Strona 12 z 20 PierwszyPierwszy ... 234567891011121314151617181920 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 196

Temat: Montaż łopatek

  1. #111
    Użytkownik Świeżak Avatar chendo
    Dołączył
    01 2013
    Mieszka w
    Mazury
    Auto
    Alfa Romeo Giulia BMW Z4 E89
    Postów
    90

    Domyślnie

    Mam i ja
    Zamontowane i zakodowane. Dzięki majk

    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8B863D93-A02E-41D3-B79D-79BCF8503D2D.jpg
Wyświetleń:	9
Rozmiar:	79.0 KB
ID:	267062
    Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	8F422B95-0E25-4619-B97C-8A8D87F7B044.jpg
Wyświetleń:	2
Rozmiar:	68.4 KB
ID:	267063

  2. #112
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Witam.

    Ktoś z Was wie czy i gdzie w Krakowie może ktoś pomóc z montażem manetek? (rok produkcji 2018r.) ewentualnie Mazury...

    Czy taka modyfikacja wiąże się z utratą gwarancji? niestety w żadnym ASO Alfy nie potrafią mi odpowiedzieć i mnie zbywają...


    Pozdrawiam

  3. #113
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    a w Bielsku-Bialej moze byc? mam manetki nawet w tym momencie na stanie
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  4. #114
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    03 2020
    Auto
    Giulia Veloce Q4
    Postów
    291

    Domyślnie

    Cytat Napisał epsonix Zobacz post
    a w Bielsku-Bialej moze byc? mam manetki nawet w tym momencie na stanie
    mysle, ze tak..nie jest to az tak mega daleko jakeis 1.5h google pokazuje

    daj znac na priv

    Dzieki

  5. #115
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Daję znać (sorry że nie w Bazarze, ale tam nikt tego nie przeczyta, a zanim zaakceptują ogłoszenie to tydzień przeleci), może komuś się przyda, tym bardziej że obecnie z zakupem w ASO może być ciężko jeśli nie ma na magazynie w PL (np do Giulii nie ma). mam używaną obudowę kolumny kierownicy do Stelvio (góra + dół), pod łopatki. Ponieważ nie mam już czasu robić retrofitów, wyprzedałem prawie cały stock części które miałem na zapas kupione, z atrakcyjnych rzeczy została mi właściwie tylko ta obudowa. 95zł z wysyłką paczkomat lub kurier. Wersja z auta EU (choć szczerze to nie wiem czym się różnią USA, mają jednak ciut inne numery). Kontakt na priv. Jak się sprzeda skasuję post.
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  6. #116
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD
    Postów
    36

    Domyślnie

    Cześć!
    Przejrzałem cały temat natomiast zabieram się do dołożenia łopat do mojej Giuli i mam parę pytań, które tylko utwierdzą mnie w tym co przeczytałem w tym temacie:

    1. Łopatki do Stelvio i Giuli są takie same, tak? nie ma znaczenia więc z jakiego auta je kupie?
    2. Nie mam grzania kierownicy ani asystenta - rozumiem, że tak naprawdę sam przełącznik nie ma znaczenia ponieważ łopatki "są uniwersalne" więc zakładając, że kupie dowolny przełącznik z łopatkami czy to od Stelvio czy Giuli i zdemontuje łopatki do będą pasował i mogę je podłączyć do swojego auta?
    3. Nie ma ktoś przypadkiem do sprzedania łopatek?

    dziękuję za odpowiedź i pomoc!

  7. #117
    Użytkownik Rowerzysta
    Dołączył
    10 2018
    Auto
    giulia veloce
    Postów
    310

    Domyślnie

    Cytat Napisał Booyaczek Zobacz post
    Cześć!
    Przejrzałem cały temat natomiast zabieram się do dołożenia łopat do mojej Giuli i mam parę pytań, które tylko utwierdzą mnie w tym co przeczytałem w tym temacie:

    1. Łopatki do Stelvio i Giuli są takie same, tak? nie ma znaczenia więc z jakiego auta je kupie?

    Są identycze

    2. Nie mam grzania kierownicy ani asystenta - rozumiem, że tak naprawdę sam przełącznik nie ma znaczenia ponieważ łopatki "są uniwersalne" więc zakładając, że kupie dowolny przełącznik z łopatkami czy to od Stelvio czy Giuli i zdemontuje łopatki do będą pasował i mogę je podłączyć do swojego auta?

    Możesz kupić nawet same łopatki, zamiast całego przelacznika

    3. Nie ma ktoś przypadkiem do sprzedania łopatek?

    4. Sprawdź obudowę kierownicy, czy będzie pasować

    dziękuję za odpowiedź i pomoc!


    Wysłane z mojego Nokia 7.2 przy użyciu Tapatalka

  8. #118
    Użytkownik Quadrifoglio Verde Avatar epsonix
    Dołączył
    10 2011
    Auto
    Giulia'18, Giulietta'13, Spider V6'99
    Postów
    10,002

    Domyślnie

    Cytat Napisał Booyaczek Zobacz post
    Cześć!
    Przejrzałem cały temat natomiast zabieram się do dołożenia łopat do mojej Giuli i mam parę pytań, które tylko utwierdzą mnie w tym co przeczytałem w tym temacie:

    1. Łopatki do Stelvio i Giuli są takie same, tak? nie ma znaczenia więc z jakiego auta je kupie?
    2. Nie mam grzania kierownicy ani asystenta - rozumiem, że tak naprawdę sam przełącznik nie ma znaczenia ponieważ łopatki "są uniwersalne" więc zakładając, że kupie dowolny przełącznik z łopatkami czy to od Stelvio czy Giuli i zdemontuje łopatki do będą pasował i mogę je podłączyć do swojego auta?
    3. Nie ma ktoś przypadkiem do sprzedania łopatek?

    dziękuję za odpowiedź i pomoc!
    1.tak
    2.nie ma znaczenia, przekładasz same łopatki, jeśli kupujesz luzem to koniecznie z wiązką/mikrostykami - już były na allegro oferty ze zdemontowanymi a takie do niczego się nie przydadzą - w takim wypadku też potrzeba 4 wkręty, idzie dobrać w sklepie metalowym (średnica zewnętrzna ok 2.7mm o ile pamiętam)
    3.tu jest raczej problem obecnie - sensownych ofert od dłuższego czasu nie ma a w ASO trzeba kupować cały zestaw ze zwijaczem i dźwigenkami - nominalna cena rzędu 2800 dla pierwszych lepszych jakie raz sprawdzałem (minus rabat)
    Proszę, nie wysyłajcie mi wiadomości prywatnych jeśli to nie jest absolutnie konieczne, i nie jest to bezpośrednia sprawa tylko pomiędzy nami - np. interes.

    To jest forum. Pytania ogólne zwykle może odpowiedzieć wiele innych osób na forum, a odpowiedź może być przydatna innym.

    Szukajcie z googlami a nie wyszukiwarką formuową bo ta jest beznadziejna (site:forum.alfaholicy.org/giulia_stelvio <TEMAT>).

    Przy autach jedyne prace jakie biorę to przy okazji zakupu u mnie radia z AA/ACP, a tu rozmowę zaczynamy od 3k(przedlift bez nav) do ~10kPLN (radio polift/touch/licznik/HVAC).

  9. #119
    Użytkownik Świeżak
    Dołączył
    03 2016
    Auto
    Alfa Romeo 159 1.9JTD
    Postów
    36

    Domyślnie

    Bardzo dziekuje za szybka odpowiedz!

    Znalazlem cos takiego
    https://allegro.pl/oferta/tasma-prze...ource=facebook

    Rozumiem, ze powinno pasowac? zamowie, wymontuje lopaty i wedlug instrukcji podlacze do swojej Giuli, ktora fabrycznie ich niestety nie ma.. mam wersje USA - przelacznik bez zmian? Rowniez powinien miec mieisce na lopatki i ich podlaczenie

  10. #120
    Użytkownik Świeżak Avatar Tomasz Dobosz
    Dołączył
    01 2012
    Mieszka w
    Mazowieckie
    Auto
    Crosswagon, Mito, Giulia
    Postów
    53

    Domyślnie

    taśma "zwijak" jest inna w autach z USA, wiec będziesz musiał przełożyć.

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 1
    Ostatni post / autor: 21-10-2012, 20:12
  2. Próba zmiennej geometri łopatek
    Utworzone przez sbudzisz79 w dziale 156
    Odpowiedzi: 15
    Ostatni post / autor: 10-11-2010, 12:24
  3. Czyszczenie łopatek turbiny
    Utworzone przez kamko25 w dziale 156
    Odpowiedzi: 4
    Ostatni post / autor: 15-04-2009, 11:19

Tagi dla tego tematu

Uprawnienia

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Amortyzatory