Strona 67 z 111 PierwszyPierwszy ... 17575859606162636465666768697071727374757677 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 661 do 670 z 1106

Temat: [Stelvio] Opinie użytkowników o Stelvio

  1. #661
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    02 2018
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Stelvio First Edition
    Postów
    19

    Domyślnie

    Co do auto hold. Wyrobiłem sobie w Stelvio nawyk, że po zatrzymaniu na światłach zaciagam reczny i puszczam hamulec. Przy dodaniu gazu auto samo zwalnia reczny. To nie jest auto hold, ale jakos w ogole nie przeszkadza mi to manualne zaciaganie recznego. Jezdzilem bmw z auto hold i jakos nie czuje, ze wiele trace w alfie. Po przejechanych 15 tys absolutnie polecam to auto.

  2. #662
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar khazar
    Dołączył
    10 2015
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    159 SW 1.9 JTDm 8V
    Postów
    691

    Domyślnie

    Nie mam Stelvio, ale mam autohold w drugim samochodzie... i rzadko z niego korzystam. Chociaż nie powiem, jest wygodnie i wolałbym mieć wybór czy korzystać z tego czy nie.

  3. #663
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    Wczoraj odwaliłem niezły motyw, a przy okazji wyszło, że to chyba nie do końca jest dopracowane w Alfie.
    Zaparkowałem pod galerią handlową na środku parkingu, w miejscu gdzie zaczynało się parkowanie auto przy aucie
    Zrobiłem zakupy gabarytowe (budowalnka) i wrzuciłem to do bagaznika. Wciskam przycisk zakmnij auto i ide na zakupy "zwykle". Nie było mnie jakieś 40 min, patrzę Stelvio stoi już stosunkowo samotne (kilka miejsc koło mnie wolnych) i drzwi kierowcy otwarte na maxa!
    I dochodząc tylko jedno w głowie, włamali się i nawet uje drzwi nie zamknęli? No i dziwne, że nic nie pika Spece?
    Dochodzę, patrzę, a tam wszstkie klucze, papiery i zakupy na miejscu ... hymmm. No zajefajnie )) Szacun dla klietnów galerii.
    Okazało się, że poprzednim razem na chwilę otwierałem też przednie drzwi, a potem wsadziłem gabaryty z tyłu i odchodząc zapomniałem, że przód otwarty na maxa
    Odchodząc nie wsłuchiwałem się, czy był jakiś sygnał, moja wina. Ale to trochę dziwne, że auto pozwala aktywowac "zamkniecie auta" z tyłu, wiedzą, że inne drzwi są jeszcze otwarte. Przydał by się jakiś dodatkowy sygnał, a nie tylko brak sygnału.

  4. #664
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    Moje pika jak cos jest nie zamkniete a zamknę pilotem lub guzikiem.

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  5. #665
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar Firste
    Dołączył
    10 2017
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio FE 280 KM
    Postów
    648

    Domyślnie

    No właśnie, a jak zamkniesz na klapie? Ja czesto zamykam na klapie i odchodzę w trakcie.

  6. #666
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    06 2018
    Auto
    Stelvio 280hp
    Postów
    100

    Domyślnie

    A na klapie to w sumie nie zwróciłem uwagi, u mnie na klapie czasami w ogole nie zamyka....

    Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

  7. #667
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Mam pytanie do kolegów posiadających Stelvio. Czy wgrywali nowy soft (mój jest jeszcze z 2017 r.) i jakie są realne zmiany z punktu widzenia kierowcy. I czy ten nowy soft serwis wgrał darmowo, czy liczył sobie jakąś kase. W jednym z serwisów zażądali ode mnie ok. 350 zł.

  8. #668
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Mam pytanie do kolegów posiadających Stelvio. Czy wgrywali nowy soft (mój jest jeszcze z 2017 r.) i jakie są realne zmiany z punktu widzenia kierowcy. I czy ten nowy soft serwis wgrał darmowo, czy liczył sobie jakąś kase. W jednym z serwisów zażądali ode mnie ok. 350 zł.
    Mi wygrywali jakis nowy przy okazji akcji serwisowej. Ogólnie to przeciez auto na gwarancji.. powinienes moc zgłosić problem i powinno wgrać nowy w ramach gwarancji..

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  9. #669
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    01 2018
    Auto
    Stelvio FE
    Postów
    54

    Domyślnie

    Tłumaczenie było takie, że owszem wgrają jeżeli będzie zgłoszony konkretny problem, który wynika z działania "starego" softu. Ot tak, to zrobią to za kase. Moge zgósić akcje 8223 - bo auto się łapie - ale jak powiedzieli to nie daje podstaw do zmiany softu, a jedynie uszczelnią "moze" kompa.

  10. #670
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    02 2018
    Auto
    Alfa Romeo Stelvio
    Postów
    854

    Domyślnie

    Cytat Napisał Luk66 Zobacz post
    Tłumaczenie było takie, że owszem wgrają jeżeli będzie zgłoszony konkretny problem, który wynika z działania "starego" softu. Ot tak, to zrobią to za kase. Moge zgósić akcje 8223 - bo auto się łapie - ale jak powiedzieli to nie daje podstaw do zmiany softu, a jedynie uszczelnią "moze" kompa.
    Ja akurat powiedzialem ze klapa sie wolniej otwiera przy włączonym alarmie i wygrali nowy Soft bez marudzenia

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

Podobne wątki

  1. [Stelvio] Stelvio vs. Veloce
    Utworzone przez Krzysztof w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 120
    Ostatni post / autor: 21-08-2018, 14:45
  2. Stelvio
    Utworzone przez blackjet w dziale Dolnośląskie
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 18-12-2017, 07:13
  3. Stelvio
    Utworzone przez piotr_c w dziale Podkarpackie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 03-04-2017, 22:01
  4. [Stelvio] Stelvio first edition
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 91
    Ostatni post / autor: 23-03-2017, 15:39

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory