Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy 12345678910 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 97

Temat: Giulia z USA

  1. #71
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Brwinów k/Warszawy
    Auto
    Lancia Lybra 2.0 Comfortronic, Lancia Ypsilon '16 ALFA ROMEO GIULIA Q4 18'
    Postów
    90

    Domyślnie

    Czy ma ktoś może uszkodzoną lampę z giulii. Chodzi mi dokładnie o doświetlanie zakrętów (te diody ze środka)?

  2. #72
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2022
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR Stelvio 2.0 280KM Veloce MY2021
    Postów
    1,222

    Domyślnie

    Układ ze Stelvio jest inny i Ci nie podpasuje? Bo może będę miał niedługo obie przednie lampy (skrętne) do "spuszczenia".

  3. #73
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2016
    Mieszka w
    Brwinów k/Warszawy
    Auto
    Lancia Lybra 2.0 Comfortronic, Lancia Ypsilon '16 ALFA ROMEO GIULIA Q4 18'
    Postów
    90

    Domyślnie

    Niestety nie. Nie ma tam statycznego doświetlania zakrętów...

  4. #74
    Użytkownik Znawca
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    SŁOPNICE
    Auto
    Giulia 2.0 280KM Q4 TI Veloce - była Alfa Romeo 159 2.4 JTDm 200KM EGR i DPF off
    Postów
    1,087

    Domyślnie

    Cytat Napisał zinedine11 Zobacz post
    Czy ma ktoś może uszkodzoną lampę z giulii. Chodzi mi dokładnie o doświetlanie zakrętów (te diody ze środka)?
    Chyba mam
    Sprawdzę i dam znać

  5. #75
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    o tym piszemy niestety - tylko to polityka krótkowzroczna. Ludzie nie chcą już pralki jednorazowej czy telefonu który ledwo działa prze 2 lata GW. Z jednym nie podzielę poglądu- w przypadku motoryzacji to właśnie zarabia się na serwisie i częściach zamiennych - dziwnym jest że tego nie opłaca się koncernowi stellantis.
    potem wielkie zdziwienie że po salonach hula wiatr.
    Myślisz, ze wsparcie dla samochodów po szkodzie całkowitej na drugim końcu świata ma wpływ na sprzedaż nowych samochodów? Dziwne powiązanie. Polityka finansowa koncernów jest inna w USA niż w EU. Kupujesz auto po szkodzie całkowitej, w USA taniej (super) z pełna tego świadomością i konsekwencjami. Nie ma do płakać, zaoszczędziłeś to licz się z niedogodnościami.
    Nie mam nic przeciwko sprowadzaniu i naprawianiu aut z USA, ale publiczne płacze, ze ASO nie chce pomoc są .... pozbawione sensu.
    Jak kupisz telefon w USA nowy, to zapomnij o gwarancji w EU. Jak kupisz tesle po wypadku i masz pecha to ci producent auto zablokuje i nie naładujesz już na superchargerze itd


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  6. #76
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    Myślisz, ze wsparcie dla samochodów po szkodzie całkowitej na drugim końcu świata ma wpływ na sprzedaż nowych samochodów? Dziwne powiązanie. Polityka finansowa koncernów jest inna w USA niż w EU. Kupujesz auto po szkodzie całkowitej, w USA taniej (super) z pełna tego świadomością i konsekwencjami. Nie ma do płakać, zaoszczędziłeś to licz się z niedogodnościami.
    Nie mam nic przeciwko sprowadzaniu i naprawianiu aut z USA, ale publiczne płacze, ze ASO nie chce pomoc są .... pozbawione sensu.
    Jak kupisz telefon w USA nowy, to zapomnij o gwarancji w EU. Jak kupisz tesle po wypadku i masz pecha to ci producent auto zablokuje i nie naładujesz już na superchargerze itd


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Czepiałeś się określenia szkoda całkowita jak g.. okrętu a czytając resztę wpisu nie masz pojęcia co to oznacza - a to wyjaśnij czym całka z polski,DE, Francji czy Szwajcarii różni się od tej z USA?
    nie pisz głupot o tesli bo gdzieś coś usłyszałeś i powielasz nieprawdę
    mieszasz zupełnie szkodę z serwisowaniem samochodu a to 2 rożne rzeczy- na zasadzie nie wiem nie ale cza błysnąć. Nie wyszło.

  7. #77
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie Giulia z USA

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    Czepiałeś się określenia szkoda całkowita jak g.. okrętu a czytając resztę wpisu nie masz pojęcia co to oznacza - a to wyjaśnij czym całka z polski,DE, Francji czy Szwajcarii różni się od tej z USA?
    nie pisz głupot o tesli bo gdzieś coś usłyszałeś i powielasz nieprawdę
    mieszasz zupełnie szkodę z serwisowaniem samochodu a to 2 rożne rzeczy- na zasadzie nie wiem nie ale cza błysnąć. Nie wyszło.
    Nic nie mieszam, nie czepiłem się szkody całkowitej. Szkoda całkowita oznacza, w każdym miejscu to samo, naprawa niemożliwa lub nieopłacalna finansowo (pomijam auta z wypożyczalni, bo to inna historia). Co więcej napisałem, ze nie mam nic przeciwko naprawie.
    Nie mieszam szkody z serwisem. Nie kupiłeś auta w oficjalnej sieci (oddział EU nie zarobił na tobie), to producent ma pełne prawo odmówić ci wsparcia. Nie wiem co cie tak oburza.
    Nie chciałem zabłysnąć. Ty natomiast nie zabłysnąłeś kultura...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    Ostatnio edytowane przez bob@ ; 14-06-2023 o 09:24

  8. #78
    Użytkownik Pasjonat
    Dołączył
    02 2014
    Mieszka w
    RZ
    Auto
    Stelvio 2018 Sport TI
    Postów
    3,476

    Domyślnie

    Cytat Napisał bob@ Zobacz post
    Nic nie mieszam, nie czepiłem się szkody całkowitej. Szkoda całkowita oznacza, w każdym miejscu to samo, naprawa niemożliwa lub nieopłacalna finansowo (pomijam auta z wypożyczalni, bo to inna historia). Co więcej napisałem, ze nie mam nic przeciwko naprawie.
    Nie mieszam szkody z serwisem. Nie kupiłeś auta w oficjalnej sieci (oddział EU nie zarobił na tobie), to producent ma pełne prawo odmówić ci wsparcia. Nie wiem co cie tak oburza.
    Nie chciałem zabłysnąć. Ty natomiast nie zabłysnąłeś kultura...


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
    czyli jak kupujesz używkę to nie jest z oficjalnej sieci to jak ?
    czyli wg twojej logiki tylko auto kupione w salonie i I właściciel ma prawo do serwisu - reszta ma spadać na drzewo.
    sorki namotane jak w betoniarce sam sobie zaprzeczasz.
    co ma wypożyczalnia do tego wszystkiego?
    auto kupione w USA w salonie nie jest w oficjalnej sieci?
    bądź poważny.

  9. #79
    Użytkownik Fachowiec Avatar maly_777
    Dołączył
    08 2009
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    AR 156 FL SW 1.9 16V
    Postów
    2,497

    Domyślnie

    Chyba ty jednak bob@ nie zrozumiałeś.
    Ludzie mają problem żeby pojechać do aso i zrobić "podstawowy" serwis przy tym zostawiając swoje pieniądze. ASO mogło by to robić i zarabiać ale nie robią bo NIE.

    KODOWANIE KLUCZY (Giulia Stelvio 159 inne)
    Konwersje USA->EU
    UPDATE MAP DO NAJNOWSZYCH 2023 (1,2,3 generacja), również z rynków USA
    KODOWANIE (używanych) RADARÓW ACC/DASM, BLISSów, zmiana radia i aktywacja AA/CP offline

  10. #80
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał Dareek Zobacz post
    czyli jak kupujesz używkę to nie jest z oficjalnej sieci to jak ?
    czyli wg twojej logiki tylko auto kupione w salonie i I właściciel ma prawo do serwisu - reszta ma spadać na drzewo.
    sorki namotane jak w betoniarce sam sobie zaprzeczasz.
    co ma wypożyczalnia do tego wszystkiego?
    auto kupione w USA w salonie nie jest w oficjalnej sieci?
    bądź poważny.
    Auto kupione jako używane w EU również pochodzi z centrali europejskiej. Centrala europejska zarobiła na tym aucie sprzedając je jako nowe.

    W przypadku auta z USA różnica jest taka ze centrala europejska nie zarobiła ma tym aucie jako nowym, dlatego może nie mieć interesu żeby je wspierać serwisowymi updatami. Takim właśnie sposobem chcą zniechęcić do zakupu aut z USA. Co więcej, systemy w USA o EU różnią się pieniędzy sobą, wiec oprogramowanie EU musi buc kompatybilne i technicy kuszą buc przeszkoleni. Normalny biznes, wyliczyli ze im się nie opłaca.

    Czytaj ze zrozumieniem. Wypożyczalnia pojawiła się w kontekście szkody całkowitej. W przypadku USA, jeżeli auto jest z wypożyczalni i ulega wypadkowi (nawet drobnymi), to już nie może hyc wynajmowane, dlatego trafia na aukcje.


    Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Podobne wątki

  1. [ Giulia ] wersja Giulia/Business i dyfuzor od Veloce
    Utworzone przez SWRSC w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 249
    Ostatni post / autor: 07-04-2024, 09:31
  2. [Giulia] Giulia vs 159
    Utworzone przez ADAMSKY w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 113
    Ostatni post / autor: 24-12-2021, 10:15
  3. Giulia i Stelvio NRING, Giulia Veloce Ti czyli nowości z Genewy
    Utworzone przez GexN w dziale Giulia/Stelvio
    Odpowiedzi: 7
    Ostatni post / autor: 02-03-2018, 13:13
  4. giulia
    Utworzone przez gibson w dziale Zachodniopomorskie
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 10-08-2016, 08:23

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory