Strona 13 z 50 PierwszyPierwszy ... 34567891011121314151617181920212223 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 494

Temat: wynajem długoterminowy

  1. #121
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa romeo giulia
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał spp Zobacz post
    Wczoraj rozmawialem z dilerem i powiedzial ze mi sie udalo ze bralem auto w marcu, bo od pierwszego kwietnia ceny poszly do góry! Jeżeli chodzi o auta z reklamy (abonament.alfaromeo.pl) to chyba jest bez zmian, ale wersje 280hp juz sie nie kalkulują tak fajnie.

    A jeżeli chodzi o odliczenie podatku to faktycznie odliczamy 0,75 kwoty od kosztów i polowe vatu od całej raty, gdyż to jest wynajem i nie spłacamy auta. Nie interesuje nas wartosc auta.
    Skąd wy bierzecie to 75%? Z tego co wiem początkowe takie były zalożenia, ale się zmieniło i wrzuca się całość.

    75% tyczy się kosztów takich jak paliwo etc. nie kwota wynajmu

  2. #122
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    12 2017
    Auto
    Giuletta
    Postów
    32

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Skąd taki wniosek? Bo póki co z tego co wiem, jest problem z systemem leaseplanu i nie robią wycen.
    Z 2 salonów takie info mam.

    mi przeliczyli, co prawda mega wypasiona Giulie 280km spełniająca warunki promocyjne co do wyposażenia i wyszło...

    2700netto, ze nawet sprzedawca sam zrezygnował z wciskania mi takich warunków

  3. #123
    Użytkownik Znawca Avatar prezes-tk
    Dołączył
    11 2008
    Mieszka w
    Siemianice/Słupsk
    Auto
    Były: 2 x AR 166 2,4 20v, AR 156 1,9 JTD, AR 159 SW 2,4 20v, jest: Giulia Super 2.0T
    Postów
    1,426

    Domyślnie

    Cytat Napisał DamnAlf Zobacz post
    Skąd wy bierzecie to 75%? Z tego co wiem początkowe takie były zalożenia, ale się zmieniło i wrzuca się całość.

    75% tyczy się kosztów takich jak paliwo etc. nie kwota wynajmu
    Może niedokładnie się wyraziłem - chodziło mi o koszty eksploatacji przy umowie leasingu z 2018 r. Szybciej napisałem niż pomyślałem.

  4. #124
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerro Zobacz post
    mi przeliczyli, co prawda mega wypasiona Giulie 280km spełniająca warunki promocyjne co do wyposażenia i wyszło...

    2700netto, ze nawet sprzedawca sam zrezygnował z wciskania mi takich warunków
    A możesz napisać kiedy dostałeś wycenę i w którym salonie?

  5. #125
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa romeo giulia
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał Jerro Zobacz post
    mi przeliczyli, co prawda mega wypasiona Giulie 280km spełniająca warunki promocyjne co do wyposażenia i wyszło...

    2700netto, ze nawet sprzedawca sam zrezygnował z wciskania mi takich warunków

    2700? To jakis dramat, moge dac max 2100 netto za Veloce z ubezpieczeniem w wersji golas (ewentualnie zmiana koloru +wyswietlacz 7")

  6. #126
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    Tylko, że to nie był golas tylko wypas
    W alfa abonamencie nie było golasów, z tego co pamiętam minimalne wyposażenie to: Pakiet asystent kierowcy plus, paket convinience, łopatki, alarm, tempomat adaptacyjny, 7" wyświetlacz, Android Auto i kolor metalik. I taka chyba 1800 miesięcznie kosztowała.

  7. #127
    Użytkownik Jestem NOWY - nie krzyczcie!
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Alfa romeo giulia
    Postów
    20

    Domyślnie

    Cytat Napisał mat09 Zobacz post
    Tylko, że to nie był golas tylko wypas
    W alfa abonamencie nie było golasów, z tego co pamiętam minimalne wyposażenie to: Pakiet asystent kierowcy plus, paket convinience, łopatki, alarm, tempomat adaptacyjny, 7" wyświetlacz, Android Auto i kolor metalik. I taka chyba 1800 miesięcznie kosztowała.
    1800 z OC/AC za Veloce? Gdzie taki deal ;D

  8. #128
    Użytkownik Maniak resoraków Avatar mat09
    Dołączył
    02 2012
    Mieszka w
    Rzeszów
    Auto
    Giulia Veloce Ti Trofeo White
    Postów
    837

    Domyślnie

    No tak było w alfa abonamencie.
    Dostałem właśnie wycenę na nowych warunkach: za giulię veloce skonfigurawaną na 242tys zawołali 2700 netto/miesięcznie. Żart
    Pan z salonu powiedział, że leasplan na ten rok założył sprzedaż 500 aut (jeep/alfa/fiat) a sprzedali ich tylko w marcu grubo ponad 1000.

  9. #129
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Giulia Veloce 280 KM - auto jest mega
    Postów
    60

    Domyślnie

    Sorry ale takie traktowanie klijentów to jest delikatnie mówiąć żart.
    30/03 dostałem ofertę na najem pod mój konfig.
    Następnie już w kwietniu udaję się do salonu (30/03 to była sobota) a sprzedawca powiedział ze wszystko co ustaliliśmy jest nieaktualne bo leaseplan miał jakiś bład w wycenac.
    Jeżeli tak postępuje marka premium to dziękuje.
    I przygoda z AR skończyła się zanim się dobrze nie zaczeła.
    Z drugiej strony to może lepiej, bo jak traktuja tak klijenta przed zakupem to co musi być po finalizacji.

  10. #130
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2019
    Auto
    Stelvio Executive
    Postów
    26

    Domyślnie

    Cytat Napisał MirekGD Zobacz post
    Sorry ale takie traktowanie klijentów to jest delikatnie mówiąć żart.
    30/03 dostałem ofertę na najem pod mój konfig.
    Następnie już w kwietniu udaję się do salonu (30/03 to była sobota) a sprzedawca powiedział ze wszystko co ustaliliśmy jest nieaktualne bo leaseplan miał jakiś bład w wycenac.
    Jeżeli tak postępuje marka premium to dziękuje.
    I przygoda z AR skończyła się zanim się dobrze nie zaczeła.
    Z drugiej strony to może lepiej, bo jak traktuja tak klijenta przed zakupem to co musi być po finalizacji.
    Przecież jak dostałeś oferte to masz termin jej obowiązywania! Ja np. miałem kalkulacja z dnia / ważna do. Łącznie czas na podjęcie decyzji 10 dni!!!! Chyba, że wpadłeś do salonu zapytać się ile mniej wiecej bedzie kosztować i nie dostałeś oferty do ręki!

Podobne wątki

  1. Wynajem garażu w Łodzi
    Utworzone przez largo w dziale Łódzkie
    Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 04-12-2012, 18:56
  2. Wynajem pokoju we Wrocławiu ??
    Utworzone przez Yoopi w dziale Śląskie
    Odpowiedzi: 0
    Ostatni post / autor: 27-02-2009, 16:16

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory