Strona 38 z 143 PierwszyPierwszy ... 28293031323334353637383940414243444546474888138 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 371 do 380 z 1425

Temat: Android Auto

  1. #371
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał uTvo0 Zobacz post
    Sprawdziłem dziś. Nie da się wrócić z przewijania. Śmieszne to...
    Czy znaleźliście sposób na tę niedogodność? Reszta działa bardzo fajnie.

  2. #372
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    Czy znaleźliście sposób na tę niedogodność? Reszta działa bardzo fajnie.
    Raczej nie da rady, w samochodach gdzie jest dotyk dziala ok. W alfie pewnie jakby był jakis jeden guzik robiący za “back” to tez by sie dało (moze w us gestem na padzie?). U nas pewnie musieli by zmapowac option albo menu ale to sie nie zdazy....

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  3. #373
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Dzięki. A wydawało mi się, że ktoś pisał, że w poprzednich wersjach AA działało.

    A czy przypadkiem wszyscy producenci samochodów, gdzie ma być AA nie muszą mieć dokładnie ustalonej specyfikacji przez Google?

    Wysłane z mojego BLA-L09 przy użyciu Tapatalka

  4. #374
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    da się wyjść w obecnych wersjach, właśnie w starszym AA (z lutego) nie udawało mi się wyjść w Stelvio które było w salonie (choć tam chyba była wersja 056.xxx firmwaru). teraz jest tak, wejdziesz sobie do przesuwania mapy, chcesz wyjść to wciskasz pokrętło i stawia ci "pinezkę" z jakąkolwiek lokalizacją i wyskakuje okienko czy to adres czy nieznana lokalizacja (czy coś takiego), w każdym razie obracasz pokrętłem w lewo i wchodzisz na X żeby zamknąć okienko i jesteś z powrotem w głównym widoku. tak przynajmniej to działa u mnie z firmwarem 059.xxx.xxx z kilkoma ostatnimi wersjami AA na komórce.
    Jedyny mankament jaki zauważyłem to że czasem nie da się już przez jakiś czas pokrętłem przełączyć z powrotem na przesuwanie mapy - dziśiaj to próbowałem ze 2 razy i dopiero po jakimś czasie (typu naście sekund) się dało - trochę tego jeszcze nie kumam, ale też nieszczególnie się akurat tej funkcji przyglądałem.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  5. #375
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    wejdziesz sobie do przesuwania mapy, chcesz wyjść to wciskasz pokrętło i stawia ci "pinezkę" z jakąkolwiek lokalizacją i wyskakuje okienko czy to adres czy nieznana lokalizacja (czy coś takiego), w każdym razie obracasz pokrętłem w lewo i wchodzisz na X żeby zamknąć okienko i jesteś z powrotem w głównym widoku. tak przynajmniej to działa u mnie z firmwarem 059.xxx.xxx z kilkoma ostatnimi wersjami AA na komórce.
    Jedyny mankament jaki zauważyłem to że czasem nie da się już przez jakiś czas pokrętłem przełączyć z powrotem na przesuwanie mapy - dziśiaj to próbowałem ze 2 razy i dopiero po jakimś czasie (typu naście sekund) się dało - trochę tego jeszcze nie kumam, ale też nieszczególnie się akurat tej funkcji przyglądałem.
    Wszystko się zgadza. Dzięki.

  6. #376
    Użytkownik Rowerzysta Avatar arturo132
    Dołączył
    06 2011
    Mieszka w
    Opole
    Auto
    Stelvio 2.0 280+, Giulietta 1,6
    Postów
    464

    Domyślnie

    Witam

    Czy podczas aktualizacji mapy zostawiamy auto włączone, zapalony silnik, czy nawigacja zaktualizuje się w czasie jazdy i ile to trwa bo plik ma aż 8 GB.

  7. #377
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2016
    Mieszka w
    Bielsko-Biała
    Auto
    Alfa Romeo Giulia 2.0T
    Postów
    429

    Domyślnie

    Cytat Napisał arturo132 Zobacz post
    Witam

    Czy podczas aktualizacji mapy zostawiamy auto włączone, zapalony silnik, czy nawigacja zaktualizuje się w czasie jazdy i ile to trwa bo plik ma aż 8 GB.
    Musi być włączony silnik, nie ma znaczenia, czy auto stoi, czy jest w ruchu.
    Czas aktualizacji różni się w zależności od wielkości ekranu środkowego, to ok. 1h, może 1,5h dla większych ekranów.

  8. #378
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,003

    Domyślnie

    czas aktualizacji też różni się znacznie pomiedzy hardwarem z 2018 a tym starszym (sa duze roznice chocby inny/duzo mocniejszy procesor) - to info z forów (chyba na alfaowner wyczytałem)

  9. #379
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Peterr
    Dołączył
    11 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Stelvio 280 KM
    Postów
    376

    Domyślnie

    Cytat Napisał michal35 Zobacz post
    Musi być włączony silnik, nie ma znaczenia, czy auto stoi, czy jest w ruchu.
    Ja aktualizuje z wyłączonym silnikiem ale stacyjka musi być włączona no trzeba uwazać żeby radio się nie wyłączyło po 20 min

  10. #380
    Użytkownik Znawca Avatar azar
    Dołączył
    02 2017
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Giulia Veloce, Giulietta 1.4
    Postów
    1,716

    Domyślnie

    Cytat Napisał Peterr Zobacz post
    Ja aktualizuje z wyłączonym silnikiem ale stacyjka musi być włączona no trzeba uwazać żeby radio się nie wyłączyło po 20 min
    Tzn wyłączyć najpierw opcję wyłączania po 20min?
    Ehh jeśli tak jest to nie mogli napisać, że wystarczy włączony zapłon tylko człowiek jeździ jak debil albo czeka na dłuższą trasę. Jak mnie ci Włosi wkur...
    Własne: 147->146->156->159->159->Giulietta->Giulia Super->Giulia Veloce
    Jaram się, że jeździłem 147 GTA, 156 GTA, Brera Ti, 159 SW Ti, Mito Veloce, Giulietta Veloce, 4C
    Jaram się, że siedziałem: Prototyp 8C

Podobne wątki

  1. 159 - nawigacja Android
    Utworzone przez Alf_ w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 24-11-2019, 08:34
  2. 2 din na Android do 159
    Utworzone przez dexster w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 20-09-2015, 23:37
  3. Radio Android etc.
    Utworzone przez Teddy84 w dziale Car Audio
    Odpowiedzi: 6
    Ostatni post / autor: 19-09-2013, 19:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory