Strona 8 z 20 PierwszyPierwszy 123456789101112131415161718 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 191

Temat: Czas oczekiwania.

  1. #71
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    3 mce zakladalem jako max termin jaki zniose, ledwo ale sie udalo

    tak, jest brazowe wnetrze. foty postaram sie dzisiaj juz jakies zrobic i prosze sledzic ten watek, tam wszystko wrzucam:
    http://www.forum.alfaholicy.org/nasz...sano_blue.html

  2. #72
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Moja niby czas produkcji ten tydzień. Handlowiec poinformował, że do tego 3 tyg Włochy, 1 tydz pl Co Wy na to?

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  3. #73
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    myślę że w te 4 tygodnie powinieneś się swoją cieszyc - u mnie było trochę dłużej (ok 6 tyg), ale były pewne problemy z papierkologią o których już pisałem
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #74
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Giulia Super 2.0
    Postów
    23

    Domyślnie

    Moja dokładnie po 12 dniach od przyjęcia w Tychach pojawiła się u dealera. Teraz pewnie trochę poczeka jeszcze bo muszą alarm mopar dołożyć (jak wiemy fabryka nie daje go fabrycznie) i przegląd przedsprzedażny. Ciekawy jestem ile im to zajmie, strona techniczna to jedno a papierzyska z ALD to drugie Jak odbiorę auto to dokładnie policzę ile czasu minęło od podjęcia decyzji o zakupie (jak pisałem mój przypadek jest o tyle ciekawy, że auto leci w abonamencie)

    Ciekawy jestem jak na zywo wygladac bedzie kolor imola titanium w połączeniu z brązowym srodkiem
    Ostatnio edytowane przez bugalon ; 04-06-2018 o 22:21

  5. #75
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    sprawdz czy lusterka rozkladaja Ci sie od razu po wlaczeniu stacyjki i nie kreca wtedy lustrami bo moja i kolegi @Arulen niestety ma problem a to 2 z biezacej produkcji - odsylam do odpowiedniego watku na ten temat. oglafnij dobrze auto przed odbiorem i sprawdz najlepiej wszystko

    EDIT, zapytaj o instukcję do alarmu, żeby się dowiedzieć chociaż czy można go sobie programować - ot choćby czasowo wyłączyć wewnętrzne czujki ultradźwiękowe (np zostwienie dziecka czy psa na chwilę w aucie np na stacji benzynowej (nie pod supermarketem od razu zaznaczam żeby nie było jakiś komentarzy)). pisze o tym bo mi nie dali instrukcji, musze dopytac - będę w piątek na robienie z "lusterkami", wymianę sprężyn bagażnika, wymianę grilla (logo uszkodzone w transporcie) i poprawę spasowania lewego górnego rogu przedniego zderzaka.

    co do alarmu, to mi dołożyli Meta Systems firmowany jako Mopar, ale wybór alarmu nie był okazało się oczywistością - dealer na początku coś przebąknął o Cheetach (to raczej tanie alarmy) mimo że przecież zapłaciłem za Mopar, więc od razu powiedziałem im że ma być Mopar albo Metasystems (bo to dobre alarmy z tego co wiem i wiem że w ASO w BB je też montowali), wyszło że to MetaSystems produkowany dla Mopar, czyli w porzo.
    Ostatnio edytowane przez epsonix ; 04-06-2018 o 23:15

  6. #76
    Użytkownik Ogier
    Dołączył
    03 2018
    Auto
    NOT YET
    Postów
    154

    Domyślnie

    Cytat Napisał bugalon Zobacz post
    Moja dokładnie po 12 dniach od przyjęcia w Tychach pojawiła się u dealera. Teraz pewnie trochę poczeka jeszcze bo muszą alarm mopar dołożyć (jak wiemy fabryka nie daje go fabrycznie) i przegląd przedsprzedażny. Ciekawy jestem ile im to zajmie, strona techniczna to jedno a papierzyska z ALD to drugie Jak odbiorę auto to dokładnie policzę ile czasu minęło od podjęcia decyzji o zakupie (jak pisałem mój przypadek jest o tyle ciekawy, że auto leci w abonamencie)

    Ciekawy jestem jak na zywo wygladac bedzie kolor imola titanium w połączeniu z brązowym srodkiem
    Cześć, widziałem Giulie w tym kolorze z brązowym wnętrzem - wygląda super. Widziałem też z czarnym i mi osobiście się nie podobało :/ dobry wybór !

    Wysłane z mojego SM-N950F przy użyciu Tapatalka

  7. #77
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    04 2018
    Auto
    Giulia Super 2.0
    Postów
    23

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    sprawdz czy lusterka rozkladaja Ci sie od razu po wlaczeniu stacyjki i nie kreca wtedy lustrami bo moja i kolegi @Arulen niestety ma problem a to 2 z biezacej produkcji - odsylam do odpowiedniego watku na ten temat. oglafnij dobrze auto przed odbiorem i sprawdz najlepiej wszystko

    EDIT, zapytaj o instukcję do alarmu, żeby się dowiedzieć chociaż czy można go sobie programować - ot choćby czasowo wyłączyć wewnętrzne czujki ultradźwiękowe (np zostwienie dziecka czy psa na chwilę w aucie np na stacji benzynowej (nie pod supermarketem od razu zaznaczam żeby nie było jakiś komentarzy)). pisze o tym bo mi nie dali instrukcji, musze dopytac - będę w piątek na robienie z "lusterkami", wymianę sprężyn bagażnika, wymianę grilla (logo uszkodzone w transporcie) i poprawę spasowania lewego górnego rogu przedniego zderzaka.

    co do alarmu, to mi dołożyli Meta Systems firmowany jako Mopar, ale wybór alarmu nie był okazało się oczywistością - dealer na początku coś przebąknął o Cheetach (to raczej tanie alarmy) mimo że przecież zapłaciłem za Mopar, więc od razu powiedziałem im że ma być Mopar albo Metasystems (bo to dobre alarmy z tego co wiem i wiem że w ASO w BB je też montowali), wyszło że to MetaSystems produkowany dla Mopar, czyli w porzo.
    Dzieki za wskazówki, na pewno je wykorzystam. Cos jeszcze powinienem sprawdzac przed odbiorem według Was jesli chodzi o typowe usterki pojawiające się w ostatnich wypustach produkcyjnych?

  8. #78
    Użytkownik Znawca Avatar anAlfaBeta
    Dołączył
    08 2015
    Mieszka w
    Poznań
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    1,960

    Domyślnie

    Przy odbiorze to chyba nie, jakieś drobiazgi, jeśli są, wyjdą przez pierwszy tydzień - dwa użytkowania. Przy odbiorze to sprawdź czy nie ma uszkodzeń lakieru, czy wyposażenie się zgadza, czy masz trójkąt/gaśnicę i czy ogólnie działa osprzęt - radio, szyby, lusterka, światła, nawiew itp.
    Giulia Veloce Misano Blue 2.0 TB
    159 Sportwagon Q-Tronic '06 Nero Oceano była

  9. #79
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar romeczek
    Dołączył
    01 2017
    Mieszka w
    Gdańsk
    Auto
    Giulia Veloce
    Postów
    36

    Domyślnie

    Podobno była jakaś akcja serwisowa i cofali Giulie do fabryki. Umowę podpisałem 2 marca. 2 tygodnie temu już słyszałem, że jest w drodze. Dzisiaj się dowiedziałem, że jest jeszcze we Włoszech.

  10. #80
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    przypomina mi to sytuacje z moja Giulia, tez prawie 3 tyg rdzewiala na parking we Wloszech - mi powiedziano ze byl problem z wycena felg, cos im sie tam nie zgadzalo bo jest szeroki tyl a mnie nie policzyli dodatkowo za to, ale moze to tylko przypuszczenia dealera ktore przekazal mi jako przyczyne zeby cos powiedziec.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

Podobne wątki

  1. Czas realizacji
    Utworzone przez janek w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 130
    Ostatni post / autor: 19-07-2017, 19:55
  2. Dioda oczekiwania na przejście z BP na LPG
    Utworzone przez ArturR_1975 w dziale LPG Zone
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 21-06-2017, 08:01
  3. Długi czas oczekiwania na płyn
    Utworzone przez albin0101 w dziale 156
    Odpowiedzi: 17
    Ostatni post / autor: 18-08-2011, 14:04
  4. czas na 145/146
    Utworzone przez CIAMILL156 w dziale 145/146/155
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 21-09-2008, 22:28

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory