Dołączył
    04 2010
    Mieszka w
    Płock
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta MA170 KM
    Postów
    1,806

    Domyślnie

    W porównaniu do czego? Jak dla mnie nawigacja w Apple jest wystarczająca.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  7. #207
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Zależy kto co chce od nawigacji. Podstawowa funkcja do doprowadzenie do celu i w tym każda się spisuje. Dla mnie ważne jest jeszcze dynamiczne obliczanie trasy z uwzględnieniem aktualnych korków. Tu odpadają wbudowane nawigacje bez połączenia internetowego. Najlepsze jest google maps. Następnym ważnym elementem jest informacja o fotoradarach. Tu najlepszy jest yanosik. Niestety nawigacja yanosika to jakiś żart. Imho najlepszy zestaw to yanosik w tle i google maps jako główna nawigacja. Ciekawe czy da się tak odpalić w android auto.
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  8. #208
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    07 2009
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Alfa Romeo 156 2.0JTS; Ford Fiesta ST 3D 200KM, Fiat 500X, była Alfa Romeo Mito i Vespa125
    Postów
    607

    Domyślnie

    Podobno się da. Ja nie korzystam z Yanosika.
    Ostatnio była duża aktualizacja Android Auto. Musiałem od nowa instalować aplikację.
    Może coś się zmieniło ze skalowaniem.

  9. #209
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2014
    Auto
    Giulietta 1.4 MA, Opel Insignia 2.0D
    Postów
    30

    Domyślnie

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    Zależy kto co chce od nawigacji. Podstawowa funkcja do doprowadzenie do celu i w tym każda się spisuje. Dla mnie ważne jest jeszcze dynamiczne obliczanie trasy z uwzględnieniem aktualnych korków. Tu odpadają wbudowane nawigacje bez połączenia internetowego. Najlepsze jest google maps. Następnym ważnym elementem jest informacja o fotoradarach. Tu najlepszy jest yanosik. Niestety nawigacja yanosika to jakiś żart. Imho najlepszy zestaw to yanosik w tle i google maps jako główna nawigacja. Ciekawe czy da się tak odpalić w android auto.
    Dla mnie omijanie korków jest tej samej jakości w Google, NaviExpert i we wbudowanej nawigacji fabrycznej Peugeot (TomTom online przez wbudowany Sim/ sieć komórkową). Nie wiem dlaczego w Alfa Romeo TomTom nie może być on-line w Polsce. Oczywiście nawigacje fabryczne autach bez on-line (miałem w Oplu) są prawie bezużyteczne i w zasadzie wtedy tylko używałem telefonu.

  10. #210
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Dlatego jakoś specjalnie nie będę się wysilał na update do android auto bo i tak jak wchodzę do samochodu to wyjmuję telefon z kieszeni bo 6 cali wbija mi się w brzuch Wtedy nie mam co z nim robić więc ląduje na uchwycie na szybie. Wtedy tylko dwa kliki (yanosik i google maps). Nie widzę jakichś specjalnych zalet android auto. Gdyby intotainmet miał własne połączenie internetowe to już bardziej. Jedno co bym chciał to coś jak chromecast. Żeby można było puszczać youtube, netflixa itp. W połączeniu z HK można miło spędzić czas na długich światłach.

    Kiedyś byli jacyś magicy co w subaru wpinali się w ekran lcd i robili wejście wideo. Mi by coś takiego wystarczyło

    Btw czy ktoś może potwierdzić, że w android auto da się używać youtube?
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory