Strona 7 z 24 PierwszyPierwszy 1234567891011121314151617 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 236

Temat: Zakup nowego Stelvio i ... slaba oferta handlowcow jakby brak checi sprzedazy

  1. #61
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    04 2014
    Auto
    Stelvio 280KM
    Postów
    198

    Domyślnie

    ja bym chętnie przeszedł na sprzedaż direct na stronie. Jakiś showroom w każdym dużym mieście gdzie można dotknąć materiałów, przejechać się testówką. Reszta online i 30% taniej

  2. #62
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał Cameyo Zobacz post
    ja bym chętnie przeszedł na sprzedaż direct na stronie.
    Ja tak kupiłem pierwszą moja Alfę Romeo 147 w 2001 roku, bo wtedy sprzedaż internetowa była nowinką przyciągającą klientów. Można było złożyć na portalu swoją ofertę zakupu konkretnej konfiguracji auta i czekać na oferty cenowe od wskazanych salonów - ja zaznaczyłem wszystkie w PL. Na moje ogłoszenie najlepszą ofertę cenową złożył FAP Poland, bo mieli dokładnie takie auto na stocku i miałem jedynie wskazać salon, w którym chcę je odebrać. Na dzień przed odbiorem auta odebrałem telefon z pytaniem, czy byłby dla mnie duży problem, gdybym jednak przyjechał po swoje auto do B-B, bo wskazany przeze mnie salon odmówił jego wydania, mimo tego, że od przygotowanie auta do wydania klientowi dostawał od FAP Poland swoją prowizję
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  3. #63
    Użytkownik Rowerzysta Avatar uTvo0
    Dołączył
    02 2017
    Auto
    Alfa Romeo Giulietta (2013-2018) 1,4 TB 170 KM, Giulia Veloce (2018)
    Postów
    301

    Domyślnie

    Aktualnie w Warszawie są w centrum miasta otwarte (lub zaraz będą) salony konkurencji: Volvo, Jaguar, Audi. Takie showroomy to coś co widać też za granicą. Tymczasem Carserwis wywalił mega salon AR i Jeep na przedmieściach.. i to dwa razy (pierwszy musieli zburzyć bo coś tam im nie spełniał norm).

    Wysłane z mojego SM-G965F przy użyciu Tapatalka

  4. #64
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    dzisiaj jechałem z kolegą lexusem RX. Od słowa do słowa - myślał o Stelvio. Był w salonie AR Zasada pod Łodzią. obejrzał wszystkie alfy i jeepy. Minęła godzina. Nikt się nim nie zainteresował więc wyszedł.
    I kupił lexusa... tam go powitali i przekonali że warto zostawić dwieście kilkadziesiąt tysięcy. Z takim podejsciem klientów nie alfaholików nie mają szans przyciągnąć i sprzedaż będzie jaka jest...
    E0 BUSSO

  5. #65
    Użytkownik Rowerzysta Avatar Quadrifoglio156
    Dołączył
    02 2010
    Mieszka w
    Warszawa
    Auto
    czarny
    Postów
    420

    Domyślnie

    Oczywista oczywistość. Byłem służbowo w salonie Lexus Polska - wyperfumowanym. Tego oczekują Klienci. JA bym chciał aby FCA miało taki salon w Warszawie - i niech rozpuszczają perfumy o zapachu gumy z opon. Po prostu.
    Wiem, mogę sobie chcieć bo to nigdy nie nastąpi. IMO nowe kierownictwo FCA wszelkimi sposobami stara się jakoś dogadać z Hyundaiem/Kia - są zajęci tworzeniem "globalnych koncernów" a nie produkowaniem i sprzedawaniem samochodów na miarę XXI wieku i marki "premium".
    Alfa 156 2.0; Alfa 156 1.8, Alfa 145 1.4, Alfa 156 2.5V6 Modyficata, Alfa Giulietta M-Air Distinctive Sport Edizione Autodelta.
    LEGENDA ALFA ROMEO: ALFETTA.PL

  6. #66
    walgreen
    Gość

    Domyślnie

    Był w salonie AR Zasada pod Łodzią. obejrzał wszystkie alfy i jeepy. Minęła godzina. Nikt się nim nie zainteresował więc wyszedł.
    Może w jego zachowaniu/wyglądzie było coś co sprawiło, że został zidentyfikowany jako tzw. oglądacz/tyre kicker?

  7. #67
    Użytkownik Znawca Avatar Krzysztof
    Dołączył
    11 2009
    Mieszka w
    Jaworzno
    Auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4
    Postów
    1,394

    Domyślnie

    Cytat Napisał walgreen Zobacz post
    Może w jego zachowaniu/wyglądzie było coś co sprawiło, że został zidentyfikowany jako tzw. oglądacz/tyre kicker?
    Jasne - powinien przyjechać wystrojony jak książę i na białym koniu, żeby obsługa salonu uznała, że jest godzien kupić tak niesamowite auto
    Alfa Romeo Giulia Veloce 2.0 AT8 Q4 (2018-...)
    AR 159 1.9 JTDM Q-Tronic Distinctive (2008-...)
    AR 147 2.0 TS Selespeed Distinctive (2001-2008)

  8. #68
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    07 2018
    Auto
    A.R STELVIO 2.0 280 EXECUTIVE
    Postów
    56

    Domyślnie

    Takie olewanie klienta ma też miejsce w innych salonach . Ja osobiście wracając z budowy odwiedziłem salon Volvo w Olsztynie ponieważ przymierzałem się do zakupu xc60 przez pierwsze 30 min nikt nie podszedł i nie zapytał czego potrzebuję a jak już sprzedawca się pojawił to potraktował mnie jak natręta . widocznie stwierdził że jestem oglądaczem , stwierdziłem że nigdy więcej tam nie zajrzę , stąd też wizyta w salonie Alfy , pan Marek i zakup Stelvio .

  9. #69
    Użytkownik Świeżak Avatar per2u
    Dołączył
    07 2012
    Mieszka w
    Świnoujście
    Auto
    Alfa Romeo 156 1,8ts , 2003 po lifcie
    Postów
    201

    Domyślnie

    Szczecin, salon na Ustowie, pierwsza wizyta właściwie w celu obejrzenia jako fan marki, Pan Piotr , bardzo odpowiedni człowiek na miejscu. Znalazł dogodne finansowanie , pod moje warunki, komunikacja odbywała się drogą @ , jako , że pojechałem do pracy za granicę, wróciłem , dogadaliśmy szczegóły i po paru dniach jeździłem Giulia. Śmiem twierdzić więc, że zdarzają się wyjątki.

    Wysłane z mojego HTC U11 przy użyciu Tapatalka

  10. #70
    Użytkownik Świeżak Avatar filop
    Dołączył
    02 2015
    Mieszka w
    Łódź
    Auto
    E0 BUSSO
    Postów
    195

    Domyślnie

    Raczej nie. Facet około 45 lat , dobrze zbudowany, zadbany , ubrany. Zdecydowany , nie wycofany pizduś właściciel firmy. Ja też bywalem w tym salonie. Aż tak źle nie było , ale... Też czekałem kilka długich minut, było ciemnawo, aut napchane. Nijak do SALONU audi w Łodzi 5 minut dalej... Tyle że ja wiedziałem czego chce i spokojnie byłem popatrzec , pomacać... Bo nie łudziłem się że od nich kupię. Będąc z Łodzi odbierałem Stelvio w ... Szczecinie. Pecunia non olet... Kilkanaście koła w kieszeni.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 12-12-2015, 16:52
  2. Zakup nowego termostaty !
    Utworzone przez Poaland w dziale 147
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 21-01-2014, 20:19
  3. Zakup nowego samochodu: GT czy 159
    Utworzone przez m.stank2 w dziale Porady przy zakupie
    Odpowiedzi: 13
    Ostatni post / autor: 08-10-2013, 18:51
  4. Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 12-06-2013, 15:50
  5. JTD okresowo brak mocy jakby chodził na 3 gary
    Utworzone przez ervin w dziale 156
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 09-07-2012, 20:24

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory