Strona 31 z 143 PierwszyPierwszy ... 21222324252627282930313233343536373839404181131 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 301 do 310 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #301
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał gucio9377 Zobacz post
    Szybkie pytanie. Czy jak mam stelvio FE bez AA to wgranie nowszego oprogramowania doda mi AA, czy nie?
    Szybka odpowiedź. Nie.

  2. #302
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Prawdę mówiąc to nikt nie sprawdzał. Bo trudnośc polega na wgraniu oprogramowania przeznaczonego dla konkretnego VIN-u do innego auta. I proszę się nie denerwować, to nie znaczy, że się da, tylko że nieznane są nam przypadki prób.

  3. #303
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    na 99% nie
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  4. #304
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    04 2008
    Mieszka w
    MAŁOPOLSKA
    Auto
    156 1,9 jtd 2002r,gt 1,9 jtd 2007r,brera 2,4 jtd 2007 Giulia 2.2 180 km
    Postów
    307

    Domyślnie Android Auto

    Cytat Napisał azar Zobacz post
    na 99% nie
    Dlaczego?
    Wiadomo co zmienili w sprzęcie ?
    Napisze jeszcze raz w Brera mam Pioneer kilka lat.Nie było jaszcze carplay
    Po premierze carplay Pioneer wydał aktualizacje zainstalowałem i carplay działa
    Po kablu
    Myśle że w giulia z hk może też tak być

    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez klag3 ; 09-05-2018 o 14:16

  5. #305
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    po 1 to włosi i oni update ficzerów nie robią NIGDY
    Kupujesz samochód z pewnymi funkcjami i możesz dostać najwyżej poprawki błędów/.
    po 2 to kosztuje ok 1.5k to byś musiał jakoś kupić osobno a takiej opcji nie ma
    po 3 Prawdopodobnie jest różnica w hardware i nie da się tego uruchomić na "starszych" modelach

    np. ja mam stare oprogramowanie czujnika poziomu oleju w środkowym monitorze i nic z tym nie zrobię bo włosi nie przewidują update
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

  6. #306
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Moja wersja.

    Załącznik 245155
    OK, ale oprócz podania wersji miales sprawdzic czy w Google Maps jak wlaczysz przesuwanie mapy, to czy da sie wyjsc z tego normalnie czy tylko przez odlaczenie telefonu.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał anAlfaBeta Zobacz post
    U mnie na starym sofcie dało się wyjść z przewijania mapy a na nowym sofcie się nie da
    ciekawe, tylko Ty piszesz od zwyklej nawigacji, moze jednak problem jest wspolny zarowno dla tej jak I google maps bo o czyms zapomnieli w najnowszych kompilacjach firmwareu infotainmentu

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał gucio9377 Zobacz post
    Szybkie pytanie. Czy jak mam stelvio FE bez AA to wgranie nowszego oprogramowania doda mi AA, czy nie?
    przede wszystkim rozni sie hardware wiec moze to byc nawet fizycznie niemozliwe, choc 100% pewnosci nie ma. w kazdym razie na zadnym zagranicznym forum tez nikt w tym temacie dajacego nadzieje na latwy update nie napisal. mysle ze wymiana infotainmentu na jakis z AA z rozbitka + ewentualnie dolozenie jakis elementow system ktore moga byc poza wyswietlaczem/"radiem" I puszczenie proxy moze zalatwiloby sprawe - na dzien dzisiejszy raczej jednak latwo o taki sprzet nie bedzie bo pierwsze auta z AA w EU dopiero od jakis 2 miesiecy zaczely przychodzic, w stanach od polowy 2017 ale tam musza dogrywac AA w ASO jako update firmwareu (ale maja nowy sprzet juz, gotowy na AA).
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  7. #307
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    OK, ale oprócz podania wersji miales sprawdzic czy w Google Maps jak wlaczysz przesuwanie mapy, to czy da sie wyjsc z tego normalnie czy tylko przez odlaczenie telefonu.
    Sprawdziłem dziś. Nie da się wrócić z przewijania. Śmieszne to...

  8. #308
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    dzieki.jak przy okazji bedziesz w serwisie po cos to zgłoś i niech przekaza dalej. ja swoja jak bede odbieral to tez od razu zglosze. pewnie im wiecej bedzie skarg tym szybciej sie tym zajma (albo w ogole sie tym zajma)

  9. #309
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    przede wszystkim rozni sie hardware wiec moze to byc nawet fizycznie niemozliwe, choc 100% pewnosci nie ma
    To różni się czy nie ma 100% pewności? Jeżeli się różni to skąd ta wiedza? Ze słyszenia? Równie dobra będzie odpowiedź, że na pewno sprzęt niczym się nie różni ale 100% pewności nie ma. Efekt dokładnie taki sam tylko może bardziej optymistycznie brzmi. Mam wrażenie, że czasem posty są pisane na zasadzie sztuka dla sztuki. A temat rośnie w nieskończoność tylko treści brak. I nie traktuj tego jako cios w Ciebie ale tak wygląda u wymiana informacji w ogóle. Ktoś coś słyszał, czasem coś nawet widział ale jak zapytasz o źródło, to odpowiedzi z reguły brak. Pewnie wielu z nas (ja np. tak) ma dobrych znajomych w serwisach Alfy, oni jeżdżą na szkolenia i te wszystkie pytania, które tu padają, zadają dalej. Być może na niektóre będzie odpowiedź już w przyszłym tygodniu.

  10. #310
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    wg informacji z alfaowner.com od gościa który wydaje się mieć pojęcie o czym pisze. rozczaruję Cię ale nie mam kumpla w dziale projektowym AR czy jakiegoś MagnetiMarelli który przy piwku mi wszystko opowie żebym mógł się tym dzielić wszem i wobec. Wyjeżdżasz z jakimiś znajomymi w serwisach AR którzy coś w sprawie mogą wiedzieć - nie rozsmieszaj mnie, oni g..o wiedzą o jakichkolwiek retrofitach i tego typu modyfikacjach bo AR w ogóle nie przekazuje im takiej wiedzy. Do wszystkiego dochodzi się na zasadzie spekulacji wśród zdeterminowanych forumowiczów, sprawdzania ePera, eLearna (trzeba go mieć najpierw i to w aktualnej wersji a nie wiem czy istnieje już taka z AA) a na końcu jakiś prób.
    Nawet jak jest inny hardware, to moze być tak że gdyby mieć wsad to dałoby się zaprogramować go do obsługi AA (bo np chodzi tylko o to że wypuścili nowszy HW z innych powodów a AA testują tylko na nowym HW), tylko problem jest taki że nie mamy żadnej binarki, bo niby skąd?
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory