Strona 41 z 84 PierwszyPierwszy ... 313233343536373839404142434445464748495051 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 401 do 410 z 833

Temat: Sprzedaż Alfa Romeo w 2018 roku

  1. #401
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Nie rozumiem dlaczego nie rozumiecie.
    Zapomnijcie jak bardzo Wy jesteście zajarani tymi autami.

    Jaki artybut giulii czy stelvio jest taki wyjtkowy?
    Ok prowadzenie, ale ile osób jest w stanie to docenić. Co więcej bezpośredni układ kierowniczy nie każdemu musi się podobać bo "ciężko jechać prosto" na autostradzie. Znów BMW i reszta nie są nieakceptowalnie gorsze.

    Auta są piękne, ok tylko że każdemu podoba się co innego.

    Technologie duparelków - w plecy za hundajami nawet. Mnie to grzeje, ale moja siostra jeździła stelvio i mówi że fajne, ale hundaj tucson miał 360 view a to dla niej ważniejsze. zrobiłem facepalm jak to usłyszałem ale doszedłem do wniosku że nie, To alfa jest głupia jak but że wykonała taki kawał roboty z układem jezdnym i tym co najtrudniejsze a nie potrafi zrobić, ledów 360 view, foteli wentylowanych, i pewnie jeszcze tony innego g..a.
    Alfa jest tak "elitarna", że jak ktoś codziennie nie pomodli się do boga bezpośrednigo przełożenia i wałów karbonowych a w ramach pokuty (po zbłądzeniu myślą że chciałby żeby była giulia liftback) nie zgniecie sobie nóg odsuwanym siedzeniem to nie jest godzien tego cudu na kołach
    Nie zapomnijmy o super supporcie z firmwareami i salonami.

    Możemy się cieszyć tym, że ten samochód chyba nigdy nie będzie "powszechny".

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  2. #402
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    03 2013
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    Fiat Palio & Julka 1.4 MA
    Postów
    1,210

    Domyślnie

    Cytat Napisał Andrzej_Kolbudy Zobacz post
    45% sprzedaży to Włochy. Dziwię się, że odpuścili segment B i C. Nowej Giulietta narazie nie będzie, może facelifting. Pierwszy nowy model to prawdopodobnie C-suv z napędem na przód i 4x4.
    Dokładnie...
    Moim zdaniem jakby miał być lift Giulietty teraz, to już by prezentowali prototypy. Realnie zaprezentują lifting w 2019 i pewnie pod koniec 2019 nowy MY20 będzie dostępny do zamówienia i w sprzedaży od 2020. Na całkiem nową Giuliettę wtedy trzeba będzie poczekać do minimum 2022, albo 2023, bo kto by robił lifting na pół roku. Jakby miała być nowa, to już by coś prezentowali na targach.

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Jaki artybut giulii czy stelvio jest taki wyjtkowy?
    Ok prowadzenie, ale ile osób jest w stanie to docenić.
    Ku mojemu zaskoczeniu - więcej niż myślałem. Jak ktoś ma jakieś odniesienie to docenia. True story - moja dziewczyna. Zawsze chciała Mustanga (nie pytaj czemu) w kabriolecie. W Stanach kilka razy takim jeździła i jej się świetnie prowadziło.

    Do czasu, aż kupiła Giulię (200KM, RWD) i pojeździła nią pół roku. Przy kolejnej wizycie w USA i wynajęciu kolejnego Mustanga stwierdziła, cytuję "ale beznadziejnie on jedzie", że jest ociężały (a miał ze 300KM+) i kanapowy. 10 biegowy automat, te klimaty. I ogólnie się ŹLE PROWADZI. Oniemiałem.

    Więc tak, nawet jak ktoś nie robi każdego zakrętu na granicy przyczepności to może docenić Giulię.

  3. #403
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    AR Giulietta 1.4 TB Sport + LPG Tartarini EVO 01
    Postów
    1,106

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    Ubolewam bardzo nad tymi statystykami... niezrozumiale dla mnie to jest, auta wygladaja jezdza jak milion dolarow, a i tak Janusz pojdzie kupic bebemke, czy tysieczne passerati. Ja czekalem na swoje auto prawie 6 miesiecy.., jak sprawdzic czy mam juz to ustrojstwo jakim jest filtr gpf? Auto wyprodukowane w 2018 r...
    Mnie jakoś nie przekonuje to, żeby Janusze podciągali sprzedaż AR i jeździli tymi autami. Niech sobie jeżdżą bebemkami i pastuchami.

  4. #404
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    Ku mojemu zaskoczeniu - więcej niż myślałem. Jak ktoś ma jakieś odniesienie to docenia. True story - moja dziewczyna. Zawsze chciała Mustanga (nie pytaj czemu) w kabriolecie. W Stanach kilka razy takim jeździła i jej się świetnie prowadziło.
    Co by nie mówić, to Giulia budzi respekt nawet wśród zwolenników niemieckiej motoryzacji, których znam jedynie z widzenia. Szczególnie z powodu Q4 na bagażniku Veloce. Już nie słychać głupich dowcipów, ale pytania o parametry, wyposażenie i skrzynię biegów.

    - - - Updated - - -

    Cytat Napisał Trevor Zobacz post
    Możemy się cieszyć tym, że ten samochód chyba nigdy nie będzie "powszechny".
    Jakoś mi nigdy na tym nie zależało, a wręcz przeciwnie - po to kupiłem trzecią Alfę
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  5. #405
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Cytat Napisał MiLykie Zobacz post
    Dokładnie...
    Moim zdaniem jakby miał być lift Giulietty teraz, to już by prezentowali prototypy. Realnie zaprezentują lifting w 2019 i pewnie pod koniec 2019 nowy MY20 będzie dostępny do zamówienia i w sprzedaży od 2020. Na całkiem nową Giuliettę wtedy trzeba będzie poczekać do minimum 2022, albo 2023, bo kto by robił lifting na pół roku. Jakby miała być nowa, to już by coś prezentowali na targach.



    Ku mojemu zaskoczeniu - więcej niż myślałem. Jak ktoś ma jakieś odniesienie to docenia. True story - moja dziewczyna. Zawsze chciała Mustanga (nie pytaj czemu) w kabriolecie. W Stanach kilka razy takim jeździła i jej się świetnie prowadziło.

    Do czasu, aż kupiła Giulię (200KM, RWD) i pojeździła nią pół roku. Przy kolejnej wizycie w USA i wynajęciu kolejnego Mustanga stwierdziła, cytuję "ale beznadziejnie on jedzie", że jest ociężały (a miał ze 300KM+) i kanapowy. 10 biegowy automat, te klimaty. I ogólnie się ŹLE PROWADZI. Oniemiałem.

    Więc tak, nawet jak ktoś nie robi każdego zakrętu na granicy przyczepności to może docenić Giulię.
    To sobie wyobrażam, ale trzeba tą giulią pojeździć. Zresztą mustang to też samochód który ma dawać przyjemność z jazdy (może innego typu).

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  6. #406
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Wrocław
    Auto
    Zaporożec 968, Giulia
    Postów
    252

    Domyślnie

    Mnie jakoś nie przekonuje to, żeby Janusze podciągali sprzedaż AR i jeździli tymi autami. Niech sobie jeżdżą bebemkami i pastuchami.
    Racja. Jezeli Włosi maja jakiś tam plan co do Alfy i tak ma byc jak teraz to mi to bardzo odpowiada. Gorzej jak im się wydawało ,ze sprzedaż eksploduje.

    Ja się i tak dziwię ,ze sprzedaż jest taka wysoka . Praktycznie skasowana Giulietta , a reszty nie dało się zamówić przez 3 miesiące . Przeciez mogli brać zamówienia i wydłużyć okres do odbioru a było " nie bo nie i juz" .

  7. #407
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    ledów 360 view, foteli wentylowanych, i pewnie jeszcze tony innego g..a.
    Czyli ktoś chce kupić samochód klasy premium, ale pójdzie kupić Hyundaja, bo tam jest wentylowany fotel?

    Możemy się cieszyć tym, że ten samochód chyba nigdy nie będzie "powszechny".
    Czy nie ucierpi na tym cena używanych? Po ile chodzą samochody, których już się nie produkuje, a sam producent nie istnieje?

  8. #408
    Użytkownik Maniak resoraków
    Dołączył
    12 2016
    Auto
    Mito 1.4TB 155, Giulia 2.0TB 200 Super
    Postów
    557

    Domyślnie

    Ale ja się naprawdę cieszę, że nie będzie powszechna. Zakładając jednak że nie będzie to śmierć

    Co do hundaia, no sorry to jest ekstremalny przykład ale ludzie są różni.
    Jak się chce sprzedawać dużo i się chce być premium i nie ma ficzerów do wabienia ignorantów ... to samemu jest się ignorantem.

    Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka

  9. #409
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,010

    Domyślnie

    Cytat Napisał stunt_rider Zobacz post
    jak sprawdzic czy mam juz to ustrojstwo jakim jest filtr gpf? Auto wyprodukowane w 2018 r...
    masz informację kiedy dokładnie wyprodukowana albo chociaż napisz kiedy zamawiałeś i odbierałeś to coś pospekulujemy. jeśli produkcja po przerwie wakacyjnej 2018 to masz z GPFem. jeśli nie wiesz to sprawdź chociaż w menu infotainment-u jaką masz wersję firmwaru która też coś może nam zasugerować: zgaduje że jeśli masz wersję 081.xxx.xxx to już masz po przerwie wakacyjnej - one się gdzieś pojawiły ok października w autach na forum. nie wiem czy wcześniejsza wersja 072.xxx.xxx która występowała w produkcji od ok maja 2018 to pewniak że nie będzie miała GPFu - nie wiem czy ją wsadzali też do aut po przerwie wakacyjnej przez jakiś czas jeszcze czy nie.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 09-01-2019 o 22:31
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  10. #410
    Użytkownik Rowerzysta Avatar stunt_rider
    Dołączył
    01 2014
    Mieszka w
    Emiraty Arabskie
    Auto
    Byla AR159 sw 2.0, 2011r. Jest: Giulia Veloce TI Competizione Red 2.0 T
    Postów
    468

    Domyślnie

    Auto zamówione 4 września , odebrane tydz temu, fajnie jakby jeszcze mnie ten zaszczyt ominął posiadania gpf, dopatrzeć tez sie nie mogłem czy gdzieś jest, na zdjęciu wersja
    Załączone obrazy Załączone obrazy Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	FB51CE05-E217-4BD9-99DF-1B06630496F3.jpg
Wyświetleń:	0
Rozmiar:	46.4 KB
ID:	253787  

Podobne wątki

  1. Alfa Romeo Alfetta - 2018
    Utworzone przez uki w dziale Inne modele, historyczne i prototypy
    Odpowiedzi: 90
    Ostatni post / autor: 25-06-2018, 17:07
  2. Sprzedaż Alfy i Lancii w roku 2013
    Utworzone przez radosuaf w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 42
    Ostatni post / autor: 10-02-2014, 00:42
  3. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2011 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 16
    Ostatni post / autor: 31-01-2012, 20:54
  4. Sprzedaż Alfa Romeo w Polsce w 2010 roku i w latach poprzednich (auta nowe)
    Utworzone przez pafka w dziale Forum ogólne o Alfa Romeo
    Odpowiedzi: 63
    Ostatni post / autor: 31-07-2011, 20:48

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory